Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Niurzga @ 2020 01 21, 21:34)
Nesumačiusi. O be to pas mane ežių yra, o jie berods nesutaria.


Žalčių , apuoką ( nelabai skiriu , sėdi naktimis medyje ar ten apuokas ar pelėda ) , šikšnosparnių , žebenkštį , esu sodyboj mačiusi . Ežio nemačiau . Bet pelių dar daugiau sutinku smile.gif Matyt jų tiek daug , kad visi sotūs . PS visą vasarą 2-3 laukinai katinai trinasi . Savaitgliais gauna sausuko ...
Atsakyti
Depe,krūva svogūnėlių papigiai. blink.gif Krokai po 0.09 euro.Kai tokia žiema man atrodo dar pilnai galima sodinti.100 narcizų pakai po 1.60 net jau kai kurie kiša nosytes.6 vazonus apsodinau ir dar pasilikau kitai dienai.Dar visokių gėlyčių pigiai,net nebe pamenu.Kas norite atsinaujinti.Nes pas mane su metais dingsta ir tie narcizai ir kitos gėlės kažkur. blink.gif mirksiukas.gif Anemonus irgi iš rudens sodinti? ax.gif
Atsakyti

Labas, šiandien vestuvių sukaktis, kai pagalvoju tekėjau galvojau, kad nors metelius išgyventi, kad nebūtų gėda skirtis, o dabar jau daug metelių liko praeityje... Vyras rado snieguoles pražydusias padovanojo  :wub: na ne žibutės bet vistiek :). Mes tai turim pelėdų inkilą, bet negyvena, gal kad prie pat sodybos ir kelias arti, vasarai išnuomavo kaimynam :) 

57092902_272980413579423_187643241947778

Atsakyti

Labas rytas.
Auda,nuotrauka super. wub.gif wub.gif wub.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Mes buvom kamerą pastatę tai voverė 9 val ryte išeidavo ir 9 val vakare grįždavo, tris augintinius turėjo, bet vasaros viduryje kai paaugo išsivedė kitur.  Mūsų ciuciką visi nervavo. Maniškis ciucikas saugo mus nuo vagių. O voverė vienais metais braškes vogė iš daržo ir kiekvienais metais nuo  lazdyno riešutus nurenka, kartu su geniu. Genys tai dar nors sukirmijusius riešutus renka, tai ant to ir pykti negali

Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2020 01 21, 22:34)
Nesumačiusi. O be to pas mane ežių yra, o jie berods nesutaria.



O ko čia ežiui nesutarti su savo pietumis. biggrin.gif Didelio gal neįveiktų, bet mažesnius suryja. Pas mane ir tų , ir tų yra.

Auda, kokie tavo sodiniai gyvūnai žavūs. wub.gif
Taviškei sukakčiai triskart valio. 4u.gif Skaityk, karmos taškų turi pakankamai. Man saviškį iki šiol kartais nudobti norisi, nors jau virš 30 m neprisirengiu to padaryti. biggrin.gif Matyt todėl , kad irgi gėles neša.
Atsakyti
Ką merginos pavasaris? bigsmile.gif bigsmile.gif
Kasiau šiandien žemę,puiku,žemelė byra,apkapščiau levandas,Dusia,ačiū tavo žieminius svogūnus,mėtas.Pasiskyniau šviežių jau mėtų,rukola nuo šaknų jau leidžia lapelius.Susodinau gėlių svogūnėlius.Atsigėrėme klevų sulos.Pavasaris ne kitaip ir dirbau iki pat 16 valandos,dar buvo normalu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, tu rimtai ? Sula jau bėga ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 01 23, 17:28)
Ingrida, tu rimtai ? Sula jau bėga ?

Po labai ne daug.Per keturias vietas kažkur 1.5 litro surinkau. blink.gif Dieną kai labai sušyla,kažkiek išvarva.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labas,is pusryciu noreciau visko kas zalia biggrin.gif Nupesiau paskutinius Kale kopustus..nepatinka jiems tas oras,pelyt pradejo unsure.gif Galvojau pasikrapstyt lauke..vel nuo pusiaunakcio lyja,o sulinys nesipido.Jetau ,kaip gerai,kad giluminis yra,vandens tikrai pritruktu blink.gif Buvusi grupioke gyvena Ispanijoj.Per sita audra ,bego is namu blink.gif Viskas uznesta purvu,apsemta..gerai,kad nenunese.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti