Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Dusia ačiū už pasiūlymą. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet jau anglų mokytis mano amžiui yra sunku, o čia tai misija neįmanoma iš viso.Anglų tai gal praversti gali, gal anūkai Fb į draugus priims, gal bent suprasiu ką jie nori pasakyti ar kažko nesudėtingo pati galėsiu paklausti.O Sakartvele giminių kol kas neturiu.
Atsakyti
Man porą polikarbonato lakštų nuplėšė nuo ventiliatorinės prie sandėlio ir tokį šimto metų beržą nulaužė.
Ai, dar išnešiojo negenėtas šakeles.
Atsakyti

Labas visom sugrįžus ir priverstinio karantino:)

Atsakyti
Labas rytas,sugrįžtme namo,sugrįžtame. 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Vakar sodyboje buvome,ten dar žeima,šalta,vėjas.
Uraganas nuostolių nepridarė,nebent kelias šakas kriaušės nulaužė.Pilnai žydi sedulos,geltona,geltona,na ir krokai su vilkdagiukais,hiacintai ruošiasi.Daugiau gili žiema dar. ax.gif ax.gif
Atsakyti
sveiki, malonu vėl ,kad atidaro puslapį.Taip, atrodo, nelabai tų supermamų reikia, bet, kai neatidaro, tai laaabai trūksta biggrin.gif Tikrindavau mažiausiai po penkis kartus per dieną.Net nežinau kam, pagalvojau, kad dėl mažo aktyvumo panaikino.
Mes dar sniego pilnai turim, užvakar pridrėbė daugiau, nei žiemą kad kokią dieną buvo, ir pūga buvo, ir jau trečia diena laikosi.Ir temperatūra užvakar buvo dieną pirmą kartą neigiama šią žiemą, vakar vienas šilumos ir saulė sniego netirpdė.tik prieš saulę pastogės lašėjoŽiemą sniego norėjosi, dabar jau ne, dabar jau pavasario norisi biggrin.gif
Atsakyti
Buvo truputis sniego, bet vakar nutirpo. Tik vėjas šaltas.
Atsakyti

Pas mus dar keli lopinėliai tik vėjas nerimsta :(

Atsakyti
labukas!!!!O as jau galvojau,kad as kvanka,kazka nuspaudziau...mamku nerodo unsure.gif Geliukai zydi,bet silumos nera,dygsta ridikeliai ir salotos.Gavau darbuko ax.gif ,tvarkau senus langus..namas statytas 1876m.Prisidesiu prie issaugojimo biggrin.gif
Atsakyti
Aš net sūnui į Ameriką parašiau,pamėgink prisijungti prie supermamų,galvojau,kad čia gal tik Lietuvoje užblokavo?Bet sako rodo klaidą.Vargšės supermamos ir tos apsirgę buvo. ax.gif
Buvusioji,kaip suprasti tvarkai langus?Restauruoji? bigsmile.gif
Atsakyti
Tai as ten prastai ax.gif Nuskutu dazus,nuslifuoju,atkrapstau rankeneles,kampukus.Tada jau tikrasis spec mato,ar reikia kazka pakeist.Man smagu wub.gif
Atsakyti
Laba,
Galvojau, kad aš kažką prisidirbau su puslapiu :-)

Buvusioji oi koks prasmingas darbas. O namukas gal kur netoli jūsų randasi?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti