Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Negundyk. Šiandien pirma diena, kai pavakariams atsisakiau pyragėlio. Tiksliau, tingėjau mieste sukti į prekybcentrį. O tu čia su tokia pagunda. Iš karto man lomkės.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 01 16, 23:22)
Negundyk. Šiandien pirma diena, kai pavakariams atsisakiau pyragėlio. Tiksliau, tingėjau mieste sukti į prekybcentrį. O tu čia su tokia pagunda. Iš karto man lomkės.

Aš kai pasisvėriau per Naujus, tai akys tik iššoko blink.gif Sėdžiu dabar "ant dietos" nuo Naujų, neatsisakiau nieko, išskyrus bulkinių, batoninių blush2.gif Ir pradėjau vakarais vaikščioti po 3km. Nesisvėriau, žodį sau daviau, kad sversiuosi tik po mėnesio, bet šiandien į darbą kelnes apsimoviau, jaučiu, kad jau krenta jos nuo liemens wub.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Oho SP. 4u.gif 4u.gif Jei jau rūbai krenta-šaunuolė. wub.gif wub.gif
Jokios duonos nebėra namie senokai. ax.gif Baigiame subvalgyti mėnesio pradžioje keptų sausainiukų,vietoje kvietinių miltų migdolų ir kokoso.O skanūs,o kvapnūs sausainiukai gavosi ir nesudžiūna,galima valgyti iki begalybės. ax.gif Brangoki gaunasi,bet kvapnūs. wub.gif
Vaikai nebe grįžta nėra poreikio kepti.Nors šį savaitgalį dukra grįžta,pasiilgau mielinių bandelių,jaučiu reiks sugriešyti. ax.gif Pamėgome avokadus,dedu visur ir į grikių košę,tada nebe taip bjauru valgyti ir kasryt prie kavos.Sotu,riebu. mirksiukas.gif
Nusimato graži diena,reiks palėkti iki miško,pasidairyti ar tikrai jau voveraitės dygsta kaip rodė.Sula nebėga,nevarkite. 4u.gif 4u.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
SP, kokia tu šaunuolė. Na, jeigu dienos ilgės, reikės man daugiau judėti. Galima būtų kokius gėlynus susikasioti....
Va, dar kelios dienos, PVMus priduodu ir galiu gyventi savo malonumui.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labutis,dienos ilgeja 4u.gif Krokai nosis iskiso,tulpes...Galvoju truputi komposto uzvest,durpes..gal pasisleps ir veliau kis nosis bigsmile.gif
Atsakyti
Taigi nieko baisaus, anksčiau žydės. Pašalo nėra, jeigu vasaris toks šiltas - tai viskas daug anksčiau pradės vegetuoti.
Atsakyti
tik vos papyliau smile.gif Vistos pasidarbavo,iskapste,tai tas vietas uzpyliau.Aptvarkiau rusi,peliu pasidarbuota neblogai blink.gif Ar siksnosparniai ju negaudo?nes maciau snaudzianti biggrin.gif Net sesei nesakau,kad maciau,nes nelips bulviu biggrin.gif
Papildyta:
IK,o kaip tavo atostogai?leki kur nors?


Atsakyti
Atostogos šiemet Nicoje. Per patį citrinų festivalį.
Šikšnosparniai žiemą miega. Gali pelės aplink kadrilį šokti. O ir ne jų maistas. Gaudo vabzdžius visokius. Ant žemės nenusileidžia. Įsitaisyk pelėda.
Atsakyti