Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Dusia37 @ 2019 11 19, 11:19)
Ingrida ar jau kepi Kalėdinius pyragus ? Na tuos su riešutais ir džiovintais vaisiai , kur brandinti reikia . Ir brendžiu laistyti  ax.gif  biggrin.gif  Galvoju ar čia šiemet kepti ...

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kepiau, jau šį savaitgalį bus dvi savaitės.Be jo jau keli metai niekaip. ax.gif Dar niekuo nelaiščiau.Liko keramikinėje formoje,suvyniojau į lininį rankšluostį,įdėjau į maišiuką ir palikau balkone vėsiai.Vienais metais brendžiu net nelaiščiau sirupu paliedavau.Tai kad riešutus ir vaisius gerai išmirkai brendyje prieš kepimą ir pakanka.Na gal pradėsiu palieti šiek tiek brendžiu. ax.gif
Miškas užsidarė,namai pakvimpa jau kalėdomis.Vakar kepiau jau riešutėlius,šiandien meduoliukus.Grįžta dičkis iš UK su marčia savaitgalį,tai norėčiau įdėti,nes ko gero kalėdoms negrįš. ax.gif Bet aišku niekas netilps teks siūsti.Tai UK dar yra lietuvių parduotuvių,kai Amerikoje mažasis rado tik rusų parduotuvę,o ten kūčiukų tikrai negaus,teks siūsti. mirksiukas.gif O tai tuo pačiu ir meduoliukų ir kalėdinio pyrago. bigsmile.gif
Atsakyti
Dėkui Ingrida, kepsiu sekmadienį . Visi susirinksim , manyčiau ištirps smile.gif O jei neištirps sukrausiu tegul vežasi ... dar visas mėnuo, spės subręsti .
Kepiau kažką Tokio

UK yra lietuvių parduotuvių , tik kainos ... šaldytas varškės sūrelis svarą kainuoja smile.gif Bet kai labai užpuola namų ilgesys verta tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 lapkričio 2019 - 11:12
Gundausi šiuo pyragu. Ar ne iš tavęs vienais metais dovanų buvau gavusi. Skonis - pasakiškas.
Bus savaitgalis laisvesnis, galima kepti.
Šalčiai ateina, mergiukai. O taip tikėjausi rudens iki pavasario. Dar šiandien pusšimtį kilų brokolių pripjovėme.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 11 20, 17:24)
Gundausi šiuo pyragu. Ar ne iš tavęs vienais metais dovanų buvau gavusi. Skonis - pasakiškas.
Bus savaitgalis laisvesnis, galima kepti.
Šalčiai ateina, mergiukai. O taip tikėjausi rudens iki pavasario. Dar šiandien pusšimtį kilų brokolių pripjovėme.


Aha kepiau smile.gif Skonis nuo brendžio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Svarbu gerai palaistyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Šalčio nenoriu . Lėksiu ryt į kaimą susirinkti salierus .
Riešutėlius , grybukus ir tt kepdavom vaikystėje . Grybukus kartais keptuvėje , o kartais rankom darydavom , paskui lipdydavom ... Lipdyti būdavo skanesni .
Atsakyti
Dusia,ačiū labai skani mišrainė,cukraus dėčiau mažiau šiek tiek ir taip mažiau dėjau.Pankolio dadėjau turėjau mat šaldytuve ir kmynų dar pridėjau.Su mb vakarienę valgant jau pusę suvalgėme,nereikėjo nei laukti ryto. mirksiukas.gif ax.gif
Kas dar tulpių mažai pripirkote nuo šiandien moki-veži po 9 cnt,nežinau ar vienetai ar pokeliai?Rytoj nuvažiuosiu patikrinti jei bebus. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida , smagu girdėti , kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Dariau ir aš Dusios mišrainę. Gal daugiau marinato reiktų , tokia sausoka gavosi, pamažinau nepilną porciją darydama. Valgiau skaniai, bet sustojo skrandis. Tai dabar tas likęs 1 l stovės ilgai, kol pamiršiu apie skrandžio problemas ir vėl užsimanysiu jos. smile.gif Matyt, kad negalėsiu jos dažnai daryt ax.gif
Puikus oras, nors ir atvėso. rašau atvėso, nes tokio gražaus lapkričio neprisimenu kada buvo 4u.gif Sausa, pakankamai šilta, be didelių vėjų. Gal pelergonijos peržiemos verandoj bigsmile.gif , o tai nežinau kur jas sukišt žiemai. Buvau galvojusi verst lauk iš vazonų, o pavasarį daigiukus pirkt ir šviežias sodintis. nu bet tokie gražūs krūmai, gaila...
Atsakyti
Žolyte,gal tu ne LT gyveni?Koks šaltas vėjas pas mus.Nieko nesinori tik namie tupėti ir mielines bandeles kepti. mirksiukas.gif
O mano mišrainei skyščio per daug,viskas mirksta. bigsmile.gif
Na ir papirkau visokių scylių,česnakų,dar nematytų,negirdėtų,frezijų visokių spalvų.Svarbu pigu. biggrin.gif biggrin.gif O frezijas,vėdrynus irgi iš rudens sodinti?Nesuprantu ant pokelio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 22 lapkričio 2019 - 12:32
LT LT, Ingrida biggrin.gif Vakar ir pas mane buvo labai šaltas vėjas, šiandien dar lauke nebuvau, bet pro langą žiūrint, tai sausa. Vėjas, žiūriu, irgi jau sustiprėjo. Bet man svarbu, kad nelytų ax.gif Tos pliurzos biesina, kai pradeda lyt. Čia rudenį, kai reik prisirengt ir dar ant galvos lyja. biggrin.gif Iškepiau varškės apkepą, biškį citrinos žievelės, vanilės, tai namie kvepia wub.gif Gal todėl ir atrodo, kad oras puikus bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien dar šalčiau.
Atsakyti