Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 11, 13:34)
Lija pas mus ir vėjuota, baba važiuos į senjorų namus šiandien pusdieniui iki vakarienės, dukra sugalvojo nuvešti mane prekintis į kitą miestą. Nors su malonumu būčiau nuėjus iki Aldinės pažėt akcijų ir namie patupėjus, neturiu jokio noro to liežuvio laužyt, pavargstu tik, plius ir pinigai išeis unsure.gif
Prisikepiau bulvių, barščių su galkutėm išsiviriau, tris lėkštes suvalgiau, dabar balionu jaučiuosi biggrin.gif

Bj,atvarysiu pas tave tų barščių su galkutėm as kaip tik po darbo alkana essen.gif .Nu bet suprantu,kad tu vokieçių kalboj pasikausčius,supranti kas ką kalba ir babą supranti,faina,pavydu.Kas ta Aldinė,koks pigus marketas?Mano diedas švarko nori,nulėkėm sekmadienį paieskot,tip dabar nuolaidos,nlb aš jom tikiu biggrin.gif radom mazdaug kokį norėtų pigiausiai 67€,sako nemokėsiu tiek,sakau tokios kainos,uz kiek galvoji nupirkt uz 20€? tongue.gif ir nepirko,nesusitaiko su kainom.
Šiandien mano vaikas ėjo medicininę komisiją del kariuomenės,nepraėjo.Padidintas spaudimas,per dažnas pulsas,šlapime per daug vitamino C,rodos taip sakė,nesuprantu nuo ko gali būt per daug,gal kuri suprantat Laišką parasiau,dabar visoms labas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 11, 14:45)
Bj,atvarysiu pas tave tų barščių su galkutėm as kaip tik po darbo alkana essen.gif .Nu bet suprantu,kad tu vokieçių kalboj pasikausčius,supranti kas ką kalba ir babą supranti,faina,pavydu.Kas ta Aldinė,koks pigus marketas?Mano diedas švarko nori,nulėkėm sekmadienį paieskot,tip dabar nuolaidos,nlb aš jom tikiu biggrin.gif radom mazdaug kokį norėtų pigiausiai 67€,sako nemokėsiu tiek,sakau tokios kainos,uz kiek galvoji nupirkt uz 20€? tongue.gif ir nepirko,nesusitaiko su kainom.
Šiandien mano vaikas ėjo medicininę komisiją del kariuomenės,nepraėjo.Padidintas spaudimas,per dažnas pulsas,šlapime per daug vitamino C,rodos taip sakė,nesuprantu nuo ko gali būt per daug,gal kuri suprantat Laišką parasiau,dabar visoms labas 4u.gif

toks ten ir susikalbėjimas, biškį pirštais, biškį liežuviu biggrin.gif Užtat ir vargina, nesinori tokio bendravimo. Aldinė, tai Aldi parduotuvė biggrin.gif
Papildyta:
vsio, bėgu jau, iki
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 11, 11:45)
Bj,atvarysiu pas tave tų barščių su galkutėm as kaip tik po darbo alkana essen.gif .Nu bet suprantu,kad tu vokieçių kalboj pasikausčius,supranti kas ką kalba ir babą supranti,faina,pavydu.Kas ta Aldinė,koks pigus marketas?Mano diedas švarko nori,nulėkėm sekmadienį paieskot,tip dabar nuolaidos,nlb aš jom tikiu biggrin.gif radom mazdaug kokį norėtų pigiausiai 67€,sako nemokėsiu tiek,sakau tokios kainos,uz kiek galvoji nupirkt uz 20€? tongue.gif ir nepirko,nesusitaiko su kainom.
Šiandien mano vaikas ėjo medicininę komisiją del kariuomenės,nepraėjo.Padidintas spaudimas,per dažnas pulsas,šlapime per daug vitamino C,rodos taip sakė,nesuprantu nuo ko gali būt per daug,gal kuri suprantat Laišką parasiau,dabar visoms labas 4u.gif

Nu jo...Kainos LT...Buvau uzejus i kelias pardes,maciau...Tokia pacia bliuskyte as pas save uz 15sv pirkau(na ok,su nuolaida,bet vistiek,be nuolaidu ta bliuskute pas mus kainuoja 30sv)o LT ji 40euru blink.gif
Pirkau seses sunui kostiuma isleistuvems,tai viso 130sv sumokejau...

O tai gavo saukima ar pats norejo i armija?

As irgi is gydytoju grizau,dare venu skana.Isivaizdavau kazkaip kitaip,bet aparatas grynai kaip nescias skanuoja biggrin.gif TAi va,pabruzino koja,prisiziurejau visokiu juodu burbuliuku,kurie kartais paraudonuoja,kartais pamelynuoja..prifotkino nuotrauku,tai nezinau ten gerai ar blogai ax.gif DAbar vasario men pas gyd eisiu,spres tada ka daryt...
Atsakyti
Pats norėjo,del pulso tai jis pasisakė,kad prie gyd.kabineto jam nerimas toks užeina,o tada širdis ima spurdėt ir pulsas šokteli,daktarė sakė tai jau dažnas reiśkinys,balto chalato sindromas.Tai galvoju hmm.gif ar jau suvisam jį atleido ar tik sakykim kokiem metam ax.gif
Atsakyti
palikau 90 eu ir nelaiminga sėdžiu, bet užtat puodus gražius turėsiu tongue.gif
Papildyta:
kaži, kaip bus su tais, jeigu iš LT išsideklaravę, legaliai GB dirba ir gyvena? Kaži iki kokio amžiaus ima?
Man čia truputį nesuprantama, jei žmogus išvažiavo, jau keli metai gyvena ne Lt, kodėl turi parvažiuoti į tą kariuomenę, ir dėl ko? Duonos jam čia niekas nedavė užsidirbti, ne iš gero išvažiavo, o dabar mesk viską ir važiuok atgal, dėl ko viską aukot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 11 sausio 2017 - 19:19
Ziūrėjau žinias,kas dirba pagal autorines sutarti pakėlė mokescius,sušaudyt parazitus,nueki negirdi tik pakėlė,pabrango,mano pana kaip tik ir dirba su autorine.
Papildyta:
Bj,kiek puodų pirkai.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 11, 19:17)
palikau 90 eu ir nelaiminga sėdžiu, bet užtat puodus gražius turėsiu tongue.gif
Papildyta:
kaži, kaip bus su tais, jeigu iš LT išsideklaravę, legaliai GB dirba ir gyvena? Kaži iki kokio amžiaus ima?
Man čia truputį nesuprantama, jei žmogus išvažiavo, jau keli metai gyvena ne Lt, kodėl turi parvažiuoti į tą kariuomenę, ir dėl ko? Duonos jam čia niekas nedavė užsidirbti, ne iš gero išvažiavo, o dabar mesk viską ir važiuok atgal, dėl ko viską aukot?


Laba
Uzsidirbti nedave, bet.... Mokslus baige, darzelin ejo, nemokamai gyde, skiepijo ir t.t. už tai kažkas mokejo....

Kadangi sumoku mokescius sąžiningai, tai noriu, kad visi juos moketu. Nereiktu pensininkams verkti del mazu pensiju. Visi rauda, kad maza, bet reikia kazkam i ta pinigine ir ideti, kad butu ka paimti. O kodel ne visi nori savo indeli ideti? unsure.gif

Nebusiu populiari su savo nuomone .

P.S. Atsiminiau. Pasakojo, kad Olandijoj, po karo, zmones dirbo uz dyka ir ilgas darbo valandas, atstatyti šalį reikejo. Tai be investavimo: darbo, laiko, jegu ir pan. nieko ir nebus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 11 sausio 2017 - 21:28
QUOTE(Para @ 2017 01 11, 18:25)
Laba
Uzsidirbti nedave, bet.... Mokslus baige, darzelin ejo, nemokamai gyde, skiepijo ir t.t. už tai kažkas mokejo....



MAniskiai is LT isvezti 7 ir 9 metu..Uz darzeli mokejom,uz dyka ir tada nebuvo...Mokslus jau baige cia UK...Tai kokio b*** maniskis turetu eit i lietuviska armija?Beje,is LT isdeklaruoti irgi pries kokia 15metu...

Del kitu mokesciu...NA cia jau sutinku su PAra..LT tikrai labai daug juodu pinigu...Visi uzdirba minimuma,o statosi namus,vaziuoja i keliones,maistinej vezimeliai perkrauti...Net rubai...Juk jei niekas nepirktu tokiom kainom,tai tuoj jos sumazintos butu...O jei perka ir didelem kainom,vadinas turi uz ka pirkt mirksiukas.gif Beje,toli pavyzdziu man ieskot nereikia,puse mano draugu LT oficialiai nedirbantys ir tikrai nevargstantys...
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 11, 21:25)
Laba
Uzsidirbti nedave, bet.... Mokslus baige, darzelin ejo, nemokamai gyde, skiepijo ir t.t. už tai kažkas mokejo....

Kadangi sumoku mokescius sąžiningai, tai noriu, kad visi juos moketu. Nereiktu pensininkams verkti del mazu pensiju. Visi rauda, kad maza, bet reikia kazkam i ta pinigine ir  ideti, kad butu ka paimti. O kodel ne visi nori savo indeli ideti?  unsure.gif

Nebusiu populiari su savo nuomone .

P.S. Atsiminiau. Pasakojo, kad Olandijoj, po karo, zmones dirbo uz dyka ir ilgas darbo valandas, atstatyti šalį reikejo. Tai be investavimo: darbo, laiko, jegu ir pan. nieko ir nebus.

be abejo mokėjo, tėvai juk dirbantys buvo, mokesčius nuskaitė. Vėliau visi išvažiavo UK ax.gif
Pas mus gali visą gyvenimą dirbti altruistiniais pagrindais, Seimas tik geriau gyvens dėl to, liaudis labai abejoju unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 11, 21:34)
MAniskiai is LT isvezti 7 ir 9 metu..Uz darzeli mokejom,uz dyka ir tada nebuvo...Mokslus jau baige cia UK...Tai kokio b*** maniskis turetu eit i lietuviska armija?Beje,is LT isdeklaruoti irgi pries kokia 15metu...

Del kitu mokesciu...NA cia jau sutinku su PAra..LT tikrai labai daug juodu pinigu...Visi uzdirba minimuma,o statosi namus,vaziuoja i keliones,maistinej vezimeliai perkrauti...Net rubai...Juk jei niekas nepirktu tokiom kainom,tai tuoj jos sumazintos butu...O jei perka ir didelem kainom,vadinas turi uz ka pirkt mirksiukas.gif Beje,toli pavyzdziu man ieskot nereikia,puse mano draugu LT oficialiai nedirbantys ir tikrai nevargstantys...

aga, ir aš oficiali bedarbė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 11 sausio 2017 - 21:46
Uz darželi nemokejom niekas, tik uz maista, kuri patys vaikai suvalgo. Visa kita: pastatai, ju prieziura, darbuotoju atlyginimas, inventorius ir kt. mokejo valstybe. Tas pats ir su mokyklom, sveikatos istaigom ir kt.
Giega, tai tavo vaiko nieks ir nekviecia i kariuomene? Ar as kažka praleidau? blink.gif O tai pilietybe LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 11 sausio 2017 - 21:50
Priitariu visais procentais Parai. Gal tu mano kokia dvasine sesuo?
As patriote, norejau, kad mano vaikis but partiotas, bet... jei nepriims dvigubos pilietybes, jis taps danijos pilieciu. Man liudna. Nesvarbu, kad issiregines, bet Lietuvos pilietis, turi tarnaut.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 11, 21:44)
be abejo mokėjo, tėvai juk dirbantys buvo, mokesčius nuskaitė. Vėliau visi išvažiavo  UK ax.gif
Pas mus gali visą gyvenimą dirbti altruistiniais pagrindais, Seimas tik geriau gyvens dėl to, liaudis labai abejoju  unsure.gif
Papildyta:

aga, ir aš oficiali bedarbė biggrin.gif

Kol nebus sutvarkyta pašalpų sistema, taip ir bus

Para nusiteikus šiomis dienomis labai patriotiškai bigsmile.gif

Mano darželių nelankė tai va tep

O šiaip tai seimunai galėtų pasukt smegenines bigsmile.gif ką jie daro ne taip, kad kasmet keliasdešimt tūkstančių žmonių palieka savo šalį ir čia pirmiausia patys darbingo amžiaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 sausio 2017 - 21:55