Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 03 11, 10:32)
Atostogas turėjau praėjusį birzelį pirmas dvi savaites,neleidzia dabar iseit zmonių tiek neturim,viena su nedarbingumu sėdi namie jau 3mėn tai negalim iseit.Zinot kaip dabar yra hei mato,kad gali kazkaip apsidirbt 4ios tai penktos dirbt nepriims ir nesvarbu,kad vos vezi.
Vakar vyras sumarinavo śoninės,mentės kepsim šašlykiuką O ryt užprašius mišias už tēvus,pasiilgstu mamos wub.gif
Papildyta:
Mergicos,kurios is rudens rozių sakų nekirpot,kada dabar kirpsit.Lyžukiuk,tu rodos nekirpai?

Logiska, jeigu galit dirbti nemokamai uz 5-aja, tai kam leisti pinigus. Jums gi papildomai nemoka? Laikas paciai pasiimti biuleteni mirksiukas.gif bet is jusu darbdavys akivaizdžiai tyciojasi blink.gif arsit kol sveikatos bus? unsure.gif kas paskui g.gif
Atsakyti
Vakar nudengiau rožes ir apkarpiau negyvas šakas. ax.gif
Atsakyti
Sveikos
\

Atlaikem mišias šiandein, niekas nebuvus per kovo 11 , bet taip sutapo, už uošvi puse metu, du vyskupai laike, o jau kaip graziai tautiška giesme su vargonu muzika skambejo wub.gif

oras super, toks gaivus ir šiltokas smile.gif

Burbuline, ką aš kirpsiu, kad dar mano dalis neatidengta , ryt o gal ir šiandien atidengsiu, pakerpu aš veliau kai jau tikrai matosi pupuriukai , na esmej kove tikrai nekiprsiu, nebent kas iš didesniu rodytų negerus ženklus mirksiukas.gif

Del tos mergaites tai baisiau nebuna, dar kad but iš kart užmušę, o ten kaip suprantu nukankino , mano galva tai už ta išrone prabanga, pasirodyma su supr duper mašina sumokejo vargšele gyvybe, nes kažkas ja pasinaudodami dare jau nešvarius darbelius, o tie nusikalteliai irgi tik lapeliai panašu kad yra
Atsakyti
O as kazkaip galvoju,kad gal netycia ta mergina uzmuse....Ne ne,neginu tu isgamu,tik gal neplanavo jos uzmust g.gif Gal isprievartaut norejo,ji gynesi,trinktelejo kur i smilkini,tiek ir tereikejo...Paskui jau paslept tai reikejo...
Atsakyti
Bet kokiu atveju baisi pabaiga verysad.gif ir kai pagalvoji, kad viskas del pinigu....žiauru unsure.gif

Žiuriu tv apie nepriklausomybes atkurima. Jau atrodo taip seniai viskas buvo. Visi politikai dar tokie jauni, kiti jau ata.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 03 11, 14:35)
O as kazkaip galvoju,kad gal netycia ta mergina uzmuse....Ne ne,neginu tu isgamu,tik gal neplanavo jos uzmust g.gif Gal isprievartaut norejo,ji gynesi,trinktelejo kur i smilkini,tiek ir tereikejo...Paskui jau paslept tai reikejo...

kad komisaras sake, kad ant kuno daugybiniai suzalojimai verysad.gif tipo mušta ir užmušta, klausiau jo spaudos konferencija

pasejau pomidorus rolleyes.gif
Atsakyti
Aš dalį pasėjau,bet ne daug liko.Dėžučių namie nebe turiu. ax.gif
Išpikavau agurkus ir taip saulė užšildė,padėjau balkone ant saulės,žiūriu tik leipsta,leipsta,iš karto perkėliau į pavėsį ,atsigavo. ax.gif
Atsakyti
a ko tu tokioj ankstybej agurkus seji blink.gif
mano paprikos vienos nepikiuotos, indeliu mazai turiu ax.gif Niekaip nesuprantu ko as ju tiek pasisejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 03 11, 16:17)
Aš dalį pasėjau,bet ne daug liko.Dėžučių namie nebe turiu. ax.gif
Išpikavau agurkus ir taip saulė užšildė,padėjau balkone ant saulės,žiūriu tik leipsta,leipsta,iš karto perkėliau į pavėsį ,atsigavo. ax.gif

mano čia jau ketvirtas visumoj sejimas iš pirmo pelargonijos puikiai iš antro ką sejau nedygo, o kas išdygo tai mikroskopiniai ir stovi vietoj, trečia seja liux , matysim ka pomidorai parodys , dar liko geliu o visa kita užteks ir šiltnami
Atsakyti
Mano paprikos dar net neišdygusios blink.gif doh.gif
Atsakyti
neauginu paprikų, pačios kaltos biggrin.gif , kelis metus derliaus nerodė, tik vietą užima šiltnamį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 11, 15:34)
neauginu paprikų, pačios kaltos  biggrin.gif , kelis metus derliaus nerodė, tik vietą užima šiltnamį  mirksiukas.gif

As jau kelinti metai jas sodinu tik lauke, kaip ir baklazanus. ax.gif
Atsakyti