Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif piemenkos
Atsakyti
Nieko jūs neišmanot apie anūkus, tai ir nenorit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Anūkai tai svarbiau nei vaikai, ir mylim juos labiau, ir leidžiam daugiau, nei savo vaikams leisdavom.Mano didžiausioji anūkė jau panelė greit bus, 13 bus pavasarį, už mane aukštesnė.Aš labiau pergyvenu, kad mažosios dukros neskuba man anūkų padovanot, metai tai kapsi ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Smagu kai mane vadina pacanke ax.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tikri angliški pusryčiai , dėkui Ingrida 4u.gif Tos pupos tai neskanios, bet traškią šoninę susirinksiu tongue.gif Ir keptą pomidorą .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 lapkričio 2019 - 09:54
Nėra tragiškesnių pusryčių už angliškus. blink.gif Pusžalis salmonelinis kiaušinis, riebi dešra ir sprangios pupelės. Ir dar pomidoras sugadintas ir tik vienas. Man geriau prancūziški. Va todėl ir myliu prancūzus.

Žinote, ponios, šalta jau lauke ką nors veikti. Vis žadu paskutines kanas išsikasti. Ai, tegul pagyvena.
Atsakyti
va todel ir neturiu geliu,kurias iskasinet reik biggrin.gif Tingine esu,,o ir neissilaiko pas mus.Rytas toks grazus buvo,o po pietu lyt pradejo
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Prancūziški pusryčiai tai kruasanai ar baguette ir kava ? Man jie labai po skūra lenda smile.gif Geriau jau šoninė su kiaušinu smile.gif PS anglai ne kulinarai, apart savo pusryčių nelabai ir turi kuo pasigirti ... o pomidorus jie moka iškepti , namie man taip nesigauna .
Atsakyti
Niu teip. Man svarbu, kad būtų šiltas kruasanas, bri sūris ir kokie kepti pamarinuoti pankoliai, dar . Pamiršau, kas ten dar švediškame pusryčių stale būna. Ai, persikų arba apelsinų marmeladas. O tokių kruasanų , kaip Prancūzijoje, niekur daugiau nesu sutikusi. Kitur tik apgailėtinos kopijos, kuriose jaučiasi miltai. Aplamai labai žavi prancūzų virtuvėje jų padažai.Su daug sviesto ir grietinėlės. Paskui pasisveriu ir... OMG unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pamėgau raugti daržoves,bandysiu pankolius tarp daržovių paraugti. mirksiukas.gif
Atsakyti
ilsites visi?tyku,ramu...Mes prisipirtinom,privalgem kale kopustu...akys lipte limpa biggrin.gif
Atsakyti
labas,

ateinu sveikinimų susirinkt biggrin.gif dėkui, brangiosios draugės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti