Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(žollia @ 2024 06 02, 18:20)
Oho, Ingrida bigsmile.gif  Labai anksti šiemet grybai  4u.gif O kur tą pintį dedat?

Pakepu ant sviesto,skonis kaip vištienos kepsnio.Ieškokite miške prie medžio.Amerikoje restoranuose delikatesas.Prieš kelis metus perskaičiau straipsnį,kaip Amerikoje,juos dievina.Nuvažiuoju į mišką akurat-pintis.Dabar visada,kai randu,pasiimu.IK,net esu radųsi prie tavęs miške. mirksiukas.gif Skaniau už visus grybus,nebent dar baravykas gali konkuruoti? ax.gif
Atsakyti
juk kietos tos pintys blink.gif , su kirviu kertamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2024 06 02, 19:20)
juk kietos tos pintys blink.gif ,  su kirviu kertamos biggrin.gif

Jaunos minkštos peiliu supjaustomos juostelėmis.
Atsakyti
Įdomu būtų paragauti. Deja... vyras cikrinis dzūkas. Jaučiu, iškviestų man sanitarus su tramdomaisiais marškiniais.
Prieš dvi savaites važiuoju ir susitinku moteriškę. Nešasi pilną krepšį avižėlių. Esu jų valgiusi, skanus grybai. Palaukėse auga, bet aš nerandu.
Atsakyti
kas per avižėlės? blink.gif Pintys, avižėlės... biggrin.gif Man kažkaip pavojingai skamba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2024 05 31, 22:10)
Lyžuka, o nesi auginusi juozažolės ? Irgi neblogai atrodo, labai anksti atželia. Turėjau kažkada visą juostą, kvepia, žydi. Bet ten vakarodavome, tai vis pasiklydusios bitės dar ant jų dūzgė. Tai nejauku, kad neįsisegtų.


esu auginus, bet kaip prieskoninę , pirkau seklomis man ir patiko džiovinta į mišinius det, tokia link karčiojo pipiro sakyčiau, šiemet vel sejau nes anoji per kokius 2-3 metus išnyko, tai nedygo, matyt seklos senos jau...reiks nusipirkt naujų, o va kaip dekoratyveinę taine, net minčiu nebuvo smile.gif
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 02, 14:13)
IK,matei Panevėžio rajone deda raudonikius.Važiuosiu patikrinti jei neužeis liūtis.Nes privažiuoti per lauką neišeis,dar keliukas nepravažinėtas,o mano mašina žema sodyboje,niekaip,tai palikti ant kelio mašiną ir kilometrą panašiai prasieiti lauku. smile.gif Voveraitės čia vėlai dygsta,ne toks miškas.Žaliojoje jaučiu voveraitės pasirodė.Vietoje šaltibarščių gaminimo,buvau susiruošųsi,bet rūpi patikrinti. ax.gif


deda ir Kaišiadorių rajone smile.gif, randa žmones mirksiukas.gif
QUOTE(žollia @ 2024 06 02, 22:25)
kas per avižėlės? blink.gif   Pintys, avižėlės...  biggrin.gif  Man  kažkaip   pavojingai skamba  ax.gif

ta avižėlė kazkoks baltas grybas, žinau kad renka, bet kai aš ju nepažistu tai tikrai nerizikuoju...jau kaip sakoma dar ne badas, kad nepažistamus grybus imt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 birželio 2024 - 08:00
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nerenku aš tų pavasarinių nei avižėlių,nei bobausių.
Vieną kartą savaitėje valgėme grybus ir dar liko pernykščių šaldiklyje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aš irgi tik imu tuos kurias jau neabejoju mirksiukas.gif netgi žvynabudžių nerenku, gana įtartinai atrodo ji man, dar ne karas, maras ir badas smile.gif kad valgyt viską kas po ranka pakliūna mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Niurzga, kai užsuksi, gal galėsi kažką patart? Manau, kad turi žinių smile.gif
Norim pirkt žiūronus, kad galima būtų gan toli matyt pagal reikalą, bet tiek visokių jų yra rolleyes.gif . Kokius rodiklius žiūrėt? Pagal ką rinktis? Gal ir kitos išmanot, patarsit? mirksiukas.gif
Šiandien visai geras oras: šiltam bet su gaivinančiu vėjeliu ax.gif
Atsakyti
Žvynabudės man primena musmires, tai ni ni...
Atsakyti
Labukas,jau grybaunat? blink.gif Man kol kas ne minties nera,sausa,karsta,nors ir pas mus lepesku randa.Miargai kankinuos su vistom unsure.gif Jau keliom senom,kaklus pakasiau...svarbiausia ,kad gaidys jaunas vaiko ir kerta.Nu kas daryt?Negi reiks ir ta kirst?Gerai,kad ten kur vistos ,serbentu krumu yra,tai jaunos sedi po jais,arba atskiriu,kad nors ramiai palestu.
Atsakyti