Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 15, 19:58)
aš irgi turėjau tokį studenčioką vaikinuką,

geras būtų, jei pas ta patį, nes dukra irgi su kažkokiu kitu studentu dirbo lkartu bigsmile.gif

BJ , ka sako daktarai, ką randa, ko ieško? Nu čia plačiai aišku gal ir nereikia mirksiukas.gif

Aš sarašą kartais daraus kelias dienas, pvz gaminu ka ir matau aha krakmolas i pabaigą, sarašan, tada vel kas iš rečiau naudojamu pvz koks prieskonis ir cukraus pudra , nes tokius dalykus paskui iš kart pamirštu nuėjus mirksiukas.gif , nebeda, kad ir lieka sarašas namuose pas mane regimoji atmintis viska jau žinau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 kovo 2017 - 20:09
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 15, 20:07)
geras būtų, jei pas ta patį, nes dukra irgi su kažkokiu kitu studentu dirbo lkartu  bigsmile.gif

BJ , ka sako daktarai, ką randa, ko ieško? Nu čia plačiai aišku gal ir nereikia  mirksiukas.gif

Aš sarašą kartais daraus kelias dienas, pvz gaminu ka ir matau aha krakmolas i pabaigą, sarašan, tada vel kas iš rečiau naudojamu pvz koks prieskonis ir cukraus pudra , nes tokius dalykus paskui iš kart pamirštu nuėjus  mirksiukas.gif , nebeda, kad ir lieka sarašas namuose pas mane regimoji atmintis viska jau žinau  ax.gif

jis Varpo g. gyveno prie Telekomo, pats lyg iš Žemaitijos buvo, nors nesu garantuota g.gif

Kol kas tik tyrimai, padarė bakterijų tyrimą, mikroplazmų, stafilakokų ir dar ten visokių pan., padarė harmonus dėl skydliaukės, vėžinius žymenis paėmė. Ginekologas žiūrėjo, echoskopą darė nieko nerado. Šiansdein chirurgas žiūrėjo, echoskopą darė. inkstai, pūslė, kepenys tvarkoje, rado druskų ir tulžis sumažėjus, tai taip ir neupratau čia blogai ar nelabai. Sakė, galėtų būti ir nuo stuburo, bet silpnumas, šaltkrėtis ir spaudimas rodo, kad reikia ieškot kitur ax.gif Penktadienį turėtų jau būti hormonų ir bakterijų atsakymas, bus aiškiau tada ax.gif
Aš irgi taip darausi, ir ne tik produktus rašau, panašiai ir kasdienos darbus rašausim ką suplanavus namie padaryti, padarius išbraukiu biggrin.gif . Ir visada dar rašausi, kai prisimenu, kad reikia kažkam paskambinti, parašyti ar pas gydytoją registruotis ir pan. ax.gif
Atsakyti
Ojoj vasarį buvo metai kai paskutinį sykį buvau pas daktarus,vakar užsiregistravau pas šeimos tegu siuncia kur del peties sąnario žiūrėt nes rankinės su ta ranka ant peties nebeužsidedu,skausmas rodos suku tą ranką.Dieną kazkaip nejauciu taip jos,bet naktį nerandu padėties.Dievuliau,ką daro metai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 15, 20:58)
Ojoj vasarį buvo metai kai paskutinį sykį buvau pas daktarus,vakar užsiregistravau pas šeimos tegu siuncia kur del peties sąnario žiūrėt nes rankinės su ta ranka ant peties nebeužsidedu,skausmas rodos suku tą ranką.Dieną kazkaip nejauciu taip jos,bet naktį nerandu padėties.Dievuliau,ką daro metai blink.gif

aga, ir man vis primeta metus, tipo baba klimaksas biggrin.gif Nu, sakau aš nieko prieš tą klimaksą ir sutinku, jau ne jaunystė. Nu, bet kad tik neskaudėtų, tegu jau būna ir tas klimaksas biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Gana parpt,kelkit į darbus ar as cia viena dirbanti tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
oho kaip jus pavyzdingai lankotes pas daktarus unsure.gif

Sveikos 4u.gif

Burbuline, laiku kėlei biggrin.gif, nes aš 6,15 keliaus ir šlapiais plaukais turejau išlekt mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

As praktiskai visada slapia galva iseinu biggrin.gif Ryte issiplaunu,kiek isdziusta kol kava isgeriu,tiek...Bet as ka-pro duris i masina ir vaziuoju biggrin.gif
Atsakyti
Švaruolės soske.gif o man ryte visos minutes miegui skirtos blush-anim-cl.gif jei dar laukt,kad dziūtų tai tektų pirma gaidzių kelt,tai plaunu galvą is vakaro.Sianakt kazkokias šermenis sapnavau,žinau,kad stovėjau prie grabo,mirės kazkas artimas,pabudau pavargus nuo to sapno.Kas sapnus aiskinat,ką gali reikst?Apie tą mergaitę vis skaitinėjau,gal uztai ir sapnai tokie unsure.gif
Ryt penktadienis,mergos ,ruoskimės robaksams,ar dar pamenat kā tai reiskia nail.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 16, 17:56)
Švaruolės soske.gif o man ryte visos minutes miegui skirtos blush-anim-cl.gif jei dar laukt,kad dziūtų tai tektų pirma gaidzių kelt,tai plaunu galvą is vakaro.Sianakt kazkokias šermenis sapnavau,žinau,kad stovėjau prie grabo,mirės kazkas artimas,pabudau pavargus nuo to sapno.Kas sapnus aiskinat,ką gali reikst?Apie tą mergaitę vis skaitinėjau,gal uztai ir sapnai tokie unsure.gif
Ryt penktadienis,mergos ,ruoskimės robaksams,ar dar pamenat kā tai reiskia nail.gif

Pasigooglinau, dabar zinau nail.gif

Labukas

Ryte galvos neplaunu, bijau meningito blink.gif

Burbuline,tai ar nevakar ta mergaite laidojo? Greiciausiai persiskaitei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 kovo 2017 - 20:36
QUOTE(Para @ 2017 03 16, 20:33)
Pasigooglinau, dabar zinau nail.gif

Labukas

Ryte galvos neplaunu, bijau meningito  blink.gif

Tai prašom ir ne žinančius apšviesti bigsmile.gif

Jei kada ir neplaunu tai vistiek turiu suvilgyti, nes kiek plaukų tiek visi į skirtingas puses žiūri
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 16, 19:35)
Tai prašom ir ne žinančius apšviesti  bigsmile.gif

Jei kada ir neplaunu tai vistiek turiu suvilgyti, nes kiek plaukų tiek visi į skirtingas puses žiūri

Šokių vakarelis, pasilinksminimas.
Burbuline, pataisyk jeigu i lankas nuejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 kovo 2017 - 20:43