Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

La,ir tikrai,kur visi?Ruosiu anuka i kelione,pasiima po savaites smile.gif Vaikus augint reik jauniems,pavargau biggrin.gif Visa sav,nieko nenuveikiau,tik ji ganiau biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
Atrodo taip neseniai buvau užsukus, o pasirodo nė velnio. Čia tiek visko vyksta.

IK nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga. Sveikatos tau visoms idėjoms įgyvendint.

Buvusioji, senstam. Prieš mėnesį ėjau kolegos dukrytės pasaugot, kol jie važiavo antro vaikiuko į padaulį ateinančio pasitikt. Verkė mažutė, nešiojau ilgai ir galvojau, kad sunku, nebe man. O kitos juk taip vėlai pagrandukų susilaukia.
Aš gal anūkų palauksiu.

O aš prieš savaitę morkytes nukasiau, porus nuroviau ir kibiran pasodinus namo išvežiau. Česnakus pasodinau.

O šį savaitgalį abi dukružės buvo namo grįžę. Seniai jau nebuvom visos trys krūvoj bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 10 lapkričio 2019 - 21:02
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes jau su mb nusiteikėme,kad duok dieve iki mirties bent vieno anūko sulaukti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Niurzga kaip Tau smagu 4u.gif
Nors šiemet ir man smagu , vaikas visai šalia Vilniuje ax.gif Ir už mėnesiuko dukriukas parsiras Kalėdinių atostogų .
Anūkų dar nenoriu . O savus vaikus visada auginti manau lengva: ar tau 20, ar 30, ar 40.
Atsakyti
Aš irgi anūkų dar nenoriu,.
Tiesiog esu per jauna anūkus auginti. Man dar vėjai galvoje biggrin.gif
Reikėtų pagyventi sau. Šiaip jau programa minimum įvykdyta.
Namas , kuris dar visiškai neužbaigtas -yra.
Vaikai , kurie mane praaugo - dedu pliusą.
Medžiai pasodinti. Tiesa, kai kuriuos apgraužė kaimyno avys. Na, kreivas pliusas tebūnie. yahoo.gif
Atsakyti

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Jurginėli,su švente.
Atsakyti
Jurgineli,su svente!
Atsakyti
Jurginėli, su gimtadieniu! 4u.gif
Vaikus auginti-jaunų darbas. rolleyes.gif Dabar man pakanka auginti šunį, anūkų nenoriu kol kas biggrin.gif
Vargstu paieškose toliau šaldymo įrangos: autobomilinės būdos atkrenta, nes nėra pas mus sklype kur jų padėti. Šaldymo spintos žiauriai daug kainuoja. Planuojame statyti karkasinį kambarį garaže ir tvirtinti šaldymo kompresorių. Bet prisiskambinau, tai kaina jų nuo 1000 eurų unsure.gif +karkasinis kambarys. Tada vėl ieškau dėvėtų šaldymo spintų... Ir taip kasdien sūpuoklėse: aukštyn-žemyn...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar tvarkiau šiltnamius(dar pomidorai nenurauti buvo),tai radau dvi iš naujo sudygūsias tokias žalias salotas. wub.gif wub.gif Nupjoviau sumedėjūsią rukolą,jei taip šilta bus gal dar sužaliuos šiltnamyje iš naujo?Dar nekilo ranka ir dumplūnės nurauti šiltnamyje,dar vis pasiskindavau uogų. ax.gif
Atsakyti
La smile.gif Tai pas mane ir neklause,ar noriu anuku biggrin.gif biggrin.gif Ir augint nereik,pro reta padabot wub.gif Grazi diena sendien,vakar salta buvo blink.gif Uzvakar netiketai parsinesiau baravyku bigsmile.gif Gerai,kad suo privercia pasivaiksciot. :rolleyes:Sudziovinau,ir dovanu jau nuveziau biggrin.gif
Atsakyti
buvusioji, nekreipk dėmesio į tas piemenkas, kurioms anūkai dar anksti biggrin.gif Anūkai smaguma retkarčiais wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2019 11 13, 15:15)
buvusioji, nekreipk dėmesio į tas piemenkas, kurioms anūkai dar anksti biggrin.gif  Anūkai smaguma retkarčiais wub.gif  smile.gif



Kad niekas net nepaklaus ar noriu anūkų ar ne tai tikrai žinau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Svarbu leistų karts nuo karto paniurkyt ... PS anūkų DAR nenoriu , nes paskutinis vaikas tik prieš metus iš namų išėjo ax.gif Ir dar nei vieno mokslai iki galo nebaigti . Kokie anūkai ???
Atsakyti