Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Papirkau lidle šiandien šokolado, tai nebevargsiu su glajum. O aš pagaliukus su grybais stačiau į džiovyklės skylutes. Neradau namie polistirolo, o mirk-atsikelk reikėjo tą vakarą dažyt, tai radau išeitį biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 12 17, 21:25)
Taigi dar ne šventės, kad nuo stalo prie stalo keliauti. biggrin.gif



Aha. Per kūčias negalima. Prieš kūčias negalima. Nu nepradedam. Tai man dabar badu stipt?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,tai kad jus gerai maitina darbe. mirksiukas.gif Vakar teko lėkštę jūsų darbe virtos grikių košę ragauti.Skanumėlis. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ingrida,
Darbe mes nevalgom. Galima užsisakyti jei nori. Tai jei ir norim pirkti pietukus tai įprastai nebūna grikių košė biggrin.gif Meniu laaaaabai įvairus. Skanus.
Grikių košė tai kaip firminis patuekalas renginių metu mirksiukas.gif
O kur valgei?
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2019 12 19, 19:22)
Ingrida,
Darbe mes nevalgom. Galima užsisakyti jei nori. Tai jei ir norim pirkti pietukus tai įprastai nebūna grikių košė biggrin.gif Meniu laaaaabai įvairus. Skanus.
Grikių košė tai kaip firminis patuekalas renginių metu mirksiukas.gif
O kur valgei?

Vakar šv.Juozapo namuose renginys buvo.Jūsų lauko virtuvė buvo atvažiavųsi. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kokia aš žiopla,košę kai valgėme,pro šalį ėjo vienuolė.Sakau vaišinkitės košės.Sako ne aš nuo pietų ačiū soti.Paskui man tik dingt galvon,juk pasininkas,o čia košė su kiauliena. bigsmile.gif
Atsakyti
Užsiėmiau dvi dienas labdara. Labai sunkios pareigos, eina sau.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 12 20, 17:22)
Užsiėmiau dvi dienas labdara. Labai sunkios pareigos, eina sau.

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
La,nekalbadieniai?IK ar ne tamsta,su melyna apranga(jei nuspoksojau gerai) per zinias apie labdara snekejai?Pagarba ukininkams smile.gif Papasakosiu apie musu kaimo senolius ax.gif Jau daug metu vieno nebera...Rode apie Maltieciu veikla....lanko senolius ir is musu kaimuko..verkia senolis ,kad vienas,kad nieko neturi...mes zabtus atkabinom blink.gif Po mirties rado ir pinigus ir kostiumus naujus,jau skupumas buvo nesvietnas,supirkinejo vogtus daigtus,o jau purvini blink.gif Kita senole,dar ir dabar avis ir ozka auginasi biggrin.gif Dvi marcias issivare,visas kaimas negeras...su niekuo nebendrauja tik su buvusiais tremtiniais....Nesakau,kad visur tas pats su senoliais,gal cia tik musu uzkampy taip? SU ATEINANCIOM SVENTEM VISUS SODYBIECIUS!
Atsakyti
Taip, pas mane veiksmas vyko. Suvežė į sandėlį visas dovanas, pakavome. O man užsakymai, tuos strimgalviais darome. Privažiavo kelios televizijos, lenda visur , filmuoja, po kojomis pinasi , trukdo. Nulėkiau, pasišukavau, nespėjau nė atsilaupiusių nagų pasitvarkyti. Tai interviu - rankos kišenėse. tongue.gif Dvi dienas po kaimus vienkiemius malėmės , siaubas.

Tavo tiesa, ne visada yra taip, kaip rodo. Kaip tik filmavo, kaip vienai moteriškei staigmeną darome. Prilėkė korespondentė, sako : va, toks suvargęs diedukas dviračiu pravažiavo, kodėl ne jam vežėte.. Sakau, jeigu norėsi kada filmuoti siaubo reportažą apie Vingių šeimynos gyvenimą, nuvesiu. biggrin.gif Diedas nesiprausęs nuo to laiko, kai jį gimusį numaudė. Drabužių irgi nekeitęs . Kada nors papasakosiu, kaip jo namai atrodo. Turi butą mieste, nuomoja. Gyvena savo sąvartynu paverstame name.

Nors kai lankėme kai kuriuos, tai širdį spaudžia. Viena bobulė gyvena tvarte, nes namukas jau be langų. pernai vėjas elektrą sugadino, tai nieko, žvakių yra. Jokio šildymo. Ir niekur nesutinka eiti iš savo namų. Kitas diedukas , buvęs neblogas skulptorius, gyvena tokiame palaikiame namuke, taip apsileidęs...

Su siaubu galvoju apie senatvę. Negi aš pati tapsiu tokia apsileidusia , pakvakusia, užsispyrusia... blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 12 21, 23:04)

Su siaubu galvoju apie senatvę. Negi aš pati tapsiu tokia apsileidusia , pakvakusia, užsispyrusia... blink.gif

Tapsi tapsi biggrin.gif Kas senatvėje pasidaro-sunku pasakyti. Pradedi apsieiti ir su menkesniu rūbų kiekiu, pradedi taupyti viskam, kam-nežinia, gal vaikams, gal anūkams, niekur nebenueini, nieko nebereikia, gerai būna ir taip biggrin.gif Seniau ir į šiltnamį laksčiau apsivilkusi gražiai, o dabar lakstau jau su treningais biggrin.gif Gal po 10 metų su dar prastesniais rūbais bėgiosiu, jei pabėgiosiu biggrin.gif
Atsakyti