Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ingrida, primink migdolinių miltų sausainių receptą 4u.gif Kažkur rašei, bet gal gali pakartot? Turiu migdolų miltų maišiuką, makaronsams kept buvau nupirkus. Bet taip ir nekepiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 02 09, 09:03)
Ingrida, primink migdolinių miltų sausainių receptą  4u.gif  Kažkur rašei, bet gal gali pakartot? Turiu migdolų miltų maišiuką, makaronsams kept buvau nupirkus. Bet taip ir nekepiau smile.gif

https://www.sauletav...i-sausainiukai/
Aš maišiau miltus per pusę migdolinius su spelta be glitimo.Ir dėjau tik vieną kiaušinio trynį.Labai paprasti.Aš dar dėjau maltų riešutų,mažiau tada miltų.Kelis kartus jau kepiau,tai visaip bandžiau. mirksiukas.gif
Ai ,tiesa aš jau gėlių daigų po vieną visokių prisisodinau,kad galėčiau pasidauginti paskui.Kasmet taip darau priaugina surfinijos,petunijos atžalų,laužiu ir dauginu,kol sušyla sočiai jau turiu savo.Jau keli metai nesėju sėklų,geriau kelis daigus nusiperku ir dauginu šitaip. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 vasario 2020 - 09:41
Na sula šiandien pasaka,kaip gerai varva iš klevų. ax.gif Pristatėme butelių,tegul varva.
Ir meškinio česnako nuklampjome,mb su ramentais aš su šunimi.Bet dar anksti matyt? mirksiukas.gif Nedygsta dar. ax.gif Už tai samanų grožis,žalios,žalios. bigsmile.gif
Mėtų pasiskynėme,labai jau kvepia arbata,bus gerai prie tortuko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 vasario 2020 - 15:06
Ar negalite sustoti erzintis su tais tortukais, sausainiukais ?
Svoris ir taip auga vos ne po kilą per savaitę. blink.gif Stengiuosi nė neprisiminti jokio saldumyno. Na, bet prisimenu, kad šaldytuve yra sūrio ir labai skanios naminės dešros doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
La,kas gero?Stogai nenurauta?Visos apie lieknejima sneka...vejas nenunese? biggrin.gif
Atsakyti
Kaune vėjas nesiautėja . Ryte buvo slidu , šlapdriba . Dabar vėl lyja, nutirpo sniegas .

Ps , o man dabar geriausias laikas visokioms dietoms smile.gif Kaip prasideda uogos , pomidorai ir tt... O dar draugai savaitgaliais su vyno vakarėliais . O jei dar kažkuris "mažylis " atostogauja namie smile.gif taigi reikia palepinti . Ne tik juos bet ir save pasilepini ...
Atsakyti
Gal mieste taip nesijaute?linksta medziai,kibirus susinesiojau,suslepiau blink.gif Barska,tarska viskas,kas gali.Sniego buvo,bet jau nebera...kose visur.
Atsakyti
Iš ryto sniego buvo. Bet vėjas jau aprimo, naktį labai siautėjo.
Lyg nieko neišnešiojo. MB labai pyksta, kai randa laukuose kur vėjo nuneštą didmaišį.
Bet žiema tai pasakiška. Žolė žalia lyg padažyta, rožės žaliuoja. Kažkada pavydėjau prancūzams, kad Paryžiuje ir prie Lamanšo per Kalėdas rožės žydi. Na, pas mane keli žiedeliai irgi Kalėdoms buvo. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Tai užsiėmusios, nė pusryčiauti nesusirenkate.

Nervuoja tokie orai. Tai sninga, tai lyja, tai saulės kamputis išlenda.
Atsakyti