Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Buvusioji, bulvės bulvėmis, pakuojasi pačios. Rožes karpiau, sėdžiu ir vis kokį spyglį randu įstrigusį rankoje.
Pomidorus sėjau, ryt paprikas.
Yra toks prietaras : Jeigu pavasarį pirmą pamatysi skruzdėlę , bus darbingi metai. Jeigu pirma varlę - sirgsi. Na, suprask, rankos kojos šals ir nosis snargliuosis. biggrin.gif Man kažkaip vis varlė pasitaiko. Rankos amžinai paraudę, bet nesergu, o dirbu.
Neveikia manęs jokie zababonai. blink.gif
Atsakyti
Laba,
O mane šiemet gulbių gausa stebina. Šalia darbo upė teka, ten kasmet viena ar dvi poros vasaroja, o dabar jų tikrai daug. Gal tik laikinai, gal tik nusileidžia ilsėtis. Bet nors dabar pasidžiaugsiu.
Atsakyti
labukas,darbstuoles smile.gif Jau sejat pomidorus?Tai ir man jau reik?Reik elgtis,kaip kaime...anas jau pasejo,vajeeee lekiu ir as set. Vakar grazi diena buvo,apsitvarkiau geles,apsikarpiau kelis krumus,o paskui isejau su suniu biggrin.gif Vos kojas parvilkau,bet smaguma wub.gif Gulbiu ir pas mus dabar daug matosi,varnenai jau apie inkilus skraido,cepliu ( biggrin.gif )daug girdisi.Pavasaris wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Vakar susėjau pomidorus, paprikas, baklažanus. Gal bandysiu kelis agurkus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 03 03, 10:55)
Reiktų pas žurnalistus straipsnį užsakyti , kad kopūstai ir bulbos nuo viruso apsaugo  biggrin.gif  ax.gif


lotuliukas.gif

Pas mane darbymetis pats. Pikiuoju, persodinu, sėju, vėl pikiuoju, į tarpus- prekiauju biggrin.gif Vis tiek minuse sėdžiu lotuliukas.gif Geriausias pomidorų sėjimo laikas-kovo 8! biggrin.gif Va taip va biggrin.gif Kur moterys tarp gėlių, o kur tarp pomidorų sėklų lotuliukas.gif
Vakar pasėjau astras. Po to, kai pernai pavyko išsiauginti bijūninės formos astrų, likau žiauriai sužavėta wub.gif Tai šiais metais jau sėjau jų daug daugiau, įvairesnės formos, bandysiu ir chrizanteminių, ir adatinių, ir dvispalvių, ir žemųjų, žiūrėsiu, kurios labiau patiks.
Kortaderijas išnešiau š garažo. Kad būčiau žinojusi, kad tokia žiema, būčiau net į vidų nenešusi. Kas gali patarti, reikia nupjauti lapus ar ne? Lapai žali, aukšti, bet gal iš šaknų duotų tvirtesnių ir gražesnių? O gal galima ir kelmus dalinti?
Atsakyti
SP,net pas motina GOOGLE uzklausiau,apie ta Kortaderijas (liezuvi nusilauzt galima)nu grozis bigsmile.gif Parsiveziau savo numyletu pomidoru-Tolstojus,sekanciom dienom sesiu.Negaliu juk nuo jusu atsilikt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buvusioji: 05 kovo 2020 - 14:55
SP, manau, kortaderijas apkarpyk.

SP, kaime turi kiek dirbamos žemės ?
Prisisėk astrų ir užauginusi pasiūlyk floristams. Ypač, jeigu turėsi pastelinių spalvų. Yra gi žmonių, kurie vestuvių gėlėms išleidžia po 3-5 tūkstančius. Buvusi kaimynė anksčiau užsiimdavo salės dekoravimu, tai šluodavo viską. Vienų vestuvių tema buvo gelsvai baltai žalsva, tai iš visų pagriovių susirinko laukines morkas, vingiorykštes ir dar mano gėlynus bandė siaubti. biggrin.gif Dar einamos yra saulėgrąžos. O visų labiausiai - visokios baltos smulkios : vaistinis skaistenis, čiaudulinė kraujažolė, guboja. Kažkada mamai pirkau turguje puokštę iš žioveinių. Neapsakomas grožis.
Tik jeigu tuo užsiimsi, daryk sėjimus keliais terminais.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 03 05, 20:57)
SP, manau, kortaderijas apkarpyk.

SP, kaime turi kiek dirbamos žemės ?
Prisisėk astrų ir užauginusi pasiūlyk floristams. Ypač, jeigu turėsi pastelinių spalvų. Yra gi žmonių, kurie vestuvių gėlėms išleidžia po 3-5 tūkstančius. Buvusi kaimynė anksčiau užsiimdavo salės dekoravimu, tai šluodavo viską. Vienų vestuvių tema buvo gelsvai baltai žalsva, tai iš visų pagriovių susirinko laukines morkas, vingiorykštes ir dar mano gėlynus bandė siaubti. biggrin.gif Dar einamos yra saulėgrąžos. O visų labiausiai - visokios baltos smulkios : vaistinis skaistenis, čiaudulinė kraujažolė, guboja. Kažkada mamai pirkau turguje puokštę iš žioveinių. Neapsakomas grožis.
Tik jeigu tuo užsiimsi, daryk sėjimus keliais terminais.

Iš Kaimo, dirbamos žemės turiu, laiko neturiu biggrin.gif Ir taip sodyboj jau braškyną palikau tik kaip daigyną, be teisės žydėti, bus žiedai nukerpami, kad augintų ūsus. Pernai man vieną naktį nuskynė visas braškių uogas, net žalias blink.gif Iš to sprendžiau, kad darbuotasi naktį ir kad darbavosi tie, kurie žinojo, kad čia braškės, nes jas persikėlusi prie ežero, iš gatvės nesimato. MB supyko juodai, sako, dirbam kaip durneliai, o rezultatą kažkas pasiima. Tai sutikau su juo ir šiais metais sodinu tik daigyną. Vilniuj tai šiltnamiuose ir uogas leisiu.

Galvojau apie skinamas gėles, bet sustojau, nes esu dirbanti valdiškame darbe ir dar gyvenanti už 100km, kiek turėčiau priskinti gėlių, kad užsidirbčiau iš floristų? Norėjau net pirkti sodo sklypą čia, Vilniuje, kad šalia, bet, kaip visada, pinigų trūksta... Gėles sėsiu vis tiek, sodinsiu taip pat, pačios sūnus šiais metais tuokiasi. wub.gif Būsima marti jau prisiprašė gėlių ir salės puošybos
Dar vieną verslo idėją sugalvojau: auginti bijūnus šaknų pardavimui. Kai buvau Gardenioj, susipažinau su viena lenke bijūnininke, nu pasakiškos pas ją šaknys! Buvo pas ją brangiausiai, bet pirkau tik iš jos, nes tai žmogus fanatas, o kai fanatas-labai gerai išmano ir žino, kas ir prie ko, veislės garantuotai atitiks. wub.gif Tai va, ji pasakojo, kad prieš 5 metus iš Olandijos prisipirko šaknų ir pasodino kaip bulves vagose. Po 5 metų prasidėjo jos verslas, dabar baigia išsiimti licencijas, rudenį jau ir pasus turės, kvietėsi į svečius wub.gif Rudenį varysiu pas ją, bandysiu irgi tokio verslo imtis, juk priežiūros daug nereikia, svarbu, gerai pasodinti ir jau paskui laukti gerų šaknų. wub.gif Ir nebūčiau kas savaitgalį pririšta prie auginimo. smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na vakar tai jau lauke dirbome visos? ax.gif
Atsakyti