Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas.
Ačiū Ingrida už padengtą stalą.
Atsakyti
Merginos, su praėjusiomis Kalėdomis. 4u.gif
Ilsiuosi po svečių antplūdžio.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Pirmiausia sveikinu visas su praėjusiom šventėm

Taigi protingų žmonių ir armijai reikia, ne tik patrankų mėsos ...
Jei aš būčiau valdžioj priimčiau vieną įstatymą - visi kas dirba valdiškuose darbuose , ty biudžetinėse įmonėse , privalo būti atitarnavę armijoj . Jei nori gyventi iš mokesčių mokėtojų pinigų , tai turi mokėti savo baudžiauninkus ir apginti .

Pritariu 100 proc. dar dadėčiau, kad einantys į valstybės tarnybą turi būti padirbėję pas privatininką, kad žinotų koks tikrasis darbas yra, kad reikia dirbti ir daug o ne atėjus į darbą durnių volioti.

O dėl metų tai niekada nesismulkinu, viena kartą paklausė koks skirtumas tarp mūsų su vyru,pasakiau, bet neaiškinau į kurią pusę... vis dešimtį metų pasijauninau, niekas neišdrįso pasakyti, kad senesnė atrodau.

O kada prasideda senatvė? Pernai ant Kalitos kalno čiužinėjo seniokas kokia 70+ tai tikrai, o lankstesnis nei aš ir dar mane mokino. O kai JAV buvau tai seniokai apie 80 metų su jėgos aitvarais ant vandens davėsi, gražu pažiūrėt buvo. Tai sakau reiktų kokia 70 sulaukt, o tada ir pradėt ruoštis senatvei... :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auda: 28 gruodžio 2019 - 11:49

Ai , valstybės tarnybos vyrai ir moterys turėtų būti prilyginami pašalpiniams. biggrin.gif Gerai būtų, jeigu mes jiems mokėtume tam tikrą sumą, kad tik nemaišytų kitiems piliečiams gyvenimo. SP, čia ne tau taikau. Tu - verslininkė. 4u.gif
Vien iš savo srities žinau, kad turiu pateikti duomenis ar ne 4 skirtingo priklausymo statistikoms. Tą patį . doh.gif hmm.gif Gyvenimas būtų paprastesnis, jeigu 3 iš jų tiesiog sumokėtume a la pašalpą ir tegul toliau savo smėlio dėžėje žaidžia, manęs netrukdo. Apie jų paleidimą į visas keturias puses nedrįstu svajoti. ax.gif

Turiu nepasodintų tulpių, tvarkydama radau. Žada poryt atšilimą , gal sugebėsiu pasodinti.
Atsakyti

O dar galima? Pas mane užsiliko, vyras radęs į kambarį atnešė

Atsakyti
Gali sodinti be problemų. Kai tokia žiema, įsišaknys ir žydės
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2019 12 28, 11:57)
<p>O dar galima? Pas mane užsiliko, vyras radęs į kambarį atnešė</p>

Arba pašaldyk lauke ir į vazonus susodink.Turėsi velykoms žiedų ant stalo.Aš narcizus susodinau į vazonus,dabar vazonus laikau lauke,paskui įnešiu kambarin. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti