Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Auda , su duona gera mintis. 4u.gif Tik MB pasukios man pirštą prie smilkinio. O vaikai per badmetį suris tą duoną su visais kvapais. tongue.gif
Atsakyti
IK, taip ir įsivaizduoju pas tave badmetį- spintos dydžio šaldikliai prikrauti mėsos, svogūnų pilnos traktorinės priekabos, hektarai pekino kopūstų....., o vaikai suvalgo kažkur šaldytuvo kampe rastą sudžiūvusios duonos riekutę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bangele, mane pastoviai ištinka klasikinis "batsiuvys be batų" atvejis.
Prasistumdau visą dieną sandėlyje, kas 15 min ko nors namo parlėkdama. Pasiruošiu kelias bulves, kokio kopūsto ar morkos. Pasidedu suvyniojusi į plėvelę ant stalo. Skambutis... Baigiasi darbas, išdalinu pinigus, tada susimetu darbo liaudį į mašiną ir išskirstau po namus. Grįžtu namo. Išgeriu kavos. prisimenu, kad sandėlis neužrakintas. Nulekiu tenai, sutvarkau. Vakare reikia ką nors gaminti. Taigi taigi... Bulvių nėra, kopūstų nėra, net svogūnų nėra. O belstis į sandėlį tingisi. Mėsos šaldiklyje yra, bet ilgas gaminimas. Iš visokių surankiotų likučių išverdu sriubą, pridėjusi ką nors iš šaldytų konservuotų daržovių. Šeima parauko nosį ir atbulais dantimis pavalgo. Artėjant 10-11 val vaikai jau alkani. Prasideda šaldytuvo kraustymas, gal ką nors ras greitai suvalgomo. Duok dieve, ras iš ko karštus sumuštinius pasigaminti. Jeigu ne, tai bent greitai duonos aliejuje pasikepa. Taigi, jeigu nebus pakankamai duoninėje, sueis ir iš šaldytuvo. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 01 28, 23:07)
Bangele, mane pastoviai ištinka klasikinis "batsiuvys be batų" atvejis.
Prasistumdau visą dieną sandėlyje, kas 15 min ko nors namo parlėkdama. Pasiruošiu kelias bulves, kokio kopūsto ar morkos. Pasidedu suvyniojusi į plėvelę ant stalo. Skambutis... Baigiasi darbas, išdalinu pinigus, tada susimetu darbo liaudį į mašiną ir išskirstau po namus. Grįžtu namo. Išgeriu kavos. prisimenu, kad sandėlis neužrakintas. Nulekiu tenai, sutvarkau. Vakare reikia ką nors gaminti. Taigi taigi... Bulvių nėra, kopūstų nėra, net svogūnų nėra. O belstis į sandėlį tingisi. Mėsos šaldiklyje yra, bet ilgas gaminimas. Iš visokių surankiotų likučių išverdu sriubą, pridėjusi ką nors iš šaldytų konservuotų daržovių. Šeima parauko nosį ir atbulais dantimis pavalgo. Artėjant 10-11 val vaikai jau alkani. Prasideda šaldytuvo kraustymas, gal ką nors ras greitai suvalgomo. Duok dieve, ras iš ko karštus sumuštinius pasigaminti. Jeigu ne, tai bent greitai duonos aliejuje pasikepa. Taigi, jeigu nebus pakankamai duoninėje, sueis ir iš šaldytuvo. biggrin.gif

Ir kas tu per motina! biggrin.gif Vaikai badauja! biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Panašius pusryčius ir valgau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Neapetitnai atrodo. Aš visai pusryčių nevalgau.

Niu ką ? Laukiam žiemos kitą savaitę ?
Atsakyti
Prognozes,kad ateis ziema?Einu skaityt biggrin.gif
Atsakyti
Bent jau mūsų pakraščiui vis tiek dienom pliusą žada, tik naktimis kelis laipsnius šalčio.Bet ir tai būtų gerai, nutrauktų vandenį bent iš kiemo.Visur balos, nebesusigeria, eini per kiemą slydinėdamas.Taip nesunkiai galima bent jau raiščius pasitempti.Prieš pora savaičių, net ne namuose, o mieste taip nikstelėjau koją, kad jau maniau, kad be priėmimo skyriaus neapsieisiu.Išsigandau, kad VĖL teks su traumatologais bendrauti.Jau ir taip aš tik visus Mažeikių traumatologus pažįstu, su visais teko bent kartą susidurti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet nieko, praėjo, po šiai dienai truputį skauda, ant pirštų nepavaikščiočiau, bet apsiėjau be medikų pagalbos.
Savotiškai nusibodo laukti pavasario.Nėra žiemos, nagai niežti, norėtųsi kažką sėti, bet kalendorius sako, kad dar anksti.Atrodo, gal bandyti, , o , bet, tačiau.Turiu išdygusius 4 pomidorų daigus, auginsiu paskui juos kibiruose, nesodinsiu į žemę šiltnamyje.Vilma ir Utionok, abu žemi.Kol kas auga pakabinti virtuvėj po dienos šviesos lempa, palubėje.Praktiškai ta lempa neišsijungia per dieną.Jei saulė sugalvotų pašviesti, lempos nebereikėtų, tada padėčiau ant palangės daigus.Juk aš dabar beveik visada namie. ax.gif
Atsakyti
Bangele, man kažkodėl traumos tik namie nutinka. Vakar kaip tik ruošiausi pas ortopedą konsultacijai. Įlekiu į plovyklą, nešuosi batus nusiplauti. O ten MB vandens pritaškęs, katė konservo gabalą iš bliūdelio išvilkusi. Na, jau kaip slydau, ranka į praustuvą, o žiauna į sieną tėškiausi. Tai gerai, kad lašiniai visur ant kumpių. Atsikėliau, pasitryniau ir praėjo. Tik bijiojau, kad veidas nepamėlynuotų. O tai eičiau kaip Jadzė, rankų darbo mėlynėmis pasipuošusi. biggrin.gif

Tos balos baigia protą užknisti. Šiandien atvaro furas bulvių pasikrauti. Vietos kažką sumanevruoti ne per daug . net nepatogu prieš vairuotoją. Paklojome padėklą, kad miestietis kedų neišsipurvintų.
Atsakyti
Miargos,siuskit vandeni mums mirksiukas.gif Mes priimsim,mums daaar negaaana biggrin.gif
Atsakyti