Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, patvirtinu, kad skani ta pintis wub.gif Nu netikėjau, bet man gi reik išbandyt 4u.gif Tiesiog po gabaliuką, kaip kokį užkandį skanavau ax.gif Labai panašu į kepsnį gavosi ax.gif Bet sviestas, ant kurio kepiau, tai rūgštus liko po kepimo:blink: Nedaug ir liko, nes labai tas grybas į save sugėrė .
Gražu, saulėta, bus smagu lauke darbuotis. ax.gif
Atsakyti
Aš irgi šią savaitę radau du nedidelius gabaliukus,sukepiau su baravykiukais.
Kaip įdomiai kažkada žiūrėjau internete,kaip Amerikoje delikatesas restoranuose,nuvažiuoju tą pačią dieną į mišką,opa ir pas mus auga. biggrin.gif Primena vištienos kepsnų,panašiai kaip žvynabudė. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 08 02, 09:07)
Aš irgi šią savaitę radau du nedidelius gabaliukus,sukepiau su baravykiukais.
Kaip įdomiai kažkada žiūrėjau internete,kaip Amerikoje delikatesas restoranuose,nuvažiuoju tą pačią dieną į mišką,opa ir pas mus auga. biggrin.gif Primena vištienos kepsnų,panašiai kaip žvynabudė. ax.gif

Aha, toks, kiek panašus į mėsą, skonis 4u.gif Krauna FB pilnus krepšius grybų , daugiausiai gaidkojų ax.gif Jau vakar mačiau po 1 €/l buvo rajono skelbime. Žmonėms patinka grybaut, bet per daug jau sau.
Atsakyti
Žolia, o kas tie gaidkojai ?

Ingrida, ar mano miške kas nors dygsta ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 08 03, 09:36)
Žolia, o kas tie gaidkojai ?

Ingrida, ar mano miške kas nors dygsta ?

Ja ja,davažiuoju iki Tavęs?O labai norėčiau,voveruškų.Tai kad pas save nėra kada ,trečiadienį prasilėkiau,dygsta baravykiukai.O kaip norėčiau iki Šimonių palėkti,pasvajojau.
Vakar mokvežoje prisipirkau gėlių,už 17 eurų nukainavo 350,nuostolis parduotuveiTai kokius antkainius jie užsideda? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 08 03, 10:36)
Žolia, o kas tie gaidkojai ?

Ingrida, ar mano miške kas nors dygsta ?

Mano kraštuos taip vadina voveruškas biggrin.gif Geltonos, kaip gaidžio kojos biggrin.gif Kiek skirtingų pavadinimų jos turi bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aš nevalgau tų, kurių nepažįstu, o vadovautis internetu ir t.t. nedrįstu verysad.gif , netgi tu į baltas musmires panašiu jau neberenku, nu dar nėra toks badas kad paskui trucytis ir atkentet nežinai nuo ko smile.gif
Atsakyti