Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Dusia37 @ 2020 03 18, 10:01)

O mirsim visi: mirtis ir mokesčiai neišvengiami  ax.gif  Bet tikrai  ne nuo šito viruso .

Geras pasakymas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet mokesčiai garantuotai didės.

Viskas su pardavimu būtų gerai. Bet gi liepia iš namų dirbti... blink.gif Pirkėjai pristabdo mokėjimus. Mano pagrindinės sumos per tarpininkus eina. Kaip be apyvartinių lėšų ? Norėjau vieną žmogų atleisti, nes jau nebereikia - tai ne, grasina subsidijas nutraukti. blink.gif Tai kas iš to : nėra iš ko atlyginimo mokėti, o turi laikyti. tomato.gif
Dar viena problema su pardavimu: turiu nedidelį kiekį burokėlių. Į prekybos tinklus per mažas, perskambinau didmenininkus - niekam nereikia. Kavinės valgyklos užsidarė. Konservai irgi juokingą kainą siūlo.

Panevėžiečiai tai laikosi. Bet tas mirtininkas - geras mano pažįstamas. Vargiai ar atsikels, bent tokios žinios. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 03 18, 10:58)
Geras pasakymas. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet mokesčiai garantuotai didės.

Viskas su pardavimu būtų gerai. Bet gi  liepia iš namų dirbti... blink.gif Pirkėjai pristabdo mokėjimus.  Mano pagrindinės sumos per tarpininkus eina. Kaip be apyvartinių lėšų ? Norėjau vieną žmogų atleisti, nes jau  nebereikia - tai ne, grasina subsidijas nutraukti. blink.gif Tai kas iš to : nėra iš ko atlyginimo mokėti, o turi laikyti. tomato.gif
Dar viena problema su pardavimu: turiu nedidelį kiekį burokėlių. Į prekybos tinklus per mažas, perskambinau didmenininkus - niekam nereikia. Kavinės valgyklos užsidarė. Konservai irgi juokingą kainą siūlo.

Panevėžiečiai tai laikosi. Bet tas mirtininkas - geras mano pažįstamas. Vargiai ar atsikels, bent tokios žinios. blink.gif


O jei suformintumei prastovą? Na pusę darbuotojų prastova ? Žadėjo duoti pinigų ... Susirašyti protingai įsakymą.

ps sirgti pirmiems yra privilegija, yra kvėpavimo aparatų ... gal dar viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Laba,,

Apsirūpinot :-) IK švęsto vandens, SP gėlių mirusiems ant kapelių. Tvarkingai. biggrin.gif

Mano mama 75+ nesisaugo. Sakau apsipirk, o ji ,, taigi prekių bus, vištos kiaušinius dės..." nu nueis nusipirks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 18 kovo 2020 - 21:22
Niurzga, greitai pritrūks pietietiškų maisto produktų. Alyvų aliejaus, salotų, šviežių bulvių, ispaniškų pomidorų. Visu pirma, atsilieps tenykštis karantinas. Antra - labai pailgės gabenimas, bus su pertrūkiais ir brangus.
Man tai linksma pagalvojus, kaip beišsidirbinės visokie veganai. biggrin.gif
Atsakyti
Gamins iš lietuviškų datžovyčių ir kruopyčių
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tuoj pas mus pasipils žolės. mirksiukas.gif Garšva,dilgėlės jau lenda pilnai,meškinis česnakas irgi jau pasirodo.Plaksime kokteilius,įpratiome visai skanu ir sveika. mirksiukas.gif Tuoj rukolą jau skinsime.Laukiu po savaitgalio atšilimo,sodinsiu į šiltnamį jau salotas.Galima būtų dabar jau sodinti bet labai šaltas naktis praneša,prakentėsime. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane braškėse žliūgė labai riebi smile.gif. Sakė , kad salotos labai skanios iš jų bigsmile.gif
Atsakyti
Visoj medijos pyktis ant keliaujančių , kad parvežė virusą.... Būtų furščikai parvežę , virusas sienų nepripažysta. Ir karnatinuotis furčikams nereikia verysad.gif O aš pykstu ant pensininkų . Kurie šiuo metu laksto po parduotuves. Taigi turi vaikus, anūkus, soc. darbuotojsu ar kaimynus . Parnešti gali to maisto , nenumirs nepatikrinę Norfoj batono kainų ... Būten jie užkimš ligonines . Būten su jais pavargs daktarai .
PS Amerikoje yra pensininkų apsipirkimo valandos . Jaunų žomonių į parduotuves tomis valandomis neįleidžia . Ten sutinku , kad ne visada vaikai gyvena šalia ir gali padėti ... Betn taip rašė draugė gyvenenti JAV . Gal ne visose valtijose, nežinau .

PS , kažin iš ko tie visi slidininkai paveldėjo pohuizmo geną - ar ne iš senelių ? Kai jauni neklauso tai blogiečiai , kai pensinkai neklauso - tai nieko tokio ... Gailėti jų reikės kai susirgs ?

Būkit sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 kovo 2020 - 08:35
QUOTE(Dusia37 @ 2020 03 19, 10:28)
VO aš pykstu ant pensininkų . Kurie šiuo metu laksto po parduotuves.

Mūsų kaime mirė du žmonės. unsure.gif Tik ryte sveiki buvo, o vakare-greitoji, nuveža į ligoninę, aparatų nėra, žmogus uždūsta. Oficiali priežastis-gripas, tik kad jų ir į mirusių nuo gripo statistiką neįtraukė. blink.gif Kaime daug sugrįžusių iš užsienio, baliavoja, jokios saviizoliacijos. Jaunimas neblogai pakelia virusą, o va vyresni-krenta, neaišku, nuo ko. Vienam buvo apie 50, kitam apie 70. Niekada nesirgo jokiomis gretutinėmis ligomis ir staiga-pamiršo kvėpuoti unsure.gif Pensininkai pasidarė sau pramogą: renkasi į parduotuvę ir liežuviais mala, neina jų išvyti ir pravaikyti. Visi pikti ant valdžios, tipo, ji kruopas privertė pirkti.

Į virusą žiūrėjau skeptiškai, sakiau, kad nuo gripo daugiau miršta žmonių, dabar jau ėmiau bijoti... unsure.gif
Atsakyti
Teisybę Einšteinas sakė " Du dalykai yra begaliniai. Visata ir kvailių skaičius. Dėl pirmosios esu linkęs abejoti "
Bus tų mirčių, o ypač jeigu dar pagers, užmigs ir pamirš kvėpuoti.

Pasiguodžiau draugei, kad praeitą savaitę sloga buvo. Paleido gandus, kad jau sergame. Be simptomų. doh.gif

Tai ir pas mus : vaikai važinėjasi riedučiais, pramogauja miestelyje kiaurą dieną. Pensininkai šlaistosi be jokio reikalo. Pilnos parduotuvės. Vakar šiandien nebuvau, bet vakar dukra buvo išsiųsta į žvalgybą, tiksliau papildyti maisto atsargas.

Pas mane irgi pilnu tempu naikinami konservai. Šaldiklio atsargos irgi į apyvartą eina.
Atsakyti
Jetau,ka zmones mislija?Mes sedim savo kaimuke,siknas surauke biggrin.gif Mociute prigasdyta,i lauka pasivaiksciot ir pirkion!Mes darbus apsidirbsim..slifavau sendien lentas...priepirtej grindis perdesim mirksiukas.gif Dar langu turiu tvarkyt,o kita sav bandysiu avietes tvarkyt.Maciau dilgeles auga,eisiu prisirinkt,nezinau ar padeda,bet visa laika pavasary geriu biggrin.gif
Atsakyti
O aš nemoku tų kokteilių daryti.Vasarą tik darau su pienu ir uogomis.O tai kas būna pagrindu, jei norėčiau, sakykim, dilgėlių ar garšvų įdėt, o su kuo skiesti.Bananų nesiųlykit, jie parduotuvėj, o aš parduotuvėj dar nebuvau šią savaitę.Ir dar nieko netrūksta, šaldytuve neprašviesėjo biggrin.gif
Šiandien išpikiavau pomidorus, 33 veislės ir hibridai, viso 116 ax.gif .Taip buvo gera ant dūšios,visos problemos užsimiršo tam kartui. Negaliu susirgti, labai noriu derliaus sulaukti visokių egzotiškų, pirmą kartą gyvenime augsiančių veislių.3 hibridai, po 5 vnt, čia atsarginis varijantas, jei tos veislės pavestų, nes hibridai visada paaugs. smile.gif Colibri, Tolstoj ir Uragan ax.gif
Atsakyti