Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 07 04, 21:16)
Mergos, o aš ta darbštuolė. Darau visokių konservų pramoniniais kiekiais. Nuo pernai vos keli stiklainiai burokėlių likę, keli sriubų paruoštukų ir uogienių keli. O vien agurkų po 2 litrus raugintų 20-30 stiklainių, panašus kiekis litražu marinuotų.(stiklainiai mažesni).Kompotų nedaug, labai jau nesaldžius darau. Obuolių sulčių darau virš 100 l . Tas tai dukra konkrečiai suskirsto sau ir broliui, nes galiausiai vienas iš kito vagiliauja. Labai jaučiasi, kai dukra atskirai gyvena, taupo, ką gali, iš namų vežasi.

Žolia, vakar buvau baliuke labai netoli tavo namų. Matosi , kad palyta. Bet kokia baisi sausra buvusi, net kukurūzai , ir tiek tik iki kelių. Kai pas mus - jau mano ūgio.
Liniukai, ir pro tave važiavau, mačiau, kad lietaus gavusi.
O grįžtu namo, nieko gero. Šiandien ryte 2 mm , dabar gal vėl 2.

IK, Bangele 4u.gif Smagu, kad yra kompanjonų konservacijos fronte wub.gif 4u.gif
Nagi nagi, kur netoli manęs? Visai visai netoli? bigsmile.gif Kaip čia taip toli teko baliavot?
žiaurios sausros kaip ir nebuvo mano sodyboj. Bet visaip galėjo būt kitam gale rajono, ne visam rajone vienodai lijo: vienas pakraštys gavo lietaus, kitas negavo. Mano žolė jau buvo pradėjus ruduot, bet kaip tyčia palijo ir viskas pasitaisė greit ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Žolia, kiek atmenu, tu visai netoli Mažeikių.
Į tą pusę viena giminės atšaka pradėjo kraustytis.
Atsakyti
Aš irgi netoli Mažeikių mirksiukas.gif .Bet pas mus sausros nebuvo, o po liepos pirmos lietaus tai skendom, net svogūnlaiškių pasiskinti negalėjau įeiti, kaliošius nuo kojų purvas traukė. Bet dabar jau padžiūvo, nors šiandien irgi lijo penkis kartus po penkias minutes, bet stiprokai. Reikia juodą pūdymą nukultivuoti, jau žaliuoti nori, bet dar per šlapia žemė, nesuklimps, pravažiuos, bet žolės nedžius. Lyg trečdalis liepos menesio normos iškrito kritulių per vieną dieną. blink.gif Pernai pas mus buvo sausra .Iš to pačio ploto pievos pernai supresavo 62 kitkas šieno, šiemet 22 rulonus. Skirtumas milžiniškas. Dabar dviem karvėms užtekčiau, o pernai kelioms ožkoms jau nuo vasario mėnesio teko pirkti šieną. Nors dar ir atolo pjovėm, ir dar iš kito lauko buvom kažkiek parsivežę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sausa sausa,nepamenu normalaus lietaus.Žolė ruduoja. ax.gif
Atsakyti
tai jeigu vertintų, bigsmile.gif mirksiukas.gif valgytų ką gamin u ir aš daryčiau tongue.gif, gi vaikams ne svetimiems wub.gif , česnakus ima, gerai auga jie tai ir sodinu...
Beje jau nusirovet?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lietaus bent gavote?Pas mus klaikiai sausa.
Atsakyti
:4u
Nelyja ir pas mane, bet nesenai buvo liję, tai nėr dar bėdos. 4u.gif Kažkaip labai subalansuotas šilumos ir kritulių kiekis pas mane paskutiniu metu biggrin.gif Ir ne perdaug lietaus, ir pakankamai šilumos. Krapai visam darže dygsta bele kur bigsmile.gif Tokie žali, sultingi. Bet jau prikimšau kameron, užteks. O išravėt tokius gražius gaila, tai palikau augt daug. Kur dėsiu - nežinau biggrin.gif Gal reiks žiedynų pasidžiovint vėliau ax.gif
Braškės jau kaip ir pasibaigė. O vėlyvos malwina tripso uogomis dauguma unsure.gif Pražiopsojau žydint, tai likau be vėlyvų. Užsisakiau dar 10 daigų frigo Dahli, gal bus kelios uogos. Nes tik A klasė. Buvau A klasės sodinusi, tai nieko gero pirmais metais nebuvo, nors ir frigo. Bet aprašas sako, kad saldžios uogos, tai bandau. Dar gausiu daigelį Festivalnaja iš caro Riuriko laikų biggrin.gif . Kaimynė, pasirodo, išsaugojusi veislę nostalgiškai wub.gif Turėsiu tikrų braškių iš senų laikų ax.gif Derliai tai šiaip sau tų senųjų veislių, bet skonis uogų wub.gif Jas reik nuo krūmo tiesiai burnon, nes kol parneši iki namų jau susitrynusios būna rolleyes.gif
Atsakyti
turbūt pasirodysiu kaip iš kitos planetos, bet dar šiemet nepamenu ar valgiau braškių, turbūt ne...biggrin.gif ne mano uoga jos ax.gif
Atsakyti
Lyžuka, mano česnakai iš rudens šiaudais klojami, tai vėliau išdygsta. Dar neraunami, dar stori lukštai ant skiltelių. Bet jau žiedstiebiai tiesiasi, tai ilgai netruks.
Žolia, Amšiejus pasakojo, kad nuo pliusiukų skaičiaus ir uogų kekių kiekis priklauso. Tai iš vien A gal nekažkas ir būna pirmais metais. Aš irgi krapų daug palikau darże, reiks prasieit nuraut, nes jau milžinai.
Atsakyti
Taip taip, A pačios prasčiausios. Bet prisireikė kaip š...t biggrin.gif , tai bandysiu smile.gif
Lyžuka, aš nesu labai didelė braškių valgytoja, skaniausia tiesiai lysvėj palesiot, ypač pirmos smile.gif Diedulis kiekvieną dieną, kol yra braškių, valgo su pienu sutrintas ax.gif O man augint patinka kolkas ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti