Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Dieve, koks nuostabus oras lauke! wub.gif Saulytė šviečia, paukščiai čiulba, vaikščiojau ir namo grįžti nenoriu... wub.gif
Atsakyti
Valėme išsinuomotoje žemėje tokius šabakštynus. MB pjovė, mes šakas nešiojome. Saulė, net dirbti tingisi.
Gal rytoj jau šiltnamį liesiu. Bent svogūnų laiškus pasodinsiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Ingrida, kaip tu netingi kiekvieną rytą tokių gražių nuotraukų įdėti :)

Labutis, gražus buvo oras, bet aš kambaryje prasėdėjau :( apsimetinėjau ligoniu]

Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2020 01 26, 09:33)
<p>Ingrida, kaip tu netingi kiekvieną rytą tokių gražių nuotraukų įdėti smile.gif</p><p>Labutis, gražus buvo oras, bet aš kambaryje prasėdėjau verysad.gif apsimetinėjau ligoniu]</p>

Tai čia aš rytais kol geriu kavą.Mano ritualas. mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkas pasidarė šaldytuvui. Visą dieną prasitampėme. Valėme, išėmė iš spintelių. Dabar visai nebeveikia. unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,na atsigavo šaldytuvas? bigsmile.gif
Atsakyti

Kam tas šaldytuvas žiema:)

Atsakyti
išdžiūvo ir atsigavo. Buvo labai nemalonus kvapas. Tai išėmę valėme nugarinėje dalyje visokius vamzdelius. Paskui šveičiau ir su dantų pasta, ir su soda, ir su actu. Ką aš žinau, lyg tai kiek geriau. Reikės nusipirkti kokį kvapų sugėriklį. Gal čia nuo Kalėdų visokių silkių laikymas pakenkė.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 01 27, 21:40)
išdžiūvo ir atsigavo. Buvo labai nemalonus kvapas. Tai išėmę valėme nugarinėje dalyje visokius vamzdelius. Paskui šveičiau ir su dantų pasta, ir su soda, ir su actu. Ką aš žinau, lyg tai kiek geriau. Reikės nusipirkti kokį kvapų sugėriklį. Gal čia nuo Kalėdų visokių silkių laikymas pakenkė.

Mes prieš du metus skridome į Angliją Naujų metų,kalėdų sutikti.Atjungėme šaldytuvą,grįžtame visame bute smarvė,kaip žiūrkė penktame aukšte būtų padvėsusi. bigsmile.gif bigsmile.gif Kol po kiek laiko dašuto,kad už šaldytuvo subėgo į indą skystis.Ne daug jo,bet matyt nuo mėsos su krauju gal pateko.Bute šilta ir pasmirdo. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

išdžiūvo ir atsigavo. Buvo labai nemalonus kvapas. Tai išėmę valėme nugarinėje dalyje visokius vamzdelius. Paskui šveičiau ir su dantų pasta, ir su soda, ir su actu. Ką aš žinau, lyg tai kiek geriau. Reikės nusipirkti kokį kvapų sugėriklį. Gal čia nuo Kalėdų visokių silkių laikymas pakenkė.

Vietoj kvapų sugėriklio dedu šviežios duonos riekutę arba acto įpilu į indelį ir padedu ant lentynos. Kažkada auginom arbatos grybą, tai kai perūgdavo dėdavau atvirą indą į šaldytuvą, labai gerai sugerdavo kvapus

Atsakyti