Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Raugintus kopūstus ir aš pati perkuosi. Arba kas nors iš kolegų atveža.

Taigi dabar knisuosi po visokiausių firmų naujoves ir žiūriu, kas būtų pas mus įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 02 03, 10:19)
Raugintus kopūstus ir aš pati perkuosi. Arba kas nors iš kolegų atveža.

Taigi dabar knisuosi po visokiausių firmų naujoves ir žiūriu, kas būtų pas mus įdomu.



Aš raugiu pati 4u.gif Tik galvas perku . Jei perku raugintus tai tik troškinimui ... O tai gal rankų nepasiplovė raugėjai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Raugiu mažom porcijom , 2 troilikus . Suvalgom ir vėl raugiu sekančius 2 troilikus. Neperrūgsta, telpa laikyti šaldytuve .
Atsakyti

Aš raugiu pati 4u.gifTik galvas perku . Jei perku raugintus tai tik troškinimui ... O tai gal rankų nepasiplovė raugėjai biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifRaugiu mažom porcijom , 2 troilikus . Suvalgom ir vėl raugiu sekančius 2 troilikus. Neperrūgsta, telpa laikyti šaldytuve .

Kai rankos neplautos, daugiau bacilų,geriau rūgsta.

Atsakyti
Dusia, nejuokink. Raugiami kopūstai mažiausiai liečiasi su rankomis. Valomi oro srove. Taip, rankomis laiko sukiodami, bet pirštinėtomis. Pabandytum Kokius porą tūkstančių palaikyti, tai ir skūra nueitų. Paskui dedama ant kotų šalinimo aparato, paskui keliauja į smulkintuvą, paskui konvejeriu į raugimo duobes. va čia jau tau ragas, Stovi darbininkas su guminiais čebatais ( na, su jais tik po duobę vaikšto ) ir su paprasčiausia šake paskirsto kopūstus. Paskui užvyniojama tokia vandens lova, prileidžiama vandens ir kopūstai susislegia. Užrūgusius vienur meta ant transporterio su šake, kitur yra toks paėmėjas su šoniniais kaušais. Vis tiek tenka iš kampų su šake krapštyti. Paskui automatas sufasuoja, darbininkės tik pataiso, jei kur nesandariai eina dangtelis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 02 04, 00:04)
Dusia, nejuokink. Raugiami kopūstai mažiausiai liečiasi su rankomis. Valomi oro srove. Taip, rankomis laiko sukiodami, bet pirštinėtomis. Pabandytum Kokius porą tūkstančių palaikyti, tai ir skūra nueitų. Paskui dedama ant kotų šalinimo aparato, paskui keliauja į smulkintuvą, paskui konvejeriu į raugimo duobes. va čia jau tau ragas, Stovi darbininkas su guminiais čebatais ( na, su jais tik po duobę vaikšto ) ir su paprasčiausia šake paskirsto kopūstus. Paskui užvyniojama tokia vandens lova, prileidžiama vandens ir kopūstai susislegia. Užrūgusius vienur meta ant transporterio su šake, kitur yra toks paėmėjas su šoniniais kaušais. Vis tiek tenka iš kampų su šake krapštyti. Paskui automatas sufasuoja, darbininkės tik pataiso, jei kur nesandariai eina dangtelis.

Labai vaizdžiai biggrin.gif Ir man praėjo noras valgyti lotuliukas.gif Vien ko tie čebatai verti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2020 02 04, 09:19)
Labai vaizdžiai biggrin.gif Ir man praėjo noras valgyti lotuliukas.gif  Vien ko tie čebatai verti thumbup.gif


Ir man visai neapetitnai susiskaitė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dėkui IK , kaip visada Tavo pasakojimai vaizdingi 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sakau , kad jie tik tušinimui tinka smile.gif O saločikėm užraugsim savų ... Be guminių batų ir šakių smile.gif
Atsakyti
Ir visai be reikalo čia nusigandote. Tie čebatai ilgi, tokio blizgaus plastiko, kaskart nušutinami karštu garu, kaip ir šakė. Ir naudojami tik kopūstams minti. Išlipimui ir persiavimui yra aikštelė speciali. Atsimenu, dar prieš kokius 20 metų Vakaruose stebėjomės tais čebatais. Tik ten gėlėti buvo, tiksliau, kopūstų piešiniais.
O fasuojanččios moterys atrodo kaip operacinėje. Taigi veterinarijos reikalavimai griežti : antsnukis, kepurė, kombinezonas, pirštinės. Na, nebent blakstiena gali įkristi.
Atsakyti

:) o kaip vyrai į tuoletą gal neina, kam eiti jei galima vietoje :)

Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 02 04, 11:58)
Ir visai be reikalo čia nusigandote. Tie čebatai ilgi, tokio blizgaus plastiko, kaskart nušutinami karštu garu, kaip ir šakė. Ir naudojami tik kopūstams minti. Išlipimui ir persiavimui yra aikštelė speciali. Atsimenu, dar prieš kokius 20 metų Vakaruose stebėjomės tais čebatais. Tik ten gėlėti buvo, tiksliau, kopūstų piešiniais.
O fasuojanččios moterys atrodo kaip operacinėje. Taigi veterinarijos reikalavimai griežti : antsnukis, kepurė, kombinezonas, pirštinės. Na, nebent blakstiena gali įkristi.

Labukas,
fek kopūstam taip raugtiems. Taigi atviras produktas....žmogiškojo faktoriaus niekaip neišeliminuosi. Kasdien matau tik 15 cm linijos su atviru produktu ir tai pridengtas, kiek visokių apribojimų-nepatikėsit.....ir negali sakyt, kad jie pertekliniai.
Atsakyti
Ate, pieno rūgšties bakterijos ore gyvena. Smulkintas kopūstas turi pereiti per orą. Kitaip gausi kokį sviestarūgštį rūgimą, bus apgleitėję. Patikėk, tikrai pas juos skanūs. Išskyrus vieno raugintojo, kitus galiu užsimerkusi pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 02 04, 15:10)
Ate, pieno rūgšties bakterijos ore gyvena. Smulkintas kopūstas turi pereiti per orą. Kitaip gausi kokį sviestarūgštį rūgimą, bus apgleitėję. Patikėk, tikrai pas juos skanūs. Išskyrus vieno raugintojo, kitus galiu užsimerkusi pirkti.

Žinau dėl kopūstų, bet pirkčiau tik jei visai neįgali patapčiau. Mums labai mano rankų darbo patinka. MB čiečkuoja, senovine čička, muša su kuoka šimtamete. Mano prieskoniai ir kopūstų paruošimas. Labai skanu. Dar sėmenų aliejaus spaudykloj nusiperku. ax.gif
Atsakyti