Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(IngridaB @ 2020 02 20, 09:35)
Va va kamanių mažėja,beveik nebesimato. ax.gif
Oi Dusia,kaip įdomiai tu rašai. wub.gif  wub.gif
Tai kažin mb sako ar išgyvens vapsva? ax.gif


Vapsvos ir kamanes žudo . Jos mėsėdės ir pijokės ... Pas mus kai pirkom sodybą buvo kelios laukinės kriaušės . Tai rudenį ten būdavo tokios vapsvų pijokystės - prisiryja surūgusių kriaušių ir vadalojasi po žolę nepaskrendančios. Liepiau MB nupjauti kriaušes, nereikia tų pijokysčių kieme biggrin.gif
PS pas mane labai padaugėjo kamanių . Pavasarį kai pražysta agrastai sėdžiu ant šlaito ir skaičiuoju . Pradžioje būdavo kelios, dabar jau nebepavyksta sukaičiuoti ... Gal mano karas su pijokėm davė naudos ?
Atsakyti
Tai pas mane pijokystės būna?Sodyboje gal 14 ir daugiau kriaušių,tikrai valgomų kokios 5.Bet mes jas laikome super dideli medžiai dėl šešėlio,taip gera būna vasarą. ax.gif Na vasarinė labai labai didelė kriaušė kasmet būna pilna vapsvų,baisu rinkti net kriaušes nuo žemės. bigsmile.gif Bet kriaušių būna sočiai visiems. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 02 20, 10:20)
Tai pas mane pijokystės būna?Sodyboje gal 14 ir daugiau kriaušių,tikrai valgomų kokios 5.Bet mes jas laikome super dideli medžiai dėl šešėlio,taip gera būna vasarą. ax.gif Na vasarinė labai labai didelė kriaušė kasmet būna pilna vapsvų,baisu rinkti net kriaušes nuo žemės. bigsmile.gif Bet kriaušių būna sočiai visiems. bigsmile.gif  bigsmile.gif


O tu pasižiūrėk kaip jos griuvinėja po ta kriauše ir nepaskrenda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O jei ant muštynių patraukia tai vieną kitą bitę nužudo ar kamanę smile.gif
Vapsvos kaip vabalų vilkai . Vilkų gynėjų irgi pilna , tik tiek gynėjai sėdi šiltai ant sofos ... Mano sesės gyvenam kaime vilkai visus šunis išpjovė. Šunys tai pririšti , lengvas grobis . Žudžiau ir žudysiu vapsvas, ir vaikus pamokinsiu kaip jas žudyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ingrida, kai rasiu filmuką , kaip žudo bites tos parazitės, būtinai pasidalinsu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 vasario 2020 - 10:35
https://seimairnamai...T2RAslH5_jGSAD4
Patiko straipsnis.
Oi Dusia,aš nieko prieš vapsvų naikinimą,tik pas mane jų tiek daug būna,o laiko maža vis darosi. ax.gif Atvažiuojame tik žolę nupjauti sodybon. ax.gif O mieste,kad ir yra kelios kriaušės,čia vapsvų nepamatau. ax.gif Tai atvežėme motinėlę. mirksiukas.gif blink.gif
Atsakyti
la,kaip graziai skaitosi jusu diskusija wub.gif
Atsakyti
Labai [patiko tas straipsnis. Man irgi nusispjauti ant visų guru, mokymų, sveikuoliško gyvenimo. Na ir kas, kad išgyvensiu metais trumpiau. Bet maloniai. biggrin.gif

Vapsvų nemyliu. O pernai visur jų buvo. Ir purškėme, ir deginome.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 02 20, 09:28)
Dėkui už pusryčius 4u.gif
Ingrida, tau įkando vapsvų motinėlė . Tik jos žiemoja, darbininkės miršta.  Vadinasi sunaikinai kokį 5000 -10000 vapsvų kurios siautėtų sodyboj rudenį . Pavasari reikia kabinti gaudykles, kad motinas sugaudyti .



sveikos 4u.gif

Dusia, apie gaudykles parašyki plačiau, pas mus permai jų milijonai buvo, gervuoges nurijo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2020 02 20, 21:54)
sveikos 4u.gif

Dusia, apie gaudykles parašyki plačiau, pas mus permai jų milijonai buvo, gervuoges nurijo unsure.gif


Neišlaidauju , gaudau paprastuoju būdu :
Gaudyklės.
Jei gaudykles sukabini pavasarį yra vilties sugaudyti peržiemojusias motinas ... Rudenį būna kova su vėjo malūnais .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 vasario 2020 - 08:18
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kelinta diena nebe bėga sula?Jau baigėsi?pašąlo nebuvo? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos

Dusia, o į ta gaudykle bites nelenda?

Jetau, kaip vienais metais tos didžiosios sirsuoles mums bites gaudė, tiesiog laukia kelios prie avilio, ir griebia parskrendancia bite ir nesas. Stovėjome pasikeisdami su pletnem, tris lizdus radę utilizavom, bet buvo ne kas,

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2020 02 21, 15:16)
<p>Sveikos</p><p>Dusia, o į ta gaudykle bites nelenda?
</p><p>Jetau, kaip vienais metais tos didžiosios sirsuoles mums bites gaudė, tiesiog laukia kelios prie avilio, ir griebia parskrendancia bite ir nesas. Stovėjome pasikeisdami su pletnem, tris lizdus radę utilizavom, bet buvo ne kas,</p>


Tikrai nemačiau nei vienos bitės gaudyklėj , gal jei visiškas badas būtų, jokių žiedų nebūtų . Bent jau mano bitės ne pijokės smile.gif
Tos didžiosios ir žmogui pavojingos... Jei kelios ir į galvą ar kaklą gali būti mirtina.
Atsakyti
Dusia, labai aciu uz gaudykles parodyma vaizdu. Mes su vyru labai alergiski vapsvu nuodams. Teks gaminti.

Labas visoms
Atsakyti