Įkraunama...
Įkraunama...

Ar imanoma Lietuvoje pagimdyti namuose?

QUOTE(Linutas @ 2008 03 12, 18:50)
Nežinau ar patiks man gulėti aukštielnikai, ne kaip būsiu priverta taip gimdyti ligoninėje.
O jau jei tektų gulėti ištisai nejudant prie tų toniukų registravimo aparato

gimdymo namuose as gimdziau stovom.
tas toniuku registravimo aparatas tai kur vaiko sirdute girdisi? man toks per visa gimdyma buvo ant pilvo uzdetas, itare virskteles patologija, klause vaiko sirdute - o judet galejau kaip norejau ir kada norejau.
Bet as gimdziau pas savo teta - akusere, dar gimdyme dalyvavo budinti akusere - tevo klasioke ir MB, o bud. gyd. tik prieidavo is tolo paziuret, viska paliko patyrusioms "moterims", gal del pastaruju ir jauciausi kaip namie, dingo visas ligonines formalumas, nepaisant zaliu sienu ir svariu, bet iki lopu suskalbtu labdariniu svedishku chalatu..
O siaip labai norisi jaukios namines atmosferos ir pazystamu zmoniu gimdymo metu.
as klausiau tetos del gimdymo namie, pakraipe galva, sako, jei labai reiketu, galetu priimt gimdyma, tik sako, kam rizikuot, gi ligoninej saugiau.
O kas nors realiai mate kokios komplikacijos kam gimdymo namie buvo, nes as namie sekmingai gimdziusiu pazystu, o vat nesekmingai gimdziusiu - ne.
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 03 12, 20:31)
va aš iš tų pasakojimų ir darau išvadas, kad kartais geriau jau namie.

kartais gal, bet tai ir yra "kartais". Viskas, pernelyg užsibuvau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukuruku @ 2008 03 12, 20:34)
kartais gal, bet tai ir yra "kartais".


Tai mes, pasirinkusios naminius gimdymus ir atstovaujam tą "kartais". smile.gif Nieks gi neteigia, kad namai bet kokiu atveju, kiekvienai ir vienareikšmiškai geriau.

Gal aš čia labai atsainiai replikuoju, be to, sąmoningai ignoruoju kai kuriuos komentarus, bet, matyt, savo laiku jau persisotinau rimtomis diskusijomis šia tema...Mano nuomonė iš patirties - tokios diskusijos niekur neveda. Na nebent labai norisi forume nuleisti garą, kad vyrui nekliūtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 12 kovo 2008 - 20:28
QUOTE(Kukuruku @ 2008 03 12, 20:24)
na, nereikia manęs realybėj nesiorientuojančia naivuole laikyti. Kaip būna žinau ne tik iš forumų  mirksiukas.gif Ir kad yra kur paisoma tokių gimdyvės norų irgi ne pasakų knygose skaičiau.

ligoninių ir gydytojų sarašą į studiją 4u.gif Mes su "viskas būs gerai" kitoje temoje vis stengemes sužinoti, kas pvz vln paiso gimdvybės norus ir leidžia gimdyt ne ant stalo 4u.gif
Atsakyti
as tai negimdyciau namie vien del leliaus, nu ka gali zinot zmogus kas gali but negerai... schmoll.gif geriau apsidraust kad salia butu dakatru prieziura, ir jei ka renimacija.. ax.gif kaip sakant atsarga gedos nedaro... blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auryte Sh. @ 2008 03 13, 10:03)
as tai negimdyciau namie vien del leliaus, nu ka gali zinot zmogus kas gali but negerai... schmoll.gif  geriau apsidraust kad salia butu dakatru prieziura, ir jei ka renimacija.. ax.gif  kaip sakant atsarga gedos nedaro...  blush2.gif  mirksiukas.gif



Amen. smile.gif

Tokių pasisakymų (jetau, jau žinau atmintinai lyg maldeles) - peticijų "oi, aš nė už ką namuose negimdyčiau" čia galima surinkti labai daug. Bet tema ne apie tai. Tema kiek kita - ar įmanoma, kaip, su kuo, kodėl...Apie alternatyvius variantus ligoninėse, gydytojų, kurie už tokį "laisvą" gimdymą paieška. Ir apie mamų, kurios gimdė namuose, patirtis ir nuomones...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 13 kovo 2008 - 13:54
QUOTE(flight @ 2008 03 13, 14:27)
Tokių pasisakymų (jetau, jau žinau atmintinai lyg maldeles) - peticijų "oi, aš nė už ką namuose negimdyčiau" čia galima surinkti labai daug. Bet tema ne apie tai.  Tema kiek kita - ar įmanoma, kaip, su kuo, kodėl...Apie alternatyvius variantus ligoninėse, gydytojų, kurie už tokį "laisvą" gimdymą paieška. Ir apie mamų, kurios gimdė namuose, patirtis ir nuomonės...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Ateina mamos parašyti tik tam, kad negimdytų namie ir kaip reikia reanimacijos...

Tikrai, gi tema ne apie tai 4u.gif

Aš nesireiškiu tose temose, kurios man neaktualios blush2.gif ax.gif
Atsakyti
oj blink.gif na nepykit gi, nemaniau kad taip mano nuomone nepatiks kazkam ax.gif

juk pasaulis nesugriuvo kad savo nuomone, kad ir nevietoj leptelejau ax.gif

nepykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auryte Sh. @ 2008 03 14, 01:14)
oj  blink.gif na nepykit gi, nemaniau kad taip mano nuomone nepatiks kazkam ax.gif

juk pasaulis nesugriuvo kad savo nuomone, kad ir nevietoj leptelejau  ax.gif

nepykit  4u.gif

nesuk sau galvos - čia mamkos daugiau ne tau, čia bendrai... peržiurėk temą, kiek čia buvo ginčių ne į temą lotuliukas.gif

Šiaip buvau vakar Kaune, krikščioniškuose... na ką pasakyt - mano paskutine svajone - didesnį gimdymo dalį išbūti ant grindų - gal būt ir gimdyti ten - ne ant stalo ir ne vandeny, bet žemai ant grindu... bet pažiurėjau gimdyklą - kaškaip nelabai norisi ant tų tualetinių plitelių sedėt... unsure.gif Gal vežti su savim kokį čiužinį ar kilimelį unsure.gif Ką patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Auryte Sh. @ 2008 03 14, 01:14)
oj  blink.gif na nepykit gi, nemaniau kad taip mano nuomone nepatiks kazkam ax.gif

juk pasaulis nesugriuvo kad savo nuomone, kad ir nevietoj leptelejau  ax.gif

nepykit  4u.gif

Tikrai nepyk mirksiukas.gif Ne tau buvau skirta ta zinute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 03 14, 00:41)
nesuk sau galvos - čia mamkos daugiau ne tau, čia bendrai... peržiurėk temą, kiek čia buvo ginčių ne į temą lotuliukas.gif

Šiaip buvau vakar Kaune, krikščioniškuose... na ką pasakyt - mano paskutine svajone - didesnį gimdymo dalį išbūti ant grindų - gal būt ir gimdyti ten - ne ant stalo ir ne vandeny, bet žemai ant grindu... bet pažiurėjau gimdyklą - kaškaip nelabai norisi ant tų tualetinių plitelių sedėt...  unsure.gif Gal vežti su savim kokį čiužinį ar kilimelį unsure.gif Ką patartumet?

jei kilimelis ar ciuzinys tau padetu - zinoma, vezkis smile.gif

cia gal ne i tema, bet tavo pamastymai man primine, kaip mano viena pazystama pasakojo, kad gimdant pirmaji vaikeli jai labiausiai norejosi atsigulti ant saltu gimdyklos plyteliu, nes pyle karstis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 14 kovo 2008 - 11:11
o man sedeti norejosi biggrin.gif , kazkaip skausmas tada ne toks stiprus budavo.
Atsakyti