Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

aga,peleda hmm.gif ukauja miske,kaip ja parsiviliot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2020 01 21, 08:19)
aga,peleda hmm.gif ukauja miske,kaip ja parsiviliot? biggrin.gif


Manau žaltys tiktų smile.gif Tik jie žiemos miego miega ? Bet jei sklepuke šilta ...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nagi ir žalčiai miega. Nejudrūs.
Viskas - teks katiną apturėti. Pirma suės subalansuotą maistą , o paskui turėsi šerti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 01 21, 13:07)
Nagi ir žalčiai miega. Nejudrūs.
Viskas - teks katiną apturėti. Pirma suės subalansuotą maistą , o paskui turėsi šerti.


Nežinau mitas ar ne, bet FB skaičiau , kad tokios spalvos katės geriausiai peliauja :

vartotojo įkelta nuotrauka

Margų kačių turėtojai dievagojosi , kad labai geros medžiotojos ...
Atsakyti
turim kate biggrin.gif vasara dar papeliauja,o dabar tik miega pas mociute prie peciaus mirksiukas.gif Zalcius galit pasilikt,kas nebijot.Viskas kas sliauzia,kelia siauba blink.gif Vasara gyveno eziukas,kai toks oras,gal nemiega?Radau dar nuodu(pamirsus buvau),primeciau..
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 01 21, 16:12)
Nežinau mitas ar ne, bet FB skaičiau , kad tokios spalvos katės geriausiai peliauja :

Margų kačių turėtojai dievagojosi , kad  labai geros medžiotojos ...

Anyta turi rainę lietuvišką, nuostabi peliautoja wub.gif Manau, kad gera katė, nepriklausomai nuo kailio spalvos, puikiai atlieka savo darbą. Taip, kaip ir šuo. Mano a.a. Tėvas sakydavo, geras, sargus šuo privalo turėti juodą gerklę lotuliukas.gif O mano pekinukas senis-gerklė ryža, bet saaaaargas tai nesvietiškas, visi jo bijojo, kaimynai Baskervilio šunimi vadino lotuliukas.gif O Tėvelio šuo buvo vilkinis, gerklė juoda, o bailyyyyys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

SP, mano dalmantino gerklė buvo taškuota, net ir kiaušiukai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba,
Oi kaip čia linksma bigsmile.gif Kaip visada.
Sodyboj inkilą šikšnosparniams sukalėm, gal priviliosim.
Žalčio sodyboj nemačiau, irgi norėčiau.
O darbe katė juoda buvo su baltom letenėlėm ir krūtinėle, och kaip peliaudavo, gražu pažiūrėt buvo.

Beje gal kam katytės ar katinuko reikua? Katytė juoda kaip angliukas, katinukas turi ir baltos spalvos. Gali gyventi lauke ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 21 sausio 2020 - 20:04
Kiek žinau , katės geresnės peliautojos už katinus. Kačių giminėje medžioja patelės.

Sp, turiu mišrūną stafordšyro terjero ir belgės. Turėtų visus pulti ir vietoje papjauti. Krūtinė plati, galingas pagal mišrūną šunėkas. O jis net viščiuko nepapjauna. Vasarą vis lapiukas ateina ir spokso vakarais pro langą. MB paleido Bosą, mol pulk. Pulk gi, kvaily. Kur tau. Kol apėjo ir koją pakėlęs atžymėjo visus mano augaliukus, tol lapiuku nesidomėjo. Tas ir susivyniojo meškeres ilgai nelaukęs. Va ką pjauna, tai ežius. Jeigu naktį užmigti negalime per lojimą, tai ryte jau bus koks nelaimėlis užniurkytas.

Niurzga, pas tave žalčių garantuotai yra. Seni medžiai, drėgna, visokių senų pastatų.
Atsakyti
Nesumačiusi. O be to pas mane ežių yra, o jie berods nesutaria.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti