Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Gladijai truputuką sučigonėjo - mažai sėdi namuose, daugiau keliauja. Per paskutinius dešimt mėnesių palyginau Lietuvos ir dar devyniolikos Europos kaimynų prayvenimo lygi. Ką galiu pasakyti... Lietuvoje dar nėra taip blogai. Yra kur dar blogiau... smile.gif O su IK įtariu, kad tuo pat metu saule džiaugėmės Prancūzų pietuose - Kanai, Nica... Tik vat niekur neteko matyti tooookios isterijos dėl kažkokio tai viruso kaip tėvynėje smile.gif

IngridaB, O kaimynas dar nuomoja? Manėme, kad jau ne. Jis pats emigravo į Australiją, o ir tylu ten jau senokai.... Nei triukšmo, nei greitosios, nei policija nevažinėja smile.gif
Nevėžis žemas - potvynio nebus.
Atsakyti
QUOTE(Gladijus @ 2020 03 09, 15:58)
IngridaB, O kaimynas dar nuomoja? Manėme, kad jau ne. Jis pats emigravo į Australiją, o ir tylu ten jau senokai.... Nei triukšmo, nei greitosios, nei policija nevažinėja smile.gif
Nevėžis žemas - potvynio nebus.

Tu nejuokauk,mes jau užsatatą sumokėjome. bigsmile.gif bigsmile.gif Žmogaus nematėme,bendravome telefonu. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Na, visai gal kompromisas pas Gladijus: ir Gladijienei LT nereikėjo palikt ant visam, o ir Gladijus savo neramias kojas pramankštino smile.gif. 4u.gif
Ingrida, gal kas kitas yra atsakingas už tą sodybą , o gal kam pardavė? Gal tavo vietoj nuvykčiau pasikalbėt . ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 03 10, 08:11)

Ingrida,  gal kas  kitas  yra atsakingas už tą sodybą , o gal kam pardavė? Gal  tavo vietoj nuvykčiau pasikalbėt . ax.gif

Pažiūrėjome internete nu gi užsakome ne mes vieni.Jau beveik visas kovas užsakytas ir mūsų laikas jau pažymėtas,kad užsakyta.Kitą savaitę grįš savaitgaliui sūnus su marčia,tegul žiūri. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas.
Kažkos oras šiandien ne pavasariškas.
Snarglys bėga, vos spėju valytis. Ir bernas čiaudi.
Kažkaip gal geriau būtų korona, bent dėmesio sulaukčiau. biggrin.gif
Atsakyti
IK, neprikarksėk biggrin.gif Imk 4u.gif ir geriau tegu būna koks lietuviškas lenciūginis virusas ax.gif
Pas mus ČP buvo - vieną vaikiną su 40 tempa į Klaipėdą skafandre išbildino. Bet nepasitvirtino, šiaip virusinis susirgimas .
Atsakyti
Mūsų valstybė gerai kovoja su virusu. Kadangi mano telefonas buvo prisiregistravęs prie Italijos tinklo, tai buvau susektas ir priverstas (juokauju - sutikau savanoriškai smile.gif )pasirašyti saviizoliacijos dokumentą ir uždrausta iki mėnesio vidurio kelti koją iš namų. Taip ir sėdime užsibarikadavę... smile.gif
Atsakyti
Žollia, tai gal ir buvo tas virusas, bet prie 40 laipsnių pražuvo mirksiukas.gif .Juk sako, kad reikia karščiu gydytis biggrin.gif .Gal iš jūsų kaimo tas vaikinukas?
Gladijau, šimtas metų negirdėtas, sveikas sugrįžęs.Bet, jei tiek šalių apkeliavot, tai atsargų nebuvo kada pagaminti, tai ką valgysit visą mėnesį blink.gif Vengrijoj buvot? Kaip tavo akimis žiūrint-ten geriau ar blogiau nei pas mus? ax.gif
Ingrida, tavo vaikai jau 10 metų susituokę?Siaubas, kaip laikas bėga greitai.Dar vestuvių nuotraukas atsimenu...
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2020 03 10, 22:44)
Vengrijoj buvot?

Keista šalis. Daugiausia nuotykių būtent ten (su policija). Manyčiau, kad vengrai keliais laipteliais žemiau už Lietuvą. Gal ten ekonominiai rodikliai ir geresni už mūsų, bet pagal automobilių parką to nepasakysi. Tokių automobilių pas mus jau nuo šio amžiaus pradžios nerasi, o ten važinėja smile.gif Maisto kainos panašios kaip ir pas mus. Kuras irgi. Labai pigūs jų gamybos šviestuvai. Kam reikėtų naujame name sukabinti, verta vien dėl jų nuvažiuoti.
Pamatai policiją priekyje, žinok stabdys. Pamatai policiją veidrodyje, taip pat. Prisikabinės prie visko kas tik įmanoma, skaičiuos baudas forintais, bet siūlysis "paleisti" už pusę sumos eurais smile.gif Kyšininkai ir to neslepia. Nemokėjom nė karto. Paleido smile.gif
Žmonės turi daugiau laisvės. Nustebino, kad važiuojant per mažesnius miestelius prie namų improvizuoti prekystaliai su prekėmis. Vaisiai, daržovės, medus. Kabo sūriai, dešros, kumpiai. Mūsų visuomeninio sveikatos centro darbuotojai turbūt išprotėtų pamatę smile.gif
Nė vieno vyresnio žmogaus kalbančio nei angliškai nei rusiškai. Nė vieno jauno, nekalbančio angliškai. Šypsenų gatvėje daugiau nei pas mus. Žmonės labai geranoriški ir draugiški.
Tel. ryšys apgailėtinas. Internetas taip pat vos gyvas. Dėl šios priežasties atsiskaityti kortele didelė problema net ir Budapešte. Bet darbuotojai netingi iškėlę ranką lakstyti su kortelių skaitytuvu gaudydami ryšį... smile.gif
Nustebino siena su Rumunija - tarsi ne Europa. Labai rimta. Turbūt į Š.Korėją įvažiuoti lengviau smile.gif Muitininkai ir visokie ale pareigūnai blizgančiomis akimis ieško priekabių...
Ar būtų noras gyventi ten? Laisvės supratimu - taip. Viskas kas liko - ne... smile.gif Aišku, jei būtų pasirinkimas tarp Rumunijos ir Vengrijos, tai laimėtų Vengrija.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente.
Bangele,senstame. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Gladijus,2020 03 11, 09:26]

Ačiū už nuomonę.Kažkokiuose komentaruose skaičiau, kad, jei reiktų iš LT išvažiuoti gyventi į kokią kitą šalį, tai rinktųsi tik Vengriją, nes ten daugiau tvarkos ir to sovietinio griežtumo daugiau.Vaikų skiepijimas privalomas, emigrantų nemėgsta ir tt Mane domina, nes dukra jau 5 metai gyvena, pirma pačiam Budapešte, dabar nusipirko namą priemiestyje, kaip aš juokiuos 10 km arčiau Lietuvos.Žentas vengras, vienas vaikas gimęs Vilniuje, antras Budapešte.Kadangi Vengrijoj dukra buvo nedirbusi, tad ir už ligoninę, ir už gimdymą dukra turėjo mokėti, nepadėjo jokios europinės kortelės, o Lietuvoj dukra prieš tai buvo dirbusi daugiau nei 10 metų.Vyras, įsiveždamas žmoną pas save gyventi pasirašė kažkokį tai raštą, kad žmoną išlaikys ir nereikalaus jokių pašalpų.(bet ir Lietuvoj kai gyveno turėjo leidimą gyventi 5 metus nors juk Vengrija yra Europos Sąjungos narė, tai kaip ir neribotas tas gyvenimas turėtų būti).Abu informatikai, dabar dukra irgi dirba, nes mažasis jau virš 4 metų, algos pas juos milijonais skaičiuojamos, tad namas, mano galva, sąlyginai nebrangus gaunasi, jei jį galį nusipirkti už dviejų metų atlyginimą.Jei nereikėtų niekam išleisti pinigų, valgyti, drabužių ir tt. O trijų kambarių buto nuoma ant Dunojaus kranto jiems kainuodavo ketvirtį milijono per mėnesį.Buvau nuvažiavusi prieš beveik 4 metus, nežinau kortele visur be problemų atsiskaitėm, baudų negavom, navigacija visur be klaidų vedė.Pirkom grįždami namo, arbūzus ir slyvas iš pakelės pardavėjų, bet kol parvažiavom jau gesti pradėjo.Matyt chemijos mažai panaudota buvo biggrin.gif , nes parduotuvėj pirkti ir savaitę išsilaiko
Žento tėvams šiemet sukaks po 60, bet rusiškai kalba, nes jie mokėsi Leningrado tautų draugystės institute, ten ir susipažino, ten ir jų pirmas vaikas gimė, o mano žentas jau po studijų Vengrijoj gimė.Kalbėjomės su jais rusiškai, bet mano vaikai sakė, kad aš geriau kalbėjau, laisviau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 11 kovo 2020 - 11:20