Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man tai tragiškai trūksta žemių pikavimui. mirksiukas.gif Ne gi sakysies į namus?Gausis atvežimas brangiau nie žemės?Nors parduotuvė matosi per upę. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 03 28, 07:54)
Labas rytas.
Man tai tragiškai trūksta žemių pikavimui. mirksiukas.gif Ne gi sakysies į namus?Gausis atvežimas brangiau nie žemės?Nors parduotuvė matosi per upę. bigsmile.gif


Taigi galima internetu užsisakyti ir nuvažiuoti pasiimti . Prašo susimokėti pavedimu, kad nebūtų kontakto su pardavėju .
Koks kaifas kaimas, nei virusų nei karantino nei kaukių , o prištinės tik dėl savęs ...
Ps išbandžiau kelias kaukes siūti , tai viena labai patogi . Smagiausia 3 sluoksnai lino , o prie veido minštesnė medžiaga , ale trikotažas .
Kiek apsaugo nežinau smile.gif Bet kai niekur nevaikštau , tai bent laiptinę nuo savęs apsaugau , kol iki mašinos nueinu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 28 kovo 2020 - 09:39
Laba.
Jetus koks gėris sodyba. Ramu, saugu, paukščiukai pypauja, riebios varlės šokinėja... vienišas narcizas žydi, žibutės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 28 kovo 2020 - 15:49
labukas smile.gif o as jau su gandrais pasisveikinau mirksiukas.gif Oras pasaka,net nesitiki,kad ryt jau visai kas kita bus unsure.gif Sendien isbariau viena vyruka,kad laksto kaip pasiutes,o duuulllkees.Pats kaime gyvena,bet ir kitu negerbia,galima nors prie namu nelekt..issiburbejau biggrin.gif
Atsakyti
Graži dienelė.
Priskalbiau, pasakiškai džiovina.
Gėlyną praplečiau, susodinau augaliukus iš lenkų. Lyžuka, puiki kokybė 4u.gif Gal rytoj nakčiai jau reikės apvožti vazonėliais, nes gali sustresuoti.
Susėjau kopūstus į daigyną , tuos tai reikės bent savaitei uždengti.
O dabar tik į miegą traukia, būsiu grynu deguonimi apsinuodijusi. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

Aš gi protinga į prognozes nežiūrėjau.. šašlyko primarinavom nu sakom važiuosim nuo coronos slėptis į sodybą,. Grynu oru pakvėpuot, šašlykiuką pasikept... nu nu, naivuoliai. Mėsa ant grotelių keliaus. Grill orkaitėj. Bus gerai.
Džiaugiuosi, kad bent viską ką labai norėjau padariau. Nepasilikau šiandienai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 29 kovo 2020 - 17:21
Košmariškas oras.
Norėjau į miestą nuvažiuoti, bet praleidau norą.
MB turi mandresnę kaukę, tai užsitempia pirštines, antsnukį ir nuvažiuoja iki kokio prekybcentrio.
O aš tai voliojuosi ant sofos, kokią knygą paskaitau ir lašinius auginuosi. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pusryčiai sakyčiau tokie sotūs ax.gif Dėkui Ingrida 4u.gif Gerai kad aš jų ir nevalgau biggrin.gif
Nuotolinis darbas, ty iš namų tikra kančia mano kūno linijoms biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir aplamai ne mano chrakteriui .
Niurzga , Ingrida kaip bitutės peržiemojo ? Aš šeštadienį jau pasisveikinau bigsmile.gif Avilius išvaliau ir bučkį į ranką gavau . Pirštines turiu , bet nepatinka man su jomis . Į lizdą nelindau dar , anksti , bet atrodo stiprios. Daug bičių , tarprėmai aptūpti .
Turiu bėda, neturėsiu pakankamai vaškuolių koriams. Kur keisdavau vašką į korius parduotuvė nedirba ... Reiks ieškoti pas bitininkus kas turi .

Atsakyti
Dusia,aš šeštadienį irgi meditacija užsiėmiau.Žiūrėjau kaip velka geltonus lagaminus į avilį.Vakar jau turbūt tik vandenį nešiojo ir jau ne tiek daug skraidė.Vakar kasu daržą,atskrenda,pažiūri ką dirbu ir nuskrenda.Nabagytįs nėra dar daug darbo,bet jau atokaitoje kiaulpienės skleidžiasi.Gal blindė paupy jau žydi?Nes geltoni lagaminai. bigsmile.gif bigsmile.gif
Mes gi tik vieną avilį turime,bet labai brangus,Pernai net medaus nelietįme,suleido laukines pagautas sodyboje,dvi šeimas.Matyt tos laukinės tiprios pakankamai. mirksiukas.gif Aš labai nesikišu ik stebiu. ax.gif
Atsakyti