Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

labas,kaip laikotes?As sendien sapnavau labai grazius batus biggrin.gif Pagal aiskinima,tai reiskai -bernai yahoo.gif Niurzga,namas randasi Vilniuj,man langus atveze..Padarau ,skambinu,atlekia pasiimt mirksiukas.gif Bet kokie papuosimai namo wub.gif Zmones neturejo irangos,o sugebedavo tokius darbus daryt...fantastika.IK,kaip tavo darbai,darzoves?Stoja viskas?Dukra uzdare savo studija unsure.gif ,skaiciuoja ,kaip isgyvens blink.gif Mazasis autistukas po poros dienu is proto eina,jam reik vaiku ir lauku.
Atsakyti
Dar šią savaitę padirbame ir einam į karantiną. Paskutinę furą bulvių išleisime. Bet paliks burokai. Šiandien skambinau į konservus, turi kelioms savaitėms. Reikės pasukti į Lidlo centrą. Paskui jau MB su sūnumi laukuose kuisis, o aš su dukriuku daigynus apsėsiu.
Reikia akmenis nusirinkti, bet nežinau ar galima ???

Merginos, kaip nors išgyvensime 4u.gif Kad tik be komplikacijų...
Atsakyti
Laba 4u.gif
Kažkoks keistas jausmas po to karantino paskelbimo unsure.gif Toks netikrumo kažkokio huh.gif
Kažkas FB jau skundėsi, kad dviejų savaičių maisto atsargas per 3 dienas suvalgė biggrin.gif . Va kaip, kai visa šeima namie trinasi. Maistas geriausia paguoda rolleyes.gif
O va rusai turi tinkamų vaistų coronai. Kass turit kur gaut, įsigykit. Pas mus tai nerasta jokių rusiškų vaistų kioskelių. arbidol Arbidol vartojimo indikacijos yra SARS ir gripo gydymas ir profilaktika. Kalbama ( nu čia VBS agentūra), kad patys kinai jais gydosi smile.gif
Kažkaip nepatinka, kad žiema grįžo. Norisi saulės ir šilumos wub.gif
Atsakyti
Jeigu rusai turėtų gerų vaistų, jau seniausiai patys būtų išvogę patentus ir vakarams pardavę.
Visada bet koks šlamštas, ypač už didelę kainą brukami papildai, iš rytų ateina.
Praeitą savaitę ir aš būsiu pasimovusi. Patikėjau vadybininko pezalionėmis ir užsisakiau kanistrą tirpalo su Bacillus subtilis. Firma registruota kažkur Latvijoje, direktorius rusiška pavarde, atstovas irgi. Kai atvežė, grįžo po kelių valandų sveikas protas ir pagalvojau, kad gi ji tirpale gal 2 mėn išsilaiko. Po pietų užsuko buvęs bendramokslis, jis netgi turi tą grafo titulą prie pavardės, tskant. Kol kavą gurkšnojome, nusprendėme, kad man prakišo švęstą vandenį. bash.gif

Dabar baisu kosėti ir čiaudėti. Dar kelios dienos, ir tauta pradės tempti ant laužo visus įtartinus. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2020 03 17, 00:26)
Laba,
Galvojau, kad aš kažką prisidirbau su puslapiu :-)

Buvusioji oi koks prasmingas darbas. O namukas gal kur netoli jūsų randasi?


Aš irgi negalėjau prisijungti, galvojau, kad uždarė supermamkas.
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 03 18, 00:17)

Dabar baisu kosėti ir čiaudėti. Dar kelios dienos, ir tauta pradės tempti ant laužo visus įtartinus. blink.gif

O kodėl jus karantinuoja, IK? Prekybininkai verkia, kad nebėra maisto prekių, niekas nebeveža, kad tuoj užsidarys ne dėl ligos, o dėl to, kad nėra kuo prekiauti, o jums neleidžia pristatyti ar kaip?
Atsakyti
Labas rytas,
SP iš namų dirbi ? Mano įmonių mažmena negalima, bet pristatymas prekių vyksta. Kiek ilgai nežinau ... Kiekviena diena gali būti paskutinė.

Žolia, netikėk žurnalistais. Tik daktarais ir mokslininkais ... Nėra vaistų. Skiepai bus po 3-4 metų. Persirgsim visi, karantinas tam , kad tą laikotarpį ištempti - kad nebūtų kaip Italijoje, vienas kvėpavimo aparatas , o 7 seni žmonės. Jauni lengvai , vyresni ar jauni su papildomomis ligomis ( diabetas, kraujo spaudimas, oknologija, autoimuninės ir tt ) sunkiai , arba mirtinai ... Rizika 60+ metų. Saugokit savo tėvus !!!!
Riksmas ir pyktis ant sergančių man nesuprantama, kaip pykti ant lietaus, gamta taip tvarkosi ...
IK - dar pagalvojau , kad Tau tai dabar labai gerai ... Visi perka kaip išprotėję. Daržovių skyriai tuštoki .Man rodos prekybos tinklai su malonumu paimtų visas daržoves. Lenkija tai priverta, turginiams visai. PS akmenis gali rinkti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Renginys ne daugiau 100 žmonių lauke biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Būkit sveikos ir saugokit savo artimus , ypač tėvus. Kaune tai pilnos parduotuvės pensininkų, nesisaugo o paskui valdžia bus kalta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 03 18, 10:16)
Labas rytas,
SP iš namų dirbi ? Mano įmonių  mažmena  negalima, bet pristatymas prekių  vyksta. Kiek ilgai nežinau ... Kiekviena diena gali būti paskutinė.



Iš namų, bent tas gerai, kad galiu ir darbą padaryti, ir papikiuoti smile.gif Tik jei visi išmirsim, tai grabų reiks, o ne gėlių...
Laukia mūsų gili ekonominė krizė... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2020 03 18, 08:52)
Iš namų, bent tas gerai, kad galiu ir darbą padaryti, ir papikiuoti  smile.gif Tik jei visi išmirsim, tai grabų reiks, o ne gėlių...
Laukia mūsų gili ekonominė krizė... unsure.gif


A ko jau čia mirsims ?
Ne ispaniškas gripas taigi puola , nėra mirtinas tas virusas .
Jei kas dieną žurnalistai paskelbtų , keik žmonių mirė nuo vėžio ... matytumėt kokia paranoja prasidėtų verysad.gif O jei pasauliniu mastu ?
O mirsim visi: mirtis ir mokesčiai neišvengiami ax.gif Bet tikrai ne nuo šito viruso .
Atsakyti
Na, aš jau artėju link 60 ax.gif , ir ačiū Dievui, kad lyg ir neturiu lėtinių ligų. O tai labai gerai. 4u.gif Taip norisi tikėt, kad aplenks tas virusas, bet negaliu žinot. Bet kokie papildai ar vaistai, gerinantys imunitetą , manau visad yra gerai. 100 % tikėt, kad išgydo, nebūtina smile.gif .
Parveža dar viruso traukiniais, keltais „sąmoningieji" lietuviai unsure.gif Tai dėl to pikta. Kad saugokis kiek nori, bet nelabai išvengiama. O mirtinas jis tai ne visiem, žinoma. Bet niekad negali žinot.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 03 18, 09:20)
Na, aš jau  artėju link 60  ax.gif , ir ačiū Dievui, kad  lyg ir neturiu lėtinių ligų. O tai labai gerai.    4u.gif  Taip norisi tikėt, kad aplenks  tas virusas, bet negaliu žinot.    Bet kokie papildai ar vaistai, gerinantys imunitetą  , manau visad yra gerai.  100 % tikėt, kad išgydo,  nebūtina  smile.gif
  Parveža  dar  viruso traukiniais, keltais  „sąmoningieji"  lietuviai  unsure.gif  Tai dėl to pikta. Kad saugokis kiek nori, bet nelabai išvengiama. O mirtinas jis tai ne visiem, žinoma. Bet niekad negali žinot.


Žolia pas Jus iki vienkiemio tai jis neateis smile.gif Žmonės jį perneša ...
O dabar ieškoti kaltų ir kaltinti keliaujančius man rodos mažiausiai yra kvaila. Visame pasaulyje jis plinta... Na čia ir išlenda žmaogaus žmogiškumas - ar tu grįžęs saugai kitus ar tau dzin ... Panvėžiečiai biggrin.gif
Tik reikia pasidžiaugti , kad yra drąsių žmonių - vaistininkai , gydytojai , pardavėjai ir tt.

Pykstu tik ant pensininkų ... Grudasi parduotuvėj , nesilaiko jokių atstumų , ir dar pyksta kai pasakai . Vakar ryte į kiemą atvežė pieno , suisirinko visos bobulytės ir galvas sukišę lia lia , jokių atstumų , jokio saugojimosi ... O paskui visi kalti bus verysad.gif

Atsakyti
Kolkas mūsų provincijoj dar lyg ir nėra, galėtų ir neateit smile.gif. Nu į pardę vistiek savaitėj kartą einam mieste. Bet taip, vienkiemy gerai wub.gif tik reiktų dar kokį maišą bulvių nusipirkt ir galim kiurksot smile.gif
Atsakyti