Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Na, tai visoms linkiu sulaukti šviežių bulbių. Tfu, kad tave kur korona. Šviežių pomidorų. 4u.gif biggrin.gif

Bangele, šitie trys hibridai ir pas mane nuolat auginami.
Aš jau praėjau tą etapą : išbandyti visas veisles, kokios tik yra. Bet smagus reikalas. victory.gif
Atsakyti
Bangele,gi ožką turi.Skiesk kokteilį su pieneliu.Man skaniausia įsitikinau su pasūkomis. bigsmile.gif
Kasmet pasisodinu iš pomidorų kažko naujo. ax.gif
Amerikoje be tualetinio,kiaušinių nebėra,kaip gerai ,kai savo turime višteles. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nuostabūs tie lietuviaikad susivienijo.Tiek visi stengiasi kažką gero padaryti. wub.gif Galvojau po Baltijos kelio jau tokios vienybės nebe bus,bet tik reikėjo kažkokio sunkumo,visi vėl susivienijo. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Išgyvens amerikonai be kiaušinių ir kitų prekių . Svarbu turėtų gerą sveikatos draudimą ax.gif Lietuvoj kaip UK , lygiava. Ddzin kiek kas sumoka ... Nieko už sumokėtus mokesčius negausiu verysad.gif
Atsakyti
Gerai Ingrida sako : liga suvienys.
Dukra užsiregistravo savanore. dabar laukia, kada iškvies.
Sūnus eitų, bet kitą savaitę startuojame su lauko darbais. Reikės gi kažkam duoną auginti. Kad nepritrūktų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK dukriukas-šaunuolė. 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Vosylka, su praėjusiu gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasirodei, kaip jaunas mėnulis ir vėl dingai mirksiukas.gif O mes pamiršom tave susveikint 4u.gif
IK, nu drąsu tie savanoriavimai... Aš tai nenoriu, kad maniškės kur eitų unsure.gif Su mažąja rimtai susikalėm dėl jos norų po miestą gastroliuot. O savanorystėj tai jau net rimtas kontaktas gali įvykt su virusu. Nežinau nežinau... Atrodo džiaugiuosi, kai žmonės tokie sąmoningi, padėt siųlosi, bet kartu ir baimė ima unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Oi kaip sulčių noriu.
Ačiū Ingrida už vaizdą.
Atsakyti
IK šaunuolė Tavo mergaitė 4u.gif 4u.gif 4u.gif Skambučių centre dirbs ? iš namų ar nelabai ?

Vilnius ir Kaunas medicinos studentus pradedant antru kursu susodino prie telefonų . Ir Kaune dar ieško savonorių darbui iš namų , skambučiams .
Atsakyti
Dusia, nežino nei kur , nei ką dirbs. gavo žinutę, kad išsikvies.

Nieko nenusigriebiu. Kokia kankynė namie sėdėti. Lauke vėjas ir šalta dirbti, be to , nieko nesodinu, nes naktimis šalčiai.
Pakasiojau šiltnamį, iškepiau lydeką iš šaldiklio.
Pikuočiau pomidorus, bet neturiu indelių. Gal rytoj užsisakysiu
Atsakyti
Pas mamą ryte jaunuolis paskambino į duris,neįsileido mama,matė tik kad nulipo aukščiau.Tai gi sakau reikėjo paklausti ko nori?Bet matyt savanoris. ax.gif
Atsakyti