Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Iš Kaimo , su gimtadieniu !

vartotojo įkelta nuotrauka

-----------------------

SP, ir tau sveikinimai ! ura.gif
Atsakyti
Iš Kaimo su švente Tave !
Ir , kad Tavo mylimos gėlės Tavo gėlynuose taip žydėtų kaip nuotraukoje ....

vartotojo įkelta nuotrauka


SP sveikinu ... Mūsų vaikai vienmečii. Man atrodo dar labai anksti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 lapkričio 2019 - 08:02
Iš Kaimo, ir čia sveikinu su jubiliejumi! wub.gif

QUOTE(Dusia37 @ 2019 11 07, 10:00)

SP sveikinu ... Mūsų vaikai vienmečii.  Man atrodo dar labai anksti ...

Ai, tokių metų aš jau pirmagymį supavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2019 11 07, 11:01)
Iš Kaimo, ir čia sveikinu su jubiliejumi! wub.gif


Ai, tokių metų aš jau pirmagymį supavau  biggrin.gif


4u.gif
Šaunuolė smile.gif Aš tai tinginė buvau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
PS skaičiau interviu su Tavimi apie rožių sodinimą. Ir kaip Tu viską spėji ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2019 11 07, 13:29)
4u.gif
Šaunuolė smile.gif Aš tai tinginė buvau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
PS skaičiau  interviu su Tavimi apie rožių sodinimą. Ir kaip Tu viską spėji ?

Nebuvo jokio interviu: dažnai ši žurnalistė paprašo leidimo perrašyti mano pamokas, patarimus, kuriuos rašau daržininkų grupėje. blush2.gif Kartais paima mano pačios nuotraukos, šį kartą paprašiau, kad įdėtų kitos grupiokės rožių nuotraukas, nes nemoku aš gražiai fotografuoti, nors tu ką. Buvo straipsniai ir apie braškių auginimą ir priežiūrą, kas jai pasirodo įdomu ir aktualu. ax.gif
Atsakyti
Ačiū, mergikės, už sveikinimus.
Visas prašau prie stalo
vartotojo įkelta nuotrauka

Pas mane net gimtadieniai ne kaip pas žmogų. Pernai per gimtadienį dukra teises išsilaikė ir pasičiupo mašiniuką, šiemet sūnui šiandien pirkome. Nėra teisybės pasaulyje. Kas turi švęsti, o kas dovanas gauna. bigsmile.gif

Atšvęsiu su MB vėliau. Po naujųjų nušausime su MB į Paryžių, senokai bebuvau. Tiksliau į Normandiją. Pasėdėsime ramiai kokioje kavinėje žiūrėdami į vandenyną ir lupinėdami austres. Nors gaila : prancūzai draugai parašė, kad nugriovė mūsų viešbutuką prie Tankervilio tilto. Ten taip fainai vakarodavome. Kai buvome jauni ir gražūs. Dabar būsime tik jauni. tongue.gif

SP , kokiame žurnale reiškeisi ? vakar draugaitė korespondentė pagavo vakare jau drybsančią ant sofos. Na ir prasidėjo... Gestapas švelniau tardydavo. biggrin.gif Tai dabar pasipils straipsniai, kad ją kur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 07 lapkričio 2019 - 17:36
IK, su gimtadieniu!!!!!
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 11 07, 19:25)
SP , kokiame žurnale reiškeisi ? vakar draugaitė korespondentė pagavo vakare jau drybsančią ant sofos. Na ir prasidėjo... Gestapas švelniau tardydavo. biggrin.gif Tai dabar pasipils straipsniai, kad ją kur.

Iš Kaimo, nenoriu SM viešintis, FB nueik į mano profilį, aš ten įsidedu visus straipsnius, kur su manimi. biggrin.gif
Labas rytas. Kaip man patinka toks rudens oras! Ne pliurza, nešalta, augalų dengti dar nereikia, vyras ryt grybauti susiruošęs wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Na, ir kur dingę. Grybaujate ? Sodybose lauke kuičiatės ? Ar jau žiemos miegu į sofas įkritusios ?
Dar apeinu gėlynus. Didulė rožės šaka pražydusi po langu, kažkaip nerudeniškai nuteikia. Ir pentiniai bei astrai žydi. Ai, dar vienas kitas rožūnių žiedas išlenda.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti