Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(sena pažįstama @ 2019 12 22, 11:05)
Tapsi tapsi biggrin.gif Kas senatvėje pasidaro-sunku pasakyti. Pradedi apsieiti ir su menkesniu rūbų kiekiu, pradedi taupyti viskam, kam-nežinia, gal vaikams, gal anūkams, niekur nebenueini, nieko nebereikia, gerai būna ir taip biggrin.gif Seniau ir į šiltnamį laksčiau apsivilkusi gražiai, o dabar lakstau jau su treningais biggrin.gif Gal po 10 metų su dar prastesniais rūbais bėgiosiu, jei pabėgiosiu biggrin.gif


Nesutikčiau ... IK netapsi 4u.gif Pirmas dalykas turi du šaunius vaikus , kurie neleis apsileisti , antras dalykas -galvos kraujagyslės pas tave turi dirbti intesyvai ax.gif Nėra laiko joms užkalkėt nes protas dirba ... Neisivaizduoju tavęs prie teliko sėdinčios ir 24 valandas žiūrinčios biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sutikus daug 70- 80-90, kuriem galiu tik pavydėti proto aiškumo , laiko sau, išminties . Kažkada lankiau jogą po senjorų grupės - tai net pavydas , kokios močiutės ir diedukai ... Išlaikyti , pasipuošę, neskubantys . Svarbiausia "nepaliesti " savęs, kaip aa MB močiutė sakydavo. Mirė 99 metų pilno aiškaus proto . Negirdėjau dejuojančios. Nebepavkščiojo , bet 101 planą kūrė . Vadovavo dukrom kaip prklauso ...
SP - ternigai patogūs rūbas todel ir lakstai į šiltamį su jais. Išmintis atsirado, rengies ne dėl kitų o dėl savęs smile.gif Kaip pacankė su treningiukais ...
Jei mano batus vagia dukra pargrįžus , vadinasi puikius, ne bobutiškus nusipirkau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 gruodžio 2019 - 12:35
QUOTE(Dusia37 @ 2019 12 22, 13:34)

SP - ternigai patogūs rūbas todel ir lakstai į šiltamį su jais. Išmintis atsirado, rengies ne dėl kitų o dėl savęs  smile.gif Kaip pacankė su treningiukais ...
Jei mano batus vagia dukra pargrįžus , vadinasi puikius, ne bobutiškus nusipirkau smile.gif


Va, aš kaip tik atvirkščiai. Su treningais ir guminiais varau į vietinę Aibę doh.gif

Mano batus pavogė ant visai dukra. Nusipirkau tokius ant storo pado, blizgantys, su dideliausiomis gėlėmis ant šono. Galvojau, pavaikščioju tokia pakreizėjusi. biggrin.gif "O , faini batai" buvo dukros žodžiai. Puolė matuotis , kaip tik. Tai tik į vieną renginį išsiruošiau su jais, staigiai buvo atimti. blink.gif Na, palauk, mergina. Pavasarį atimsiu tavo šustriausius kedus. bigsmile.gif

Pakęsti negaliu bobutiškų rūbų, bobutiškų kalbų ir bobutiško elgesio . Išverčiu : mol elegantiški damų rūbai, kalbos "taigi jau tiek metų mums" , smerkimas visko, kas nauja. Jau pajutau, kad bendramokslių kompanijoje pradeda kalbas apie ligas varinėti, apie anūkus.. Tada staigiai pasiūlau pakalbėti apie meilę. biggrin.gif
O šiaip kaip buvau dvidešimties , taip ir likau. Na gerai, dvidešimtmetė siela velka padėvėtą kūną. tongue.gif Vaikai ne per didžiausi, kalbu jų žargonu. Ir sulaukiu aplodismentų iš jaunosios kartos. " Na, mam, ir pavarai " victory.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 12 22, 16:01)

Pakęsti negaliu bobutiškų rūbų, bobutiškų kalbų ir bobutiško elgesio . Išverčiu : mol elegantiški damų rūbai, kalbos "taigi jau tiek metų mums" , smerkimas visko, kas nauja. Jau pajutau, kad bendramokslių kompanijoje pradeda kalbas apie ligas varinėti, apie anūkus.. Tada staigiai pasiūlau pakalbėti apie meilę. biggrin.gif
O šiaip kaip buvau dvidešimties , taip ir likau. Na gerai, dvidešimtmetė siela velka padėvėtą kūną. tongue.gif  Vaikai ne per didžiausi, kalbu jų žargonu. Ir sulaukiu aplodismentų iš jaunosios kartos. " Na, mam, ir pavarai " victory.gif

Aš irgi negaliu pakęsti bobiškų rūbų, nors ir apkūni esu blush2.gif
Penktadienį per darbinį vakarėlį komplimentą gavau wub.gif Pokalbis vyko apie vaikus, sakau, mano trys bernai išauginti, kolegės sako, tai dar nevėlu ir dukters susilaukti, juk 40 dar neturi wub.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Patikėti negalėjo, kad jau link 50 traukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 12 22, 14:01)


Pakęsti negaliu bobutiškų rūbų,



Man labai gražūs "bobutiški" rūbai :
Rūbai
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2019 12 23, 12:35)
Aš irgi negaliu pakęsti bobiškų rūbų, nors ir apkūni esu blush2.gif 
Penktadienį per darbinį vakarėlį komplimentą gavau wub.gif Pokalbis vyko apie vaikus, sakau, mano trys bernai išauginti, kolegės sako, tai dar nevėlu ir dukters susilaukti, juk 40 dar neturi wub.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Patikėti negalėjo, kad jau link 50 traukiu biggrin.gif


Taigi ir aiškink, kad netoli 40. Gal niekas nepuls klausinėti, iš kurios pusės netoli... biggrin.gif O ir tarp kitko : moterys niekada nesulaukia 50 . Įsimink.

Dusia, na rūbukai - super. Ypač derinukai su džinsiukais. wub.gif


Koks dar apkūnumas .
Tai
1. mūsų sukaupta patirtis
2, santaupos juodai dienai

Vsio. Atidirbau. Einu kepti pyragus ir linksmintis. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Ot čia tai draugė. Nu kas mumis pasirūpins, kad badu nemirtume per Kūčias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2019 12 24, 12:12)
Labas rytas,
Ot čia tai draugė. Nu kas mumis pasirūpins, kad badu nemirtume per Kūčias  bigsmile.gif

Aha, ir su dešrom lotuliukas.gif
Gerų jums švenčių, mielosios! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Ramių,šiltų kūčių.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šilumos, jaukumo ir ramybės jūsų namams.
Atsakyti