Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Žolyte,nuo pernai pridaryta vyno. ax.gif Ko gero šiemet ne? ax.gif
Kompotai mėtosi,neturime rūsio tai nešiojame nešiojame dėžes iš vieno galo į kitą.Kažkada ,kai vaikai buvo maži,labai gaminau kompotus.Dabar visur cukrus vaidenasi. bigsmile.gif bigsmile.gif Kažkokia nesamonė.
Šiandien važiuosime į miestą,ten didžiausios vyšnios trys pilnos buvo uogų,bet gal paukščiai nulesė,širdis neskaudės,tegul maitinasi.Gal kiek paskinsiu,jei bebus,ten didesnės uogos,nei čia kaime.Kviesiu giminę,sodybon,išsiskinti vyšnias,kas norės.Pirmais metais,kai nusipirkome sodybą irgi buvo be proto vyšnių,tai ir giminė važiavo,kaimynai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 02, 09:41)
Žolyte,nuo pernai pridaryta vyno. ax.gif Ko gero šiemet ne? ax.gif
Kompotai mėtosi,neturime rūsio tai nešiojame nešiojame dėžes iš vieno galo į kitą.Kažkada ,kai vaikai buvo maži,labai gaminau kompotus.Dabar visur cukrus vaidenasi. bigsmile.gif  bigsmile.gif Kažkokia nesamonė.
Šiandien važiuosime į miestą,ten didžiausios vyšnios trys pilnos buvo uogų,bet gal paukščiai nulesė,širdis neskaudės,tegul maitinasi.Gal kiek paskinsiu,jei bebus,ten didesnės uogos,nei čia kaime.Kviesiu giminę,sodybon,išsiskinti vyšnias,kas norės.Pirmais metais,kai nusipirkome sodybą irgi buvo be proto vyšnių,tai ir giminė važiavo,kaimynai. mirksiukas.gif

ir cukrus vaidenas, o dar labiau manau tingi... smile.gif, kam dabar skinti vyšnias, imti kauliukus kai kai užreiks nusipirks šaldytų tik imk ir naudok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2024 07 02, 08:49)
ir cukrus vaidenas, o dar  labiau manau tingi... smile.gif, kam dabar skinti vyšnias, imti kauliukus kai kai užreiks nusipirks šaldytų tik imk ir naudok  mirksiukas.gif

Suskinčiau ir išimčiau,kad tik imtų. ax.gif
Žirnius išaižiau,sudėliojau į maišelius,kai reikės imti,greičiau nusipirks. ax.gif Šaldiklis nuo pernai pilnas.Šiemet net mėlyniauti nevažiuoju,kam?Nusipirksime pavalgymui,kam vargti? ax.gif Savo malonumui pagrybausiu.Na gal spanguolių nuvažiuosiu kūčioms?
Suskyniau du kbirus agurkų,galės mama terliotis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 02, 10:49)
Suskinčiau ir išimčiau,kad tik imtų. ax.gif


tai aš taip irgi padarau, bet tai pamiršo pasiimti, tai aplamai nenori , nu esmej paskui arba pati turiu valgyt arba išmest unsure.gif mirksiukas.gif tai dabar ir neapsikraunu papildomu darbu, sodas neužrakinta jei kas nori tegul eina ir skinasi bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
jetau,kokios protingos moterytes..mazai visko daro.As prie jusu biggrin.gif Kompotu simtas metu nedarau.Darysiu agurku,jeigu bus pomidoru- padazo,braskiu su cukrum sutryniau,bus sparaginiu,burokeliu.Viskas!pernai kas daryta,beveik viska sunaudojom,vadinasi norma daryta.Parvaziuoja retai,imt mazai,tai vietos nera,tai namie nevalgo tik kaime rolleyes.gif Ko cia draskytis?Pomidorai pas mane tik pradeda nokt,nulekiau i gretima kaima-nusipirkau is siltnamio avietiniu.Sedziu issiputus ,kaip kaliosas dirbt tingiu tongue.gif Sukasi siltnamiuose vyrukas,toks snekutis,ziniom dalinasi,o pomidoru grozis wub.gif
Atsakyti
O aš darau kompotus ax.gif Ne tokiais kiekiais kaip anksčiau, bet darau. Ir tara jau kita. Nebedarau trijų litrų stiklainiuose. Pagrindinė talpa dabar 0,75 l stiklainiukai. Nu vienas kitas didesnis-0,9litro.Litrinių stiklainių gailiu, jie naudojami kitiems konservams. Tai padariau jau 7 stiklainiukus vyšnių kompoto, 5 juodųjų serbentų ir 11 agrastų su mėtomis ir citrina. Toks dydis stiklainio mums dviem pats tas-per porą dienų išgeriame, nes dar atsiskiesti reikia. O kokias slyvas ar alyvinius obuolius darau į 1,5 l stiklainius ax.gif Bet jie jau pilni pridedami vaisių, tai to skysčio nedaug ir telieka
Atsakyti
Aš irgi nieko nedarau, nes dar pas mus ir cukraus kažkodėl jau keli metai "išsigando" visi biggrin.gif, tai tiesiog megaujuosi vasara, o ne šuntu prie viryklės kaip kazkada ...darį ir taip turiu išmetamu uogieniu, tai kam dirbti, tada kelis metus laikyt ir rezultatas nulinis....
geriau tą laiką skirsiu grožėtis, tvarkyti rožęs ir kitus man mielus augaliukus smile.gif
na kad visai nelaikytute baltaranke tongue.gif džiovinu obuoliukus, lavandas smile.gif kartais pomidoru padažo pasdarau mirksiukas.gif , kartais tuos pomidorus atiduodu "nusipelniusiems" žmonems smile.gif

tiesa vos ne po mėnesio susirašinejo atsiunte iš latviu rožes, sodinukai patys liuks, atkeliavo nei suvyte nei kazkaip kitaip nuskriausti, nors plikom šaknim, bet gi sumaiše kiekius vietoj 1, du kitur atvirkščiai, nzn daugiau turbut iš jos nerizikuosiu siustis...dailasrozes.lv vadinasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 04 liepos 2024 - 06:49
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pagliau pas mus lyja.

Lyžuka,parašei vienas prie vieno apie mane.Jokių konservų jau.Bus per daug pomidorų suvarysiu į padažą.O jų matosi bus,kiek neišdalinsiu.Agurkų du kibirus mamai nuvežiau,tegul dirba,turi užsiėmimą. mirksiukas.gif
Aš tai usžsiakiau du padėklus džiovyklei,bandysiu pastiles džiovinti.Hidrolatus pradėjome virti.Galvoju kitais metais pirkti aliejaus spausti aparatą,bandyti margainius auginti,mačiau laidą per tv patiko.Gal patiks ir vaikams? ax.gif
Atsakyti
Mergos, o aš ta darbštuolė. Darau visokių konservų pramoniniais kiekiais. Nuo pernai vos keli stiklainiai burokėlių likę, keli sriubų paruoštukų ir uogienių keli. O vien agurkų po 2 litrus raugintų 20-30 stiklainių, panašus kiekis litražu marinuotų.(stiklainiai mažesni).Kompotų nedaug, labai jau nesaldžius darau. Obuolių sulčių darau virš 100 l . Tas tai dukra konkrečiai suskirsto sau ir broliui, nes galiausiai vienas iš kito vagiliauja. Labai jaučiasi, kai dukra atskirai gyvena, taupo, ką gali, iš namų vežasi.

Žolia, vakar buvau baliuke labai netoli tavo namų. Matosi , kad palyta. Bet kokia baisi sausra buvusi, net kukurūzai , ir tiek tik iki kelių. Kai pas mus - jau mano ūgio.
Liniukai, ir pro tave važiavau, mačiau, kad lietaus gavusi.
O grįžtu namo, nieko gero. Šiandien ryte 2 mm , dabar gal vėl 2.
Atsakyti
Aha, gavom pagaliau lietaus. Tai šiandien ravėjau bulves, jau antrą kartą, žemė tokia minkšta, nešlapia. Kol nebuvo lietaus, tai ir žolės nelabai dygo, o dabar pilasi amerikonka ir rietmenė
Agurkų šiemet 20 daigų. Tai kažkiek teks koncervuot.
IK, kokie baliai vidyry savaitės biggrin.gif
Atsakyti
Liniukai, sūnėno vestuvės ir krikštynos jo vaiko. Negavo skubos tvarka šeštadienio, tai sugalvojo vidury savaitės.

Pas mane irgi neravėta gėlynai. Šiandien kad užėjo tvankuma, moviau namo.

Atsakyti