Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Toks pavasariškas oras. Mano rožės net nedengtos, nekarpytos. Gerai kad būtų toks orelis iki pavasario. Nors ne, bent keli laipsniai šaltuko būtų gerai.
Draugė pasakojo, kad kasdien dar nulekia į daržą ir prirauna vištoms burokų.
SP, aš irgi jau noriu sėti. Knisu naujus sėklų pasiūlymus, jau užsakiau trąšas , susitariau dėl bulvių sėklos.
Gana sėdėti prie stalų. Pavalgome ir varome į Anykščius.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 03 sausio 2020 - 09:17
Labukas. Kuo taip užsiėmusios, kad galvų čia nekišate ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
La,kai tokie pusryciai bigsmile.gif privalgei ir vel papais i virsu ,ant sopkes biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 01 03, 23:00)
Labukas. Kuo taip užsiėmusios, kad galvų čia nekišate ?

Aš tai svorį metu. rolleyes.gif Įvedžiau kasvakarinį ėjimą spartų. Kol kas. biggrin.gif Ir pikiuoju, pikiuoju, pikiuoju...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2020 01 05, 09:22)
Aš tai svorį metu. rolleyes.gif Įvedžiau kasvakarinį ėjimą spartų. Kol kas. biggrin.gif Ir pikiuoju, pikiuoju, pikiuoju...


Kur taip sparčiai vaikštai ? Į šiltnamį ir atgal ? ax.gif
Labai pasiilgau kapstymosi darže. Jau užklausimus sėkloms išsiuntinėjau į firmas. Šiemet prisivarysiu visokios egzotikos. Žmogai nebenori elementarių kopūstų ar burokų. Išp...dėjimas visiškas sostinėje ir laikinojoje sostinėje, pinigų turi per daug. Teks kaip nors tuos pinigus į savo kišenę persikačialinti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 05 sausio 2020 - 17:04
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labas rytas,
Dėkui Ingrida už pusryčius 4u.gif Skanu gražu smile.gif Nors aš kaip SP ant dietos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tik vakarais nevaikštau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SP - sugundei FB su hiacintais vazone 4u.gif 4u.gif 4u.gif O jų tikrai nereikia pašaldyti - ty pasodinus į vazonus pastatyti šaltai kokiai savaitei ? Važiuosiu po darbo svogūnėlių ieškoti ...
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 01 05, 19:04)
Kur taip sparčiai vaikštai ? Į šiltnamį ir atgal ? ax.gif


Vakarais suku ratus aplink savo priemiestį, kur apšviestos gatvės. Tempiuosi ir šunėką, tai dabar kalytė naktimis miega be užpakalinių kojų, net liežuvį iškišusi lotuliukas.gif Iki to laiko per dieną ji išsimiegodavo, o naktį inkšdavo, liūdna jai būdavo. biggrin.gif

QUOTE(Dusia37 @ 2020 01 06, 12:14)

SP - sugundei FB su hiacintais vazone  4u.gif  4u.gif  4u.gif  O jų tikrai nereikia pašaldyti - ty pasodinus į vazonus pastatyti šaltai kokiai savaitei ? Važiuosiu po darbo svogūnėlių ieškoti ...

Jei atvirai, neparašiau ten, svogūnėlius pačius pašaldžiau blush2.gif O tada pasodinau. Praėjo lygiai mėnuo, jau pražydo žydras, kiti dar spalvos nerodo. Dar per Naujus pasižadėjau, kad darysiu filmuotas pamokėles, tai greit įkelsiu į grupę pirmą bandymą. blush2.gif
Atsakyti