Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

La,ingrida neuzpuola panika,kai pasiklysti?Buvau pasiklydus Balbiersgirej blink.gif ,gal pries 25 metus...Koks siaubas buvo blink.gif Vakar su suniu,nauju marsrutu ejau...20 baravyku,o kiek jau peraugusiu bigsmile.gif Balsu snekejau,buvau labai nustebinta biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2019 10 29, 09:20)
La,ingrida neuzpuola panika,kai pasiklysti?Buvau pasiklydus Balbiersgirej blink.gif  ,gal pries 25 metus...Koks siaubas buvo blink.gif Vakar su suniu,nauju marsrutu ejau...20 baravyku,o kiek jau peraugusiu bigsmile.gif Balsu snekejau,buvau labai nustebinta biggrin.gif  biggrin.gif

Vyras mėgsta grybauti, sako, gerą orientaciją turi, bet ir tai naudojasi telefone GPS. Pasakojo, kad jau pora kartų galva susisukusi buvo, nes lapai mirgu margu, nuėjo ne ton pusėn. biggrin.gif
Atsakyti
Yra žmonių, kurie gerai orientuojasi erdvėje. Ir save prie jų priskiriu. Jeigu esu kokiame mieste buvusi, tai ir po 30 metų kelią rasiu. Ir miške turiu nuojautą, kažks vidinis kompasas išveda. O žmonių veidų neprisimenu. Tiksliau, veidus atsimenu, o kur, kas , kokiomis aplinkybėmis - nors pasipjauk. Tai jau būna ; prie manęs pripuola, labinasi, klausinėja, kaip sekasi. O kas ???? blink.gif

Mašiniuką sutaisė, rytoj palėksiu patikrinti, ar Ingrida nemeluoja.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK miškas miškui nelygu.Vakar mama buvo iš kitos miško pusės nuo tavo namų (Papojuje) ir tuščia. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,tai gavot sniego?Prikelta nuotrauku-tikra ziema blink.gif IK,kaip darbai?baigi derliu dorot?
Atsakyti
Iš kur tas sniegas. Pas mane kalendorinis ruduo.

Derliaus dorojimas vyksta pilnu tempu. Bulvės burokėliai jau nuimti, pradėjome kopūstus doroti. Na, ir pekinai pilnu tempu. Ai, dar kasdien vis brokolių randame po kelis šimtus kg. ors kiek kartų buvo pasakyta : gal jau viskas. bigsmile.gif

Ingrida, užvakar atlėkė pas mane lapų toks ūkininkas. nenustygo, atsikabino priekabą ir nurūko į mišą. Parlekis po 20 min, keli baravykai, keli šilbaravykiai, dar kažkokių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 10 30, 20:31)
Ingrida, užvakar atlėkė pas mane lapų toks ūkininkas. nenustygo, atsikabino priekabą ir nurūko į mišą. Parlekis po 20 min, keli baravykai, keli šilbaravykiai, dar kažkokių. smile.gif

Ech,nenervuok.Vėlynės........su vainikais turiu sėdėti.Galvoji širdis neskauda,kai po pietų grįžta grybautojai iš miškų? ax.gif Šiandien oras pasaka grybavimui buvo. bigsmile.gif
Sušąlau irgi be proto,dar dvi dienas atkentėti,tada išeisiu atostogų. wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
La,pas mus balta balta,-5.
Atsakyti
Ryte rodė -1. Bet po pietų užėjo lietus su tokia lyg šlapdriba. Sušalome visi juodai, nes reikėjo kai ką lauke nudirbti.
Eisiu į sofą tarp šlto dekiuko įsirausti. Prisipilsiu pūslę karšto vandens ir šildysiuos. Nusipirkau " Tarp pilkų debesų" , reikės skaityti.
Atsakyti
IK,vyra salia guldyk...greiciausiai ir jis susales. 4u.gif
Atsakyti
Buvusioji, jis darboholikas ir šalia dienos metu neprigula. biggrin.gif

Teko šildytis pasitiesus šalia katiną.
Atsakyti