Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 10 31, 22:21)
Buvusioji, jis darboholikas ir šalia dienos metu neprigula. biggrin.gif

Teko šildytis pasitiesus šalia katiną.


Kaimietuke 4u.gif užjaučiu. mirksiukas.gif

O aš lapkričio pirmą irgi buvau grybaut. Tik dilema, ar visų kelmučių kepurėlės taškuotos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,taškuotos,o dar pažinsi sijonėlis yra po galvute. ax.gif Dygsta dar grybai,. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Niekas net pusryčiauti nebeateina gaila Ingridos darbo . Grybaujat ar dar derlių dorojat ?
Kažin kiek ilgai galiu laikyti gumbinius salierus darže ? Iki kiek šalnas pakelia ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 lapkričio 2019 - 07:42
Mieloji, darbų darbelių.. Vakar paskutiniai kalakutai nugalabyti, dar ir šiandien vakaras bus prie mėsos malimo.
Salierai gali trumpas šalnas pakelti iki 4-6 , bet su sąlyga, kad dieną bus pliusinė T. Jeigu toks šaltis jau ilgesnį laiką, pradeda pašalę pūti.
Atsakyti
laba,visiems smile.gif dirbu aukle biggrin.gif savaitei anukelis paliktas.Turiu du vaikus-anukas ir mama.Gerai vyras pardumes,yra kas valgyt padaro.Anukas gali per diena nuo koju nuvaryt 4 suaugusius blink.gif Spek ziuret kur jis.Tai pas suni,tai pas vistas...tik pasisukau,o jis jau laukuos prie traktoriaus lekia unsure.gif Noretusi dar i miska,bet su anukeliu neisdegs ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, o man darbai visi baigėsi, sėdžiu, svorį auginu biggrin.gif Sūnus butą nusipirko, vestuvėm ruošiamės. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
IK,su švente,dideliausi sveikinimai,ačiū Brangioji Tau už visus patarimus.
SP,geros naujienos. wub.gif wub.gif
Aš vis dar grybauju,kaip mb sakau nekreipk dėmesio,čia mano Impulsas,aš taip naikinu kg. mirksiukas.gif
Atsakyti