Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Dėkui Ingrida už pusryčius 4u.gif Man arbatos bus gana smile.gif
Ar čia visoj Lietuvoj vietoj šalčių lietus ? Lyja Kaune kaip per šventą Joną.

Bangele , pas mamą visada ir viskas labai skanu būdavo . Vien todėl , kad pačiam nereikia gaminti ... Ir nebūdavo tokio maisto pasirinkimo. Dabartiniu metu toks perteklius maisto ax.gif Manau žmonijos istorijoje taip nebuvo .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 02 06, 11:08)
Dėkui Ingrida už pusryčius  4u.gif  Man arbatos bus gana smile.gif
Ar čia visoj Lietuvoj vietoj šalčių lietus ? Lyja Kaune kaip per šventą Joną.


Vilniuje vietoj planuotų -6 tebuvo 0. Pradžioj snigo, dabar pliaupia lietus biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus buvo saulė ir +2. Tiesa , vėjas po pietų pasisuko iš šiaurės. Tada mažai nepasirodė, tik išeini ir rankos sugrumba.
Gerai būtų, kad rytoj popiet jau pliusas būtų. Reikia furą bulvikių atkrauti. nenoriu sandėlio vartų porą valandų pakėlusi laikyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Ačiū už pusryčius.

Šiandien nusipirkau svogūnų sėjinukų. Jaučiu nors kiek pasodinsiu ant palangės.

Atsakyti
O man sėklų siuntinys atėjo. Nors pakelius paglosčiau. biggrin.gif Taip jau pavasario norisi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar buvau giliai nustebinta,mb klientė atsiuntė mb žinutę,kad man perduotų moki-veži daigai gėlių po 0.70,ji ten kasininke dirba.Tai nežinau čia pigu?Važiuosiu šiandien pasižvalgyti. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Jau su sėklom pradedat lakiot biggrin.gif O pas mane šiemet štilius. Jokio noro kolkas daigams nėr... Reiktų nusipirkt kelių labai ankstyvų pomidorų sėklų, bet neprisiruošiu. Na, kad labai anksti pomidorikų prie šoninės prikąst turėčiau smile.gif . Iš dabartinių turimų, tai tik Vilma. Bet man jie nepatiko, nes labai jau mažučiukai, nedaug to derliaus, o rūpesčio tiek pat su jais. Na, dar Betaliuxų turiu sėklų, gal jų ir pasėsiu porą sėklikių, vis anksčiau bus. ax.gif
Atsakyti
Be kovo nieko nesėsiu. Kam kankinti augalus.
Atsakyti
Gal ir aš taip padarysiu - kovo mėn. - kam čia man kankintis su tais 2 daigais biggrin.gif
Buvom Palangoj, stintų šventėj. Stintų (keptų, rūkytų) kaina рубль /штука bigsmile.gif Mažytės, kaip kilkos . Nepirkom. Žmonių marios, bet pasisekė tokioj kavinukėj greit pritūpt. Oras neblogas, prasiėjom, akis paganėm į mugės grožybes. Dukra sojos vaško žvakę nusipirko, smardina namus daba su persiko kvapo dūmais ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti