Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Na ne suvalkietė, bet kai trečią rytą pusryčius reikia šiukšliadėžėn mesti gaila Ingridos darbo . Dėkui brangioji už pusryčius 4u.gif
Atsakyti
Visos šiltai namučiuose tupi ir į sodybą nosies nekiša.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 11 27, 09:50)
Visos šiltai namučiuose tupi ir į sodybą nosies nekiša.


Visoms pavydžiu ax.gif biggrin.gif biggrin.gif Toks metų laikas kai sėdėčiau namie su mezginiu smile.gif O tenka darbe su kompu bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,

QUOTE(IngridaB @ 2019 11 21, 19:35)
Kas dar tulpių mažai pripirkote nuo šiandien moki-veži po 9 cnt,nežinau ar vienetai ar pokeliai?Rytoj nuvažiuosiu patikrinti


Ot tai ačiū biggrin.gif Lapai liko negrėbti. O MB erzina, kad hektarą apsodinau.
Įdomu kiek išgyvens, kaip tai nelaiku pasodintos.
Atsakyti
Pradėjau vakarais banko dokumentus į programą suvedinėti. Kad paskui nebūtų per daug.
Šiandien vakarienei patroškinau su sviestu kale kopūstų. Šakės, kaip skanu. Po šalnų neturi kartumo. Būčiau visą puodą surijusi, bet šeimyna atėmė, irgi patiko. Rytoj troškinsiu dyyyyydelį puodą. Bus man dietinio maistelio.
Atsakyti

Labas rytas.
Ačiū Dusia. wub.gif
Niurzgiuk,aš tik šiandien sodinsiu gėles.Kokios mūsų žiemos,manau sužydės mūsų darželiai pavasarį.Na ir kas anksti pasodinau tulpes,mačiau jau buvo kai kurios iškišę nosytes irgi blogai. ax.gif
Šiandien ir rytoj Amerikoje išeiginės,na neturi ir anglai švenčių ,kaip mes.ŠVENČIA BILE KĄ. mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Dėkui Ingrida už pusryčius 4u.gif Man arbata , blynų nesu mėgėja ...
IK reikia naujinti BP - kad ranka nereiktu suvedinėti . Banko išrašas sukeliamas vienu failu nesuvedinėjant rankiniu būdu . Labai laikas tauposi ... Daryti tokius darbus gaila laiko ir nuobodu .
Naujų tulpių pasodinau nedaug , tik lauktuvines olandiškas. Nes ne visada pamatau kaip jos žydi - vieną savaitgalį dar neprasiskleidę , kitą jau nužydėję ...

Atsakyti
labos smile.gif Tikrai tylu ...IK,musu kale kopustai dar lauke riogso biggrin.gif ,nedaug 7stukos.Cia jau vyro darbas biggrin.gif Dienu niurumas...pradejo lyt dabar.Dregmes tai reik,pas mus keliai dulksta,laukai sausi.eisiu maisiuku siut,pokuosiu baravykus dziovintus
Atsakyti
Laba,
Aš gėles ne į darželį sodinau, o aplink medžius. Man labai pavasarį gražu.
Atsakyti