Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Laba,

O aš dar tik sėklas iš sodybos parsivežiau. Reikia peržiūrėti ko turiu, ka nusipirkti?

Vakar mano šuniukui vėžiuką rado cry.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif Vakar lauke iki pietu,o po to apsiniauke ir atsalo unsure.gif Niurzga,gaila suniuko unsure.gif
Atsakyti
Niuzgute, tik neoperuokite. Kam be reikalo kankinti. Geriau migdyti, kai jau liūdnas pasidarys. Mes savo Striksę vežėme operacijai, supjaustė visą pilvą. Ir ką, po to traukė tik pusantro mėnesio.
Atsakyti
Operuosim. Pieno liaukų įprastai neišsisėja. Bijau narkozės. O be to, bent žinosiu, kad viską padariau. Sąžinė rami bus. Kitaip jai nedaug beliko. Taigi gali būti tik geriau.
Antra vertus gero sprendimo tikriausiai nėra.
Vieną žiurkytę operavau, siūles ji išardė, išslaugėm, netrukus kitas augliukas ir teko migdyt. Pakankųnom taip išeitų. Kitos neoperavau, kai atėjo laikas užmigdžiau. Ir taip ir taip blogai jaučiausi.
Atsakyti
Niurzga, ir maniškei buvo pieno liaukų vėžys.. Nepadėjo.
Atsakyti
O pas ką operavai?
Na ir aišku sėkmės reikalas. Imunitetas, amžius, veislė....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dieve,Niurzgiuk,aš tai pažystu Tavąją.Sėkmės,sėkmės.Gal būtų gimdžųsi kitaip būtų?Bet ką dabar žinosi? unsure.gif
Atsakyti
Damos, sveikinu su šia nuostabia pavasario švente. Juk ne veltui ji švenčiama būtent tada, kai viskas atgimsta ir pražysta. Žydėkite kartu su pavasariu ir tegu jis tęsiasi ištisus metus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2020 03 08, 00:00)
O pas ką operavai?
Na ir aišku sėkmės reikalas. Imunitetas, amžius, veislė....


Savitiškio gatvėje, tuoj už Babilono, raudonų plytų pastate yra ta klinika. Ten visus gyvūnus vežame.Ir kainos ne kosminės.

Gladijau , ačiū. Smagu, kad pas mus užsuki, nors per didžiąsias šventes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 08 kovo 2020 - 12:21
Oi pražiūrėjau, kad Gladijus sveikina bigsmile.gif oi kaip netikėta. Kaip smagu.

Kaimietuke mano biolaukai su tuo veterinaru nesutampa biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Gladijau ir Ingrida už sveikinimą 4u.gif
Kaip sekasi? Ar LT esat? O gal pavyko Gladijienę įkalbint į šiltas šalis?
Ingrida, tai džiaugsmas tavo širdžiai, kad sūnus nori Namo wub.gif
Daug kas FB giriasi, kad jau braškes sutvarkė ir laukia derliaus biggrin.gif , o pas mane kažkodėl žiauri žlūgė iš po žiemos blink.gif Ir vaikų kad prisiaugino unsure.gif Žiauriai daug ravėjimo , jau reiktų kaip ir pradėt. Matyt ta šilta žiema leido žolėms suželt .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 kovo 2020 - 06:46
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gladijau,tikrai nustebinai. wub.gif wub.gif wub.gif Aš jau galvojau nebe turime vienintelio vyriškio. mirksiukas.gif Linkėjimai Gladijienei.Jei namie dar vis,neapsėmė gal šiemet jūsų?Mes rugpjūtį išsinuomavome pas jūsų kaimyną vėl sodybą.Jau švęsime sūnaus dešimtmetį vestuvių ten pat kur buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti