Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2017 03 06, 08:05)
Anyta: nereik man jokios aukles, esi tu blink.gif Aiskiai ir konkreciai.

bet kažkodel seni negalvoja apie savo vaikus absoliučiai, pvz kad jie turi darbus, jiems reikia poilsio, laisvalaikio, galu gale ir ne visų vaiku sveikata yra super
Atsakyti
todel, kad seni zmones egoistai, galvojantis tik apie save. Kito paaiskinimo neturiu biggrin.gif
Kad ir mano mama. Jei vasara einu su kaimyne maudytis ar i kokia svente, koncerta - jau tragedija, nes ji viena liks. Jei reik i darba, ji visai sveikata praranda.
Ateinanti kaimyne ne taip spaudima matuoja, ne taip sauskelnes deda, nu ne kaip as. Nes tik as viena viska tobulai darau ax.gif
Atsakyti
taip senu idealas yra metęs darba vaikas, sedintis šalia ir juos linksminantis, bei išklausantis visų ju priekaištu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 kovo 2017 - 09:23
Labukas

SApniuk 4u.gif 4u.gif
NA as pati asmeniskai nieko neslaugiau..Na tik gera savaite..Bet kazkaip be inoriu buvo ax.gif Uosviene tai kaupia pinigus,kai reiks samdys slauge,nes jau yra pati pareiskus,kad as tai jos tikrai neziuresiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 06, 09:23)
taip senu idealas yra metęs darba vaikas,  sedintis šalia ir juos linksminantis, bei išklausantis visų ju priekaištu

maniškė irgi taip sako, taigi nereiks sako darban tau, mano pensijos užteks, sėdėsi ir mane prižiūrėsi. O kad man dar vaikus ant kojų pastatyti ir kad pačiai dar tą pensiją reik užsidirbti, tai nepagalvoja blink.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 03 06, 11:47)
nes jau yra pati pareiskus,kad as tai jos tikrai neziuresiu biggrin.gif

tuo geriau tau, galų gale ne tavo sprendimas biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Ale tu matai kokios tos mamos blink.gif ,kad vaikams dar savus gyvenimus reik nugyvent tai negalvoja,o gal cia jau senatviniai marazmai.Rodos kol jaunesni viską supranta,o su metų nasta viskas kitaip pakrypsta.Mano anyta vis atlekia pas mus ir komentuoja,kad ne tą televizijos kanalą ziūrim,mes daznai tv3,i ji sako ką cia vis tą šūdą žiurit biggrin.gif lnk reik žiürėt ten geriau rodo,ci kai žinias rodo.Pastebėjau,kad jau ziürėdama ne viską supranta apie ką kalbama,manasis sykį užsiminē,kad mamelei jau su galvele prastai daros.
Naktį taip prastai miegojau,nesuprantu kame reikalas,prasivarciau ir vis nerandu kaip gulėt vis to miego neprisišaukiu.Darbe vos atidurbau uztai gryzus priguliau ir nusnūdau tai kaip dabar vėl bus naktį nezinia. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 06, 19:01)
Labas 4u.gif Ale tu matai kokios tos mamos blink.gif ,kad vaikams dar savus gyvenimus reik nugyvent tai negalvoja,o gal cia jau senatviniai marazmai.Rodos kol jaunesni viską supranta,o su metų nasta viskas kitaip pakrypsta.Mano anyta vis atlekia pas mus ir komentuoja,kad ne tą televizijos kanalą ziūrim

šitas jau pas mus norma biggrin.gif, galima žiuret tik lrt, visi kiti šudas biggrin.gif, geria, kad mes jo aplamai nežiurim tai del fono tinka betkas biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
vakar ryte vyras uzvaziavo pas motina, tai sake viskas normaliai. Pati pusrycius pasidarius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 07, 08:59)
Labas rytas,
vakar ryte vyras uzvaziavo pas motina, tai sake viskas normaliai. Pati pusrycius pasidarius ax.gif

nu tai reiškia pensionato atidarymas nukeliamas vėliasniam laikui bigsmile.gif

labas uogos 4u.gif
Atsakyti
Lozareto mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

g.gif na man uosviene irgi kartais liepia ziuret koki kanala,bet as tikrai nesokineju pagal ja biggrin.gif Dabar jos fintas uzsisakinet is TV parduotuviu blink.gif Per ruiska kanala vis kokiu auksu uz maza kaina prirodo,tai ta man skambina ir LIEPIA pirkt...As vis palinksiu galva,kad gerai gerai paziuresiu...Bet ta vistiek skambineja ir klausia-ka pirkau ka uzsisakiau biggrin.gif biggrin.gif Tai dabar sakau,kad pas mane to kanalo is vis nerodo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti