Įkraunama...
Įkraunama...

Ar imanoma Lietuvoje pagimdyti namuose?

Sazha, linkiu tau ramybes, susikaupimo ir isiklausymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 06 30, 11:32)
Pala, kokį "op"?? Kad Ligoninės skirtos ligoniams, o aš ja nesijaučiu ir išvis bjauriuos medicinos įstaigom? Kad man tai - prievartos, mirimo, o ne gyvybės ir gimimo vietos (na, tokia jau mano skaudi patirtis)?



Saunuole tu! Sekmes tau! Manau, kad turetu butu ramus ir paprastas gimdymas.

Gyvenu ne LT. Beveik visos mano drauges nuo 27metu iki 44metu gimde namuose. Viena is ju net apsivertusia dukryte be problemu pagimde. biggrin.gif

Manau kad Lietuvoje vis dar ziurima i nesciasias kaip i ligones, i nestuma - kaip i liga, i gimdyma - kaip i operacija.


As ir pati labai labai noreciau pagimdyti namuose!


to Leticija: Tikriausiai, as galiu tureti savo nuomone apie gimdyma, nes esu gimdziusi - ar ne? Gal net labai svarbia nuomone, nes gimdziau net du kartus ir artimai bendrauju su namie gimdziusiomis moterimis g.gif

Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2008 06 30, 17:16)
to Leticija: Tikriausiai, as galiu tureti savo nuomone apie gimdyma, nes esu gimdziusi  - ar ne? Gal net labai svarbia nuomone, nes gimdziau net du kartus ir  artimai bendrauju su namie gimdziusiomis moterimis  g.gif


aisku, gali biggrin.gif nuomone gali tureti kiekvienas, bet vienas dalykas yra kalbet apie gimdyma, kai moteris yra gimdzius ir kita, kai nera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leticija: 30 birželio 2008 - 19:48
QUOTE(Sazha @ 2008 06 30, 06:37)
Beje, Linutas, ar turėtume tave sveikint su "gandrų startavimu", ar kaip?  4u.gif

blush2.gif Cia dar aslaptis, kuria zino tik Auksciausiasis ir, jeigu jau yra - ta maza gyvybe biggrin.gif

QUOTE(Leticija @ 2008 06 30, 19:44)
aisku, gali  biggrin.gif nuomone gali tureti kiekvienas, bet vienas dalykas yra kalbet apie gimdyma, kai moteris yra gimdzius ir kita, kai nera  smile.gif

o mes ir kalbam, kaip noretume gimdyti, o ne gimdziau taip ir taip biggrin.gif

Va, o ci man kilo tokis kvailoas pamislinimas biggrin.gif
Ar tokioms moterims, kurios yra taip pasitikincios savimi, kaip Natuke taip ir pagimde, kaip isivazdavo savo gimdyma. Tikiu 99 proc, kad taip pat stipriai pasitikinti Shaza pagimdys taip kaip nori thumbup.gif
O va tokios, kurios blaskosi, bijo, nepasitiki savimi, daznai buna karpomos, skatinamos, gauna epidurus ir nejaucia skausmo, pagimdo, va ir dziaugiasi ,,lengvai" gautu rezultatu, net nepajutusios savo kuno kalbos ir jo poreikiu.. O blogiausias variantas, skaitau, kai renkasi CPO
Atsakyti
Linutas, kartais gimdymas priklauso ne nuo tavo pasitikejimo ir isivaizdavimo, tikrai biggrin.gif as neisivaizdavau, kad taip ilgai gimdysiu, buvau nusiteikus trumpesniam gimdymui
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 07 01, 18:21)
Linutas, kartais gimdymas priklauso ne nuo tavo pasitikejimo ir isivaizdavimo, tikrai  biggrin.gif  as neisivaizdavau, kad taip ilgai gimdysiu, buvau nusiteikus trumpesniam gimdymui

As zinau, kad nei viena nenori valandu valandas kankintis. Bet taip pat tikiu, kad reikia , na kaip cia issireiskus, tokio labai didelio tikejimo. Tokio tikejimo, kuris neleidzia net pagalvoti, ,,o gal bus ne taip.. unsure.gif "
Gal kalbu apie mistikas, bet vistiek tuo tikiu, kad taip buna blush2.gif

gal kai pagalvoju, gal dalis moteru, kurios nori CPO, tarsi nujaucia, kad be jo vistiek nieko nebus unsure.gif (nors didesne dalis, renkasi del baimes, nepasitikejimo)
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 07 01, 19:05)
Ar tokioms moterims, kurios yra taip pasitikincios savimi, kaip Natuke taip ir pagimde, kaip isivazdavo savo gimdyma.


Turbūt ne visada, nes mano nusiteikimas, įsivaizdavimas ir realybė skyrėsi kaip diena ir naktis, per abu gimdymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 01, 23:20)
Turbūt ne visada, nes mano nusiteikimas, įsivaizdavimas ir realybė skyrėsi kaip diena ir naktis, per abu gimdymus  smile.gif

gaila, bet giliai savy neieskojai baimes nepasitikejimo trupiniu? g.gif
O be to visos mes galim isivaizduoti tokius ar anokius gimdymus, bet tuo metu viskas atrodo kitaip..
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2008 06 30, 17:16)
Saunuole tu! Sekmes tau! Manau, kad turetu butu ramus ir paprastas gimdymas.

Gyvenu ne LT. Beveik visos mano drauges nuo 27metu iki 44metu gimde namuose. Viena is ju net apsivertusia dukryte be problemu pagimde.  biggrin.gif

Manau kad Lietuvoje vis dar ziurima i nesciasias kaip i ligones, i nestuma - kaip i liga, i gimdyma - kaip i operacija.
As ir pati labai labai noreciau pagimdyti namuose!
to Leticija: Tikriausiai, as galiu tureti savo nuomone apie gimdyma, nes esu gimdziusi  - ar ne? Gal net labai svarbia nuomone, nes gimdziau net du kartus ir  artimai bendrauju su namie gimdziusiomis moterimis  g.gif

blink.gif
Atsakyti
Kas yra? Aš tą patį galiu pasakyt apie savo drauges, pažįstamas, koleges. Taip jau susiklostė - ir kai akivaizdi tokia aplinkinių moterų rato patirtis, tai nieko keisto, kad ir pati taip renkuosi... Iš "mano" bokšto žiūrint gali atrodyt, kad "visos taip daro" - t.., gimdo namie biggrin.gif Tai galiu suprast, kaip atrodo vaizdas iš bokšto tų, kurios pirmą kart, kad ir forume tokius "monus" išgirsta smile.gif
Jau rašiau, kad mano vyro reakcija prieš septyneris metus tokia ir buvo: blink.gif doh.gif
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 07 02, 17:14)
gaila, bet giliai savy neieskojai baimes nepasitikejimo trupiniu?  g.gif


Prieš savo pirmą gimdymą tikėjau, kad viskas bus gerai, lengvai ir t.t., kažkodėl buvau nusiteikusi lengvam, neskausmingam gimdymui, o realybėje sūnus opa ir pasisuko ne taip, kaip turėtų ir ...nelinkėčiau tokio gimdymo ar gimimo kam nors, nors turbūt nebuvo pats baisiausias variantas iš galimų (nebuvo, tarkime, plyšimų, kraujavimo) wink.gif

Prieš antrą gimdymą siaubingai bijojau (turbūt natūralu, po tokios patirties), visko - skausmo, komplikacijų, užsitęsusios veiklos, laksčiau pas gydytojus...kažkodėl atrodė, kad įpusės gimdymas ir teks lėkt ligoninėn, tad labai krupščiai susikroviau visus daiktus, pasą ir kt...nusiteikiau ilgam kankinamam košmarui, o realybėje - man 9 cm atsidarymas, o skausmo jokio, net pribuvėja nustebo bigsmile.gif Pagimdžiau lengvai, sąrėmiai praėjo praktiškai be jokio skausmo blink.gif , stangos - tvarkingai pusvalandį (na, tuo metu tikrai gerokai skaudėjo) ir iš vandens graži, guvi išplaukė dukrytė...

Tokia manoji patirtis 4u.gif Manau, svarbiausia yra ne susikurti sau tobulo gimdymo įvaizdį (oi kaip gali nuvilti), bet nusiteikti VISKAM. Būti pasiruošusia viskam, kas bebūtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 02 liepos 2008 - 21:59
QUOTE(Egle22 @ 2008 06 30, 17:16)

Manau kad Lietuvoje vis dar ziurima i nesciasias kaip i ligones, i nestuma - kaip i liga, i gimdyma - kaip i operacija.



seniai Lt bebuvai matyt, doh.gif kad taip manai, seniai jau niekias neziuri i nescias kaip i ligones, o nestuma kaip liga (na nebent kokioj kaimo gludumoj)
Atsakyti