Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(IngridaB @ 2020 03 22, 18:03)
Pas mamą ryte jaunuolis paskambino į duris,neįsileido mama,matė tik kad nulipo aukščiau.Tai gi sakau reikėjo paklausti ko nori?Bet matyt savanoris. ax.gif


Jei jau socialinai darbuotojai su kaukėm vaikšto ir palieka prekes už durų , tai nemanau , kad savonorius siųstų pas senus žmonės ax.gif Ir apgavikai atsigauna ... Laikas toks . Visokių paskalų , maldų , stebuklingų vaistų pardavėjai klesti . Prekiauja baime .
Nuo ketvirtadienio žada atšilimą ?
Atsakyti
Nemanau, kad savanoris.
O po namus vaikšto ir prekes siūlo, tai patalynę, tai bulves...
Beje, smalsu liko jei reiktų savanorio pavyzfžiui maisto atnešt, kaip išsikviest?
Atsakyti
Būtent savanoriai ir eis apipirkti senus žmones. Išsikviesti reikės per seniūnijos socialinius darbuotojus, . Dar Pnv yra kažkoks VŠĮ šeimos centras, ar kaip ten vadinasi. Galima bus per juos.

Kol kas tiems seneliams visiškas dzin tas karantinas. Šliaužioja reikia nereikia visur. Gal net nesuvokia, kad jiems galimai jau rašomas bilietas į kitą pasaulį.
Atsakyti
Labas smile.gif -8,saule plieskia,langai pries saulute blink.gif ,grynai ,kaip po statybu.Valyt,neverta,dulkes nuo kelio.Stebiu stirnas,pusryciauja,grozis bigsmile.gif Varnenai aptyla,atsigaus diena,kai saulytes daugiau gaus smile.gif Man skambino is Italijos blink.gif Italiskai ne bu bu,paaiskinau vokiskai,kad Lietuva ir isjungiau biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dieve,kaip baiosu Buvusioji gal italas šaukėsi jau pagalbos?Pas juos siaubinga,jau nebe baisu. unsure.gif
Jo ko gero žemelė bus įšąlųsi?Pas mus -5. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2020 03 22, 20:17)
Nemanau, kad savanoris.
O po namus vaikšto ir prekes siūlo, tai patalynę, tai bulves...
Beje, smalsu liko jei reiktų savanorio pavyzfžiui maisto atnešt, kaip išsikviest?


Pas mus laiptinėje kabo skelbimas , reikia skambinti telefonu 1827.

O senus žmones reiktų užrakinti ir raktus atimti .
Italės močiutės labai mėgsta kavą būriais gerti , po turgus lakstyti . Ir turi jie ką turi ... O reikėjo tik pasėdėti namie .
Mūsų seni žmonės ne ką geresni , laksto po parduotuves blink.gif Neveikia net argumentai , kad net bažnyčios uždarytos . KO tikrai nebuvo per visą ilgą jų gyvenimą.
Atsakyti
Mama tvarkingai sėdi namie.Sakau išeik bent aplink namą apeik.Neturi kaukės ir neina niekur.Važiuosiu į paštą,reiks užbėgti į IKI nupirkti maisto mamai. ax.gif Iš kur man gauti jai tą kaukę? blink.gif Nelabai tikiu,kad ji padeda labai?
Knisausi namie nu tikrai turėjau,kur įkišau?Kažkada marčios mama davė,dirba traumatologiniame skyriuje,cahalatas,vienkartiniai užtiesalai,žaizdų sterilūs tvarščiai yra,kaukių-nema. blink.gif mirksiukas.gif Gal išmečiau? blink.gif
Atsakyti
Ingrida, kaukę pasisiūti - kelios minutės. Sulankstai marlės 6-8 sluoksnius, perdaigstai išilgai keliose vietose. Galus užlenki ir įveri gumą arba juostelę. Viskas, gali keliauti pasipuošusi pagal paskutinę madą. Jeigu nėra marlės - keli sluoksniai medvilninės medžiagos. Galėsi išsiskalbti, išsilyginti. Rodė per kažkokią laidą.
Atsakyti
Oi Ik,geriau numegsiu,nekenčiu siūvimo. ax.gif ax.gif
Bet kur reiks dėti lišnus kg?Pasidariau maskarponės tortuką,dviese valgysime,gi nieko nepasikviesi į svečius? ax.gif
Bandysiu pavažiuoti meškinio česnako.Kiek matau pats pikas dabar skinti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakė tinka ir skarelė ir šalikas, tik reikia apsivyniot beveik iki akių.Man taip gal jaukiau, nei su kauke.
Pagal viską ir aš negaliu eiti į parduotuves, reikia prašyti pagalbos, nes man jau irgi virš 60.Tie 60 pernai sukako biggrin.gif . Vyras į darbą kasdien važiuoja, irgi jau virš 60. Ir IK mirksiukas.gif Na, negi mes jau senutės?
Nors aš ir neinu.Kaimo parduotuvėje buvau vieną kartą pereitą penktadienį, nusipirkau ko reikia ir atgal parmyniau.Niekur nė vieno žmogaus, kažkaip nejauku.nors per tvorą, girdėjau, kaimynės kalbėjosi.Matyt, nelabai dar stoja mieste darbas, ryte visi kaimynai išvažiuoja dar.Tik kirpėja namie, nebevažiuoja.
Atsakyti
Ninervui su tais kilogramais. Pas mane irgi pilvas jais apėjęs.
Šiandien prie gerų norų tikėjausi padirbėti. Pasiėmiau kastuvą, reikia aviečių lysvę praplatinti. Iš ryto žemė įšalusi. Po pietų atšilo iš vienos pusės, tai tik tą velėną išpurčiau. Nupėdinau apkasioti rožių pakraščio - ir ten įšalę. Dar pasivalkiojau be tikslo, parėjau, iš nervų prarijau kelis bananus ir griuvau kelioms valandoms pogulio.
Dieve, nuimk kilogramus arba atsiųsk šilumą....
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 03 23, 19:33)

Dieve, nuimk kilogramus arba atsiųsk šilumą....

Gal kartu pasimelsti? ax.gif
Dar ankščiau vakarienei kažką pusiau gatavo įsimesfavome į burną,dabar laiko į valias,viskas naminio,viskas kuo riebiau. ax.gif
Atsakyti