Įkraunama...
Įkraunama...

Ar imanoma Lietuvoje pagimdyti namuose?

QUOTE(Pingvinukas @ 2009 03 16, 08:14)
Ačiū, būtinai nusipirksiu  thumbup.gif O kuriame knygyne?

Mačiau Vagos knygyne prie Rotušės, bet gal ir kitur būtų?
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2009 03 16, 10:42)
Mačiau Vagos knygyne prie Rotušės, bet gal ir kitur būtų?

Ačiū, reikės pasidairyti 4u.gif
Atsakyti
Jau nusipirkau wub.gif

user posted image
Atsakyti
oi ne, tik ne tai.. kazkaip man net nekiltu klausimas, ar noriu namuose gimdyti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(j-vita @ 2009 03 28, 12:42)
oi ne, tik ne tai.. kazkaip man net nekiltu klausimas, ar noriu namuose gimdyti..  g.gif




Pritariu... O kaip tie atvejai, kai moterys neišgimdo ir CP daro... O kur nukraujavimai ir t.t. Kas suteiks pagalbą? Akušerė?
Atsakyti
Pingviniuk, paskaičiau ištraukas iš knygos rusų kalba - ar ne per daug mistikos? g.gif

O čia dar papildoma knygos autoriaus veikla doh.gif
21-23 июля на Юревецких островах ( Ивановская
область) Михаил Фомин будет проводить семинар по магии " В
поисках силы - в поисках себя" . В программе магия сил природы,
ритуальная магия, магия действия( реальная). Способы обретения силы,
пути к себе. Стоимость семинара 3000 р

eech kodėl yra taip mažai tikrai rimtos, moksliškai pagristos informacijos apie natūralius gimdymus ir gimdymus namuose sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 04 balandžio 2009 - 15:26
QUOTE(Natuke @ 2009 04 04, 16:20)
Pingviniuk, paskaičiau ištraukas iš knygos rusų kalba - ar ne per daug mistikos?  g.gif

Dar neskaičiau blush2.gif Dabar jau dvi knygos laukia būti perskaitytos...
Atsakyti
medikai tarpusavyje kalba jog toms, kurios nori gimdyt namuose pries tai reiktu pravesti priverstini psichikos patikrinima. Nes sunkiai suvokiama kaip motina gali taip rizikuot,... jei tarkim prireiktu spec reanimacines pagalbos? jei butu akuserinis kraujavimas? su juo ligoninese ne visada susitvarko, ka jau kalbet apie namus
Atsakyti
nesutinku su pasakymu, kad tos, kurios nori gimdyt namie, yra nesveikos. Tokiu atveju 50 procentu olandziu, 45 proc. vokieciu ir svedziu turi psichikos sutrikimu, nes nori gimdyt be streso, akuseres nurodymu, skyscius palaikanciu laseliniu, tarpvietes kurpimu, bakteriju, virusu, skiepu ir dar visokio meslo. Jeigu yra nestumo komplikacijos, tuomet ne viena akusere nesutiks priimti kudikio namuose, bet jeigu viskas gerai, kodel reiketu atsisakyti jaukios lovos, patogios pozos, juk namuose, net sienos padeda. As pirma karta gimdydama 80 proc. laiko praleidau namie ir tai buvo pats graziausias laikas, todel labai rimtai apsvarstysiu galimybe gimdyti namuose arba bent vietoj panasioj i namus.
Atsakyti
Aš manau, kad tai kiekvienos šeimos apsisprendimas wub.gif Ir tikrai nei viena ji nėra panaši į psichinius ligonius 4u.gif

Pvz., Aš esu prieš planuotus cezarius, bet tų mamų negražiais žodžiais nevadinu 4u.gif Daugiau tolerancijos kitokio mąstymo žmonėms 4u.gif

Ir tema nėra apie tai, kaip kuo daugiau čia prirašyti smerkiančių žodžių mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai nenoreciaunauose gimdyti..baisoka butu.. blink.gif nebent akusere visus savo irankius susivestu visiem atvejam.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indree. @ 2009 06 02, 20:39)
as tai nenoreciaunauose gimdyti..baisoka butu..  blink.gif  nebent akusere visus savo irankius susivestu visiem atvejam..  lotuliukas.gif


Tai susiveža kažkiek tų įrankių,bet tikrai ne visiems atvejams lotuliukas.gif
Atsakyti