Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Auda, tu visiškai teisi. Yra tokia sąvoka, kaip dygimo energija. Na, ne visai apie ją , bet esmė ta, kad šaltu laiku augalas sudegina daugiau atsargų, norėdamas sudygti.
Dar šiltnamyje labai pasiteisina kelios vijoklinės pupelės.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Tokias gražias eiles FB užmačiau, gal ir jums patiks ax.gif

Jeigu šiandien rūkas...

Gyvenimas – ištiškęs vandenynas,
Būrys žirgų – laukinių, palaidų.
Tai laisve, o gal ilgesiu vadinas –
Čigonės šokis garbanų juodų!

Gyvenimas – rudens naktis iš sodo
Pilni krepšiai sultingų obuolių.
Nerasi ten dviejų visai vienodų
Ir aš kasdien vis kitokia esu.

Gyvenimas – geltonų pienių vynas
(Karti tik pienė, vynas juk – svaigu).
Vijoklis stiebias, pušį apkabinęs,
O upė telpa rėmuose krantų.

Ir telpa pievose žiogai, išeinant vasarai
Gali neploti – jie vis tiek smuikuos.

Kabinki rūką, kiek rieškučiom pasemi,
Pakol pasieksi spindulį aušros...

Jūratė Norvaišienė
2020 m. sausio 11 d.
Atsakyti

Laba ir pusryčių lėkštė graži ir eilėraštis nuostabus, seniai jau poezija beskaičiau.

Atsakyti
Nusikopinau eiles. wub.gif
Šiandien laksčiau į svečius su reikalais. Tai išgirdau visokias seniai negirdėtas bobiškas naujienas , priplempiau kavos už visą savaitę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos,
kažin , gal jau pasibaigė ta hidrologinė sausra?Šulinyje 5 rentiniai vandens, iki žemės paviršiaus beliko tik kiek daugiau nei vienas tuščias rentinys. Vakar važiavom į metines, tai praktiškai kirtom visą vakarų Lietuvą-iš Mažeikių per Telšius, Laukuvą, Šilalę, Tauragę pasiekėm Pagėgius.Nustebino pilni upeliai, vandens sulig žemės paviršiumi, jau tuoj tuoj ir išsilies į laukus.Kas atvažiavo iš Dzūkijos, sakė jau ir Nemunas į upę tapo panašus smile.gif Gal, sakau , pati gamta taip tvarkosi, nešala, tad pildosi upėse vanduo g.gif
Gražus eilėraštis wub.gif
Atsakyti
Pas mane tai greit potvynį skelbt galima - koks 1 ha ežeras žemumoj tyvuliuoja, nespėja drenažas sugert.
Šiandien sriubikės išviriau, labai patiko wub.gif Tik be krevečių, s vištiena. Biški žiopčiot reikėjo, bet liuks essen.gif
Atsakyti
Nėra pas mus taip žiauriai šlapia. Būdavo daug baisiau. Palyja, sutraukia, palyja, dingsta. Nors prie sandėlio tai pliurzė baisi. O dar trąšas rytoj atveža, net neįsivaizduoju, kur reikės sukelti visą furą, kad vandenyje neatsidurtų.
Galėtų kiek pašalti , buzą sutrauktų.

Tokios sriubos ne man. labai jau ilgas gaminimas. Visokie yam ciam ir kiti rytietiški padažai nelabai žavi. Na, kokiame restorane galiu suvalgyti, bet namie gaminti sunaudojant begalę laiko - ne man. O jeigu vištieną naminę naudoti - ilgai reikalas vyks , o ir gaila . Kartais vaikai gaminasi vištieną kiniškai. Valgoma. Bet galima ir skaniau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
la,kokie blynai wub.gif Nieko cia pas mus ne slapia smile.gif Su guminiais vaikstom,bet ,kad semtu nera.Jei nebus sniego,lai lyja smile.gif
Atsakyti
Dėkui Ingrida už pusryčius ... Paliksiu , kad vėliau ateis . Vištiena su vafliais ? Gal ne mano maistas smile.gif
Verdu tailaindietišką sriubą su krevetėmis pagal šitą receptą :Receptas. Labai greitas virimas, 15 min ir paruošta . Mano šeimyna labai mėgsta. Tik reikia padaboti akcijinių krevečių . Čia kai noriu palepinti . Man patinka tokie "vyriški receptai " , tep lep ir valgoma . Čilių turiu džiovintų maltų , imbero jei neturiu nededu . Jei neturiu laimo pilu paprastos citrinos sultis . Ps visokias ten kalendras keičiu šaldytom petruškom ir krapais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 sausio 2020 - 08:08