Įkraunama...
Įkraunama...

Ar imanoma Lietuvoje pagimdyti namuose?

Sazha, nepasiseke tau su gydytoja, bet kaip pati rasei, ne visi medikai tokie. Taip kad nereik pagal viena zmogu sprest apie visus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 07 05, 18:59)
Įdomus spėjimas  ax.gif  Gal galėtumėt nurodyti, kokie vaginalinio gimdymo metu vartoti medikamentai sąlygojo naujagimio vangumą?


midozalamas? novokainas? prostaglandinas? oksitocinas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievalota: 13 liepos 2008 - 01:31
niekada nerizikuociau nei vaikelio nei savo gyvybemis , pasirinkdama gimdyma namuose schmoll.gif maza kas gali atsitikti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievalota @ 2008 07 13, 02:18)
midozalamas? novokainas? prostaglandinas? oksitocinas?

1. Midazolamas- iš tiesų galėtų būti naujagimio vangumo priežastimi, tik nelabai įsivaizduoju situaciją, kai gimdančią natūraliais gimdymo takais moteriškę reikėtų pamigdyti trankviliantu g.gif
2.Novokainas- vietiniam nuskausminimui kerpant tarpvietę, kai veržaisi galvutė.Dėl dažnų alerginių reakcijų praktiškai nenaudojamas, o ir ekspozicija per trumpa, kad galėtų patekti į vaisias kraujotaką. Šalutiniams poveikiams vangumas nebūdingas.
3-4 Nei vienas nei kitas vangumo nesukelia.
Atsakyti
Na, imu nerimaut del Sazhos.Kaip dingo, taip dingo.Kas gal ka zinot?
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2008 07 16, 12:05)
Na, imu nerimaut del Sazhos.Kaip dingo, taip dingo.Kas gal ka zinot?


Aš irgi vis pamąstau, kaip jai sekasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 16, 12:24)
Aš irgi vis pamąstau, kaip jai sekasi  rolleyes.gif


labai ieskau Jurgos Svedienes kontaktu, kaip ja ir kokiu budu butu galima susirasti? busiu dekinga uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 16, 12:24)
Aš irgi vis pamąstau, kaip jai sekasi  rolleyes.gif


Su didizausiu malonumu sekiau diskusija lotuliukas.gif tai man irgi labai rupi, kokia gi cia bus pabaiga.. Gal "sprogsta"? biggrin.gif Tikekimes duos ziniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jura_j: 16 liepos 2008 - 13:13
QUOTE(Jura_j @ 2008 07 16, 14:10)
Su didizausiu malonumu sekiau diskusija  lotuliukas.gif  tai man irgi labai rupi, kokia gi cia bus pabaiga.. Gal "sprogsta"?  biggrin.gif  Tikekimes duos ziniu  4u.gif

Na kad 10d. paskutini syki buvo SM uzejus, jau kaip ir 16, jau turetu pagimdyt unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
http://www.paramanau...t/konferencija/
Atsakyti
Pirmaja kai gimdziau, buvo atliktas planinis cezaris. Dabar laukiuosi antragimio. Ir vis pagalvoju apie galimybe gimdyti namuose. Taciau del pirmo cezario labai bijau. Taciau manau jausciausi saugiau namuose nei kazkur ligoninej, apsupta keturiu sienu ir laiks nuo laiko ikisancios galva i palata akuseres.
Atsakyti
QUOTE(Kupstas @ 2008 09 08, 11:59)
Pirmaja kai gimdziau, buvo atliktas planinis cezaris. Dabar laukiuosi antragimio. Ir vis pagalvoju apie galimybe gimdyti namuose. Taciau del pirmo cezario labai bijau. Taciau manau jausciausi saugiau namuose nei  kazkur ligoninej, apsupta keturiu sienu ir laiks nuo laiko ikisancios galva i palata akuseres.

Atsiprašau, nelabai supratau. Ar namuose sienų skaičius yra kitas? Ar blogai, kad akušerė galvą įkiša?
Atsakyti