Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(buvusioji @ 2019 11 16, 18:39)
ilsites visi?tyku,ramu...Mes prisipirtinom,privalgem kale kopustu...akys lipte limpa biggrin.gif


Nagi , nagi.. Ką ten tokio prisikertamo gaminai iš Kale kopūstų ?
Aš vakarienei viriau brokolių sriubą su faršo gabaliukais. Puodą išgramdėme iki blizgėjimo. wub.gif
Atsakyti
La.Dieve,kaip tamsu rytais ir vakarais blink.gif IK,kale kopustus daro vyras biggrin.gif sutroskina ,mesos ,desreliu,svogunu,perliniu kruopu..dirba pora dienu biggrin.gif labai sotus,sunkus maistas.Niekad nedaro tik sau,suvaziuoja puse gimines biggrin.gif Asmeniskai man,uztenka bulviu su kale kopustais,mesa ir desreles atiduodu vyrams mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2019 11 17, 08:24)
La.Dieve,kaip tamsu rytais ir vakarais blink.gif IK,kale kopustus daro vyras biggrin.gif sutroskina ,mesos ,desreliu,svogunu,perliniu kruopu..dirba pora dienu biggrin.gif labai sotus,sunkus maistas.Niekad nedaro tik sau,suvaziuoja puse gimines biggrin.gif Asmeniskai man,uztenka bulviu su kale kopustais,mesa ir desreles atiduodu vyrams mirksiukas.gif


Skaniai skamba. Tik perlinės kruopos čia kažkaip nesiriša. Reikės pabandyti. Gal bandei rauginti kale kopūstus ?
Atsakyti
IK,perliniu deda tik sutirstinimui.Nea net nebandem.Mes sodinam ju nedaug smile.gif Si kart nulupo 2,uzteko 5 zmonem apsivalgyt biggrin.gif Vyras pabaige sendien,as dariausi cukinija biggrin.gif Parsinesiau baravyka,nu ant kelio auga,sveikutelis...pasidairiau,dar radau ,bet jau palikau miskui.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
IK tavo patiekalas - brokolių sriuba su faršu mane gundo 4u.gif Reiks gaminti .
Kažkada kai atostogavome Prancūzijoje Bretanėje mano paaugliai vaikai išmoko valgyti supelyjusius sūrius ir paštetą ... Paštetas pas juos nuostabus rolleyes.gif
Mano šio rudens atradimas - morkų , porų , moliūgų mišrainė. Netgi mano vyrai kurie moliūgų baidosi kerta pilna burna smile.gif ir gali pagaminti ne vienai dienai. Recepte parašyta galima laikyti šaltai iki mėnesio . Aš gaminu nedidelius kiekius , per savaitę suvalgom ...

Dėkui Ingrida už pusryčius ... na šoninė iškepta ne pagal mane - kepant kartu su kiaušiniu ji nebūna traški . Tokios nemėgstu ax.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dusia, užnervuoji. Laužaisi kaip francūzka bulka. biggrin.gif Jeigu jau sugundei, tai iš karto receptą tos stebuklingos mišrainės. O tai ateis šaltis ir mano moliūgus patvarkys, šiltnamyje sukrauti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 11 18, 17:51)
Dusia, užnervuoji. Laužaisi kaip francūzka bulka. biggrin.gif Jeigu jau sugundei, tai iš karto receptą tos stebuklingos mišrainės. O tai ateis šaltis ir mano moliūgus patvarkys, šiltnamyje sukrauti.


Prašom :
Receptas
Aš valgau jau po valandos , neslegiu ir cukraus dedu labai mažai arba visai nededu . Ir aplamai proporcijos pagal naglazova . Moliūgas pasislepia , tarkavau muscat de provence moliūgą . Tų senovinių kurie smirda žuvies taukais neauginu . Net vaikas kuris labiau susipykęs su moliūgais negu MB porą stiklainių įsikrovė išsivežimui ...



AUTORIUS:Ingrida, Kviečiu į virtuvęĮVERTINKITE: (BALSAVO: 33)

Nekaitinta moliūgų mišrainė žiemai

Autorius apie receptą: Pernai darbe labai daug kolegių gamino nekaitintą moliūgų mišrainę žiemai, o aš kažkaip buvau likus jos nepabandžiusi. Tad šįmet pirmas patiekalas, kurį gaminu

INGREDIENTAI:
PORCIJŲ SKAIČIUS: 5
2 kilogramai
moliūgų
0.5 kilogramo
morkų
0.5 kilogramo
poro
1 stiklinė
obuolių acto
1 stiklinė
cukraus
3/4 stiklinės
aliejaus
2 šaukštai
druskos (nubrauktų)
PARUOŠIMO BŪDAS:
PARUOŠIMO LAIKAS: DAUGIAU NEI 1 VAL.
1. Moliūgą sutarkuojame šiaudeliais.
2. Morkas nuskutame ir taip pat sutarkuojame šiaudeliais.
3. Porą supjaustome smulkiai.
4. Daržoves sumaišome, užpilame aliejumi, actu, cukrumi ir druska. Viską gerai išmaišome, paslegiame ir per naktį paliekame pastovėti kambario temperatūroje.
5. Ryte sudedame į švariai išplautus stiklainius ir laikome vėsiai. Aš laikau šaldytuve.
[SIZE=7]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 lapkričio 2019 - 18:34
O , ačiukas. Turiu tų mažų oranžinių moliūgų, gal Amazonka. Reikės pabandyti.

Gal dar paeksperimentuosiu su Kale kopūstais, sugalvojau parauginti. Dar pekinų turiu sugalvojusi lapus parauginti. Bus įdarymams.

Šiaip dabar kasdien brokolių patiekalai, kol yra darže. Vakar kepiau pietums su vištiena, vakare brokoliai su padažu. Šiandien sriuba su brokoliais vakarienei.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida ar jau kepi Kalėdinius pyragus ? Na tuos su riešutais ir džiovintais vaisiai , kur brandinti reikia . Ir brendžiu laistyti ax.gif biggrin.gif Galvoju ar čia šiemet kepti ...

Vakarienei virsiu brokolių sriubą , faršas paruoštas reikia parduotuvėj brokolius sumedžioti mirksiukas.gif
Atsakyti