Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 12 01, 16:06)
Dusia, tegul Kalėdų senis pats sau mezgasi tą šaliką. Nafik tokios šventės, kai turi dirbti kaip vergė Izaura, kad tik suspėtum . biggrin.gif




IK man mezgimas meditacija ... Kai ateina žiema turiu norų ir planų daugiau negu laiko smile.gif

Aš kaip Mažasisi Princas turiu vieną rožę biggrin.gif
Atsakyti
O pas mane pavasaris: pradėjau sėją biggrin.gif Į trasą ledinukai, begonijos. Laukiu pelargonijų sėklų...
Kaip jau knieti pirštus į žemę suleisti... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2019 12 02, 11:31)
O pas mane pavasaris: pradėjau sėją biggrin.gif Į trasą ledinukai, begonijos. Laukiu pelargonijų sėklų...
Kaip jau knieti pirštus į žemę suleisti... wub.gif


OMG biggrin.gif Tai ar spėjo bent rankos atsiplauti nuo praėjusio sezono ?

Aš svajoju apie poilsį. Šiandien atsiuntė pasiūlymą keliauti į Citrinų festivalį Nicoje.
Atsakyti
Laba,
Dusia prajuokinai su savo viena rože. bigsmile.gif
Pas mane irgi viena. Galvodavau kaip mažai, liūdnoka jai. O dabar kaskart ją pamačiu galvosiy apue mažąjį princą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labai gražūs vaizdai Ingrida 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet žiemos pramogos, ty slidinėjimas ne man . Aš galiu tik karštą vyną arba arbatą su romu gerti kalno papėdėje . Vieną sykį esu buvusi lenkuose , daugiau nenoriu ...
O ir kavą geriau trioboj pagersiu smile.gif
Atsakyti
la,vaizdai wub.gif Nors as nemegstu ziemos,slidinet taip pat biggrin.gif Bet vaiksciot,klampot per pusnis-labai patinka.Klampojau pries metus,gerai,kad suo stiprus-istempe biggrin.gif IK ,tai kur leksi,apsisprendei?Ir dar klausimas-prancuzkai kerti turbut ,kaip lietuviskai ax.gif ,ilgai pas juos gyvenot?
Atsakyti
Buvusioji, dar tiksliai nežinau. Organizuojasi kompanija. Duok dieve, susirinks grupė.
Prancūziškai laisvai bazarina MB. Jis ilgai buvo vienos firmos atstovas Lietuvoje, dar prancūziškų projektų koordinatorius. Pragyveno ten su tarpais apie metus. O aš tik nuskrisdavau savaitei. Tai ir kalbėjimas - juokingiau nebūna. Na, kavos puodelį užsisakyčiau, duonos nusipirkčiau, bet daugiau ne mano jėgoms. biggrin.gif Jau geriau baisia anglų arba vokiečių kalba. doh.gif
Bet prancūzai mane žavi nuostabiu atsipalaidavimo jausmu Atrodo, kad gyvenimas jiems skirtas tiesiog mėgautis gyvenimu, daug nesukant dėl nieko galvos.
Kol vyko projektas, jie pas mus tokiame bendrabutyje gyveno. Tai vos ne kas vakaras vieni pas kitus vakarieniaudavome. Nesusikalbėdami su niekuo aplink, jie dažnai patekdavo į kuriozines situacijas. Pvz: susigalvojo vienas nuvykti į Anykščius ir žirgyne išsinuomavęs arklį pajodinėti. Kažkur nujojo tolokai, arklys jį numetė ir pabėgo. Pasiklydo kažkur miškuose laukuose. Lietuvis iš baimės numirtų ir keiktų dieną, kada gimė. O prancūziokas kažkaip sugebėjo išsikapstyti iš miško, kur tai rado telefoną, prisiskambino man. MB nebuvo, o aš toks kalbos žinovas. Nelabai ką galėjau suprasti ir padėti. Tik supratau, kad bėda ir blaškiausi kaip višta. Mobiliųjų irgi dar nebuvo. Žodžiu , vyrukas pasigavo mašiną ant kelio ir parvyko namo. O laimingas, o pasakojo vakare MB nuotykius.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas.IK,prajuokinai biggrin.gif Netoli musu yra ozku ukis.Labai faini zmogeliukai,verslus.Pradejo irgi nuo prancuzu,abu bazarina biggrin.gif prancuzkai.Atvaziuodavo vis pas juos prancuzas(jo garbei suris varda turi)Pagyvenes dieduks...mes pietus valgom,o jis pirstu i burna rodo-bon apettit,bon apetit biggrin.gif Mes kalbos zinovai mirksiukas.gif vos ne choru-mersi mersi.Maciau,kaip dieduks prisivaisino dzukisku samagoneliu biggrin.gif biggrin.gif
lauke lyja,sliduma nisusvietna blink.gif
Atsakyti
Samagonėlis jierunda. Kartą jie prigriebė Absoliuto butelioką. Lietuviškai nesuprato, tai paėmė pipirinio. Žodžiu, vakarieniavome pas juos, gėrėme vyną. Išeinant jie atidarė absoliutą, mol, kad nesušaltume. Jų akimis buvo arktinis šaltis, apie 12 laipsnių. Aš aplamai nepakenčiu stipriųjų. Kol parėjau, maniau, kad mirsiu. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti