Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikutes aciuks.gif as per sekmadienį pranarsiau guglą del rozių,visko noriu ir galutinio sprendimo neprėmu,turiu nemazā plotelį vejos tai kuriu ką cia jame pasodint rolleyes.gif Gal per vidurį kokius du vienodus krūmus didesnius,kazkodel baltus įsivaizduoju hmm.gif prie laiptų įējimo yra kolona čia norėciau gal kokią siaurą kopetėlę atremt ir uzleist rožę mėgint kažkokią.Žodžiu nesurūšiuoju norų doh.gif
Mano draugē yra iś Subačiaus tai kai jai pasakau,kad varysi į kaimą, pasako,kad joks ten ne kaimas biggrin.gif
Atsakyti
O man patinka žodis kaimas ir net nepamenu kad kažkada jo vengčiau, nu tikrai bigsmile.gif , man kaimas tai visų pirma žydinčios alyvos, rasotos pievos ir daug klevo lapu rudenį bigsmile.gif
Atsakyti
Na mes, kupiskenai, jau tokie biggrin.gif Ka turim tai ir mylim. Tame Subaciuj mano jaunystes laikais, labai faini bernai buvo. Mergina tik viena is ten pazistu. ax.gif Daug ten mano laiko praleista ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 21, 15:21)
Na mes, kupiskenai, jau tokie biggrin.gif Ka turim tai ir mylim. Tame Subaciuj mano jaunystes laikais, labai faini bernai buvo. Mergina tik viena is ten pazistu. ax.gif Daug ten mano laiko praleista ax.gif

Teisingai, reikia mylet savo gimtą kraštą bigsmile.gif nors čia pagal dainą eitu ir jo mergeles, bet užteks ir bernelius mylet tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 21, 15:21)
Na mes, kupiskenai, jau tokie biggrin.gif Ka turim tai ir mylim. Tame Subaciuj mano jaunystes laikais, labai faini bernai buvo. Mergina tik viena is ten pazistu. ax.gif Daug ten mano laiko praleista ax.gif

Ir mano draugužė lb faina,didelės ir geros širdies,o man tai vertybė nr1,saugau ir vertinu tokius draugus.Kaip su metais mane traukia į kaimą,eh kad tureciau sąlygas...
O as snd visą dieną kaip uzvesta niūniuoju :zydi bijūnai,zydi raudonai,myliu bernuzėlį,myliu amzinai biggrin.gif Jauciu tuoj organizuosim dainų vakarą mirksiukas.gif
Atsakyti
Ale tai nekalbios,bene susipykę blink.gif As jei ką nepykstu ant nieko va ir pazadinu visas,mikliai keliat,miegalės,darotės kavā ir prie darbų.Geris dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 22, 06:06)
Ale tai nekalbios,bene susipykę blink.gif As jei ką nepykstu ant nieko va ir pazadinu visas,mikliai keliat,miegalės,darotės kavā ir prie darbų.Geris dienos visoms 4u.gif

Ir aš ne bigsmile.gif

Jau kavute geriu, lyja pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O kaip gerai būtų gera diena,darbų lauke yra. ax.gif
Atsakyti
Labas,
Burbuliuk, nieks cia nesipyksta, nebent nuomones kartais nesutampa arba poziuris i tam tikra reiskini.
Atsakyti
LAbukas

KAzkaip ir as uzsidirbau..Dar paskaitau,bet vairuojant rasyt negalima..Namie pamirstu,ka rasyt norejau biggrin.gif O be to cia baliai daugiadieniai buvo..Ryt va vel sveciu-draugai is LT atskrenda..Tai vel kelias dienas nebusiu-Londona rodysiu..
Atsakyti
O as va jau namie,valgyt taip norėjau visą kelią iki namų mislijau ką ant smūgio su vaikais užkąst ir sugalvojau spagecius su faršu essen.gif taip skaniai prisikirtau,manau dabar einu pas mergas biggrin.gif
Oras lauke grazus,savaitgalį bandziau braskes ravet,bet dar lb šlapia pas mane,matikiukas apsivėlē ir viskas.
Atsakyti
omes gavom švediško šokolado tai dabar kramtom su kavute mirksiukas.gif

pas mus irgi šlapia dar ravet, vakar purškiau viska iš eilės
Atsakyti