Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Dusia, yra ir mano programoje tas reikalas. Tiksliau, užsisakai jį priedo. Na, bet už tą kainą man kelionė į kokius Maldyvus išeitų. Nes kiekvieno banko kažkaip mokestis atskirai. O pas mane 4 atsiskaitomosios sąskaitos. Ai, kiek čia to darbo, per savaitę vakarais subaladosiu. Vakar pora valandų, šiandien pora valandų ir jau vieno banko pusmetis sukeltas. Kai įgundi, kažkaip autopilotu eina. Tik bėda, kad nuo 2019 keitėsi sąskaitų planas. Kartais užstringi ties kuriuo pavedimu, nes naujame plane tokios eilutės nėra. Tai ir palieku juodraštine forma. Atlėks kada konsultantė, sustumdys.

Na, rytoj užbaigsime kininių nuėmimą. Šiandien šturmuojame. Liks tik susiarti ir valio.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 11 28, 17:59)
Dusia, yra ir mano programoje tas reikalas. Tiksliau, užsisakai jį priedo. Na, bet už tą kainą man kelionė į kokius Maldyvus išeitų. Nes kiekvieno banko kažkaip mokestis atskirai. O pas mane 4 atsiskaitomosios sąskaitos. Ai, kiek čia to darbo, per savaitę vakarais subaladosiu. Vakar pora valandų, šiandien pora valandų ir jau vieno banko pusmetis sukeltas. Kai įgundi, kažkaip autopilotu eina. Tik bėda, kad nuo 2019 keitėsi sąskaitų planas. Kartais užstringi ties kuriuo pavedimu, nes naujame plane tokios eilutės nėra. Tai ir palieku juodraštine forma. Atlėks kada konsultantė, sustumdys.

Na, rytoj užbaigsime kininių nuėmimą. Šiandien šturmuojame. Liks tik susiarti ir valio.

Svieciasi atostogai? smile.gif
Atsakyti
Aha. Organizuojasi kolegos į citrinų festivalį Nicoje. Tai nežinau, ar ten varyti, ar individualiai į Normandiją.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labai gražūs pusryčiai , dėkui Ingrida 4u.gif Bet ne man ax.gif nevalgau jūros gėrybių ... Kai buvom Montinegro gamindavau tik šeimynai midijas . Mano kažkas galvoje ne taip, psichologiškai negaliu dėti į burną ... užsimerkus paragavau smile.gif Bepiga ten gamint , kai kilas ką tik iš jūros ištrauktų tik 1,5-2 EUR .
IK o Normanidjoj šiuo metų laiku smagu ? Man labiau patiktų Italija gal , šilčiau ...
Žinoma geriausia būtų abi kelionės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 lapkričio 2019 - 09:50
Dusia, šaltoka dabar Normandijoje. Šalti Lamanšo ir vandenyno purslai, ypač kai vėjuota, prie vandens tik trumpam. Bet traukia senas vietas aplankyti, kur gyvenome prieš 20 metų. Draugus prancūzus aplankytume. Įtariu, jie dėl manęs bus papirkę Rose de Luar vynelio. O sušilimui galima į kavinukę įlįsti.
Praeitą savaitę buvo midijoms akcija, tai vaikai tempėsi kasdien po kelias pakuotes. Vakarienei gamindavau. Paskui rytais kibiriuką kriaukliukų į kompostą nešdavau. Man jūros gėrybės be galo skanu. Tik jūros ežių nelabai galiu valgyti. Kažkokie neapetitni . biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pasnigo?
Atsakyti
Laba 4u.gif
Pasnigo vakar į pelkes, o šįryt -7 C blink.gif
Rožes reiktų apšiltint. Kažin, kokia ta žiema nusimato, kad nesušustų jos man. Naikinu kazokinį kadagė, tai gal tom šakom apdėsiu, ne lapais.
Dusia, aš tau draugas dėl jūros gėrybių friends.gif Net nesu ragavusi jokių kirminų, man visos krevetės, midijos tai bjauru net pažiūrėt... Nu kaimietė biggrin.gif
Atsakyti
Kokia tavrkinga šiemet žiema , prasidėjo gruodis ir pasnigo ax.gif rolleyes.gif

Gavau užsakymą dar vieno begalybės šaliką numegsti į Kalėdų senio maišą... Kaip čia suspėti ?
Atsakyti
Dusia, tegul Kalėdų senis pats sau mezgasi tą šaliką. Nafik tokios šventės, kai turi dirbti kaip vergė Izaura, kad tik suspėtum . biggrin.gif

Pasnigta - na nežinau, ar ten pasnigta, ar apšarmoję. Buvo -4,6 šalčio. Gal dabar ateis.
Rožių dar nedengiu. Gi pas mane dar su lapais ir tokiais apsususiais žiedais.. Gal ir nedengsiu. Tik durpėmis užpilsiu. na gerai, gal agro nusipirksiu. Arba mačiau Depan tentų nebrangiai. Su skylutėmis, tik metalinėmis kabėmis prismeigei prie žemės ir liuks.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti