Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niežti ir man rankos. mirksiukas.gif
Vakar Depe,pripirkau šalavijaus,nukainuoto,vazonėlis 0.14,na kaip nepirkti?Susodinau į vazonus,matysime,gal kiek sužaliuos? ax.gif Nupurškiau su actara visas gėles,skydmarių turiu.Galvojau kur reiks gauti actaros?Turguje visko yra,nors ir uždrausta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2020 01 06, 13:00)

Jei atvirai, neparašiau ten, svogūnėlius pačius pašaldžiau blush2.gif  O tada pasodinau. Praėjo lygiai mėnuo, jau pražydo žydras, kiti dar spalvos nerodo. Dar per Naujus pasižadėjau, kad darysiu filmuotas pamokėles, tai greit įkelsiu į grupę pirmą bandymą. blush2.gif


O šaldei kameroje ar daržovių skyriuje ? Ir kiek laiko ? savaite ? dvi ? Nojaus sėklose po kelis centus sodinukai ... Tai kaip durne giros prisisakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 01 07, 12:16)
O šaldei kameroje ar daržovių skyriuje ? Ir kiek laiko ? savaite ? dvi ? Nojaus sėklose po kelis centus sodinukai  ... Tai kaip durne giros prisisakiau smile.gif

Pliusinėje temperatūroje, šaldytuvo daržovių skyriuje, nežinau, gal savaitę tai tikrai-nepamenu blush2.gif Irgi užsipirkau Nojuje per išpardavimą, nu kaip nepirkti, kai svogūnėlis 0,15 centų kainuoja bigsmile.gif Gali ir spalvos neatitikti-vis tiek negaila biggrin.gif
Ir pirkau grynai savam malonumui, savam auginimui, tai jau smirda visas miegamasis, teks nešti virtuvėn. Ale taip smagu žiedai wub.gif

Vakar dar sėjau braškių sėklas. Irgi filmavau, rodysiu kas mėnesį, labai noriu įrodyti sau ir kitiems, kad braškės iš sėklų-tai mitas ir prietarai biggrin.gif Nu bet nesusilaikiau, buvo Semo firmos sėklos, vidutinio ankstyvumo sėklos, 12vnt-2,50 kainavo, žodžiu, sėkliukės kaina 0,21 cento. Aš rudenį stambius daigus su geromis šaknimis po 0,25 parduodu, nu bet čia daugiau man moksliniais tikslais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2020 01 07, 10:34)
Pliusinėje temperatūroje, šaldytuvo daržovių skyriuje, nežinau, gal savaitę tai tikrai-nepamenu blush2.gif  Irgi užsipirkau Nojuje per išpardavimą, nu kaip nepirkti, kai svogūnėlis 0,15 centų kainuoja bigsmile.gif Gali ir spalvos neatitikti-vis tiek negaila biggrin.gif
Ir pirkau grynai savam malonumui, savam auginimui, tai jau smirda visas miegamasis, teks nešti virtuvėn. Ale taip smagu žiedai wub.gif

Vakar dar sėjau braškių sėklas. Irgi filmavau, rodysiu kas mėnesį, labai noriu įrodyti sau ir kitiems, kad braškės iš sėklų-tai mitas ir prietarai  biggrin.gif Nu bet nesusilaikiau, buvo Semo firmos sėklos, vidutinio ankstyvumo sėklos, 12vnt-2,50 kainavo, žodžiu, sėkliukės kaina 0,21 cento. Aš rudenį stambius daigus su geromis šaknimis po 0,25 parduodu, nu bet čia daugiau man moksliniais tikslais.  biggrin.gif



Dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš visada laikau virtuvėje , ryte gerdama kavą turiu su kuo pasikalbėti smile.gif Katė ir gėlė geriausia draugija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kas čia jums per niežuliai praeito sezono prekėms užeina ? biggrin.gif

Ingrida, užlėk kada , įpilsiu Biskaya arba Mospilano. Dar geresni už Actarą. Bet geriau pavasarėjant. Dabar viskas supakuota ir uždengta iš praėjusio sezono.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas smile.gif Nagai visom niezti biggrin.gif As dar netikrinu seklu,tik vis bandau pelargonijas daugint ax.gif Bet man nesiseka unsure.gif Jau atrodo atzaliuke prigijo...ir nujuodo lapukai.Tragedijos nedarau,bet nesiseka ir viskas.Sprogsta mano silauoges,alyvos gyvos,miske maciau laukine kriause gyva blink.gif Susimaise viskas...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2020 01 08, 11:34)
Labukas smile.gif Nagai visom niezti biggrin.gif As dar netikrinu seklu,tik vis bandau pelargonijas daugint ax.gif Bet man nesiseka unsure.gif Jau atrodo atzaliuke prigijo...ir nujuodo lapukai.Tragedijos nedarau,bet nesiseka ir viskas.Sprogsta mano silauoges,alyvos gyvos,miske maciau laukine kriause gyva blink.gif Susimaise viskas...


O tu kiek padžiovini ūglį nulaužusi ar iškart kiši ? Pelargonijas reikia kiek padžiovinti. Šitokiu laiku pjauti tiesiai per bamblį ir laikyti kuo šilčiau. Įsišaknijimui reikia bent 25 laipsnių. Gamtą apgauti labai sunku. Gal palauk mėnesį ir tada jau geriau šaknysis.
Apžiūrėjau vėsiai žiemojančias mandevilijas, labai daug lapų numetę. Ai, paskui apkarpysiu. Agapantas mano siaubui parneštas namo nudžiovino visus lapus. Bet jau pradėjo nauji kaltis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas. Čia tai tiesa, gamta yra gamta, anksčiau sėdavau anksčiausia, paskui pastebėjau, vėliau pasėti greičiau ir sudygsta ir stipresni augalai, todėl dabar neskubu. Tik sakau gal šiltnamyje reiktų kokių ridikėliu, špinatų, burokėlių ir ankstyvų morkų pasisėti po truputį. Šiemet sukeičiu šiltnamius, pomidorų šiltnamyje paprika ir agurkai augs, bet kadangi man jų daug nereikia tai lieka laisvos vietos visokiems bandymams, kaip senais gerais laikais eksperimentuosiu. Dėl žydėjimų ne naujiena vienais metais sausio viduryje žalčialunkis žydėjo, o paskui kad atšalo, prisnigo... Visko dar gali būti.

Atsakyti