Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Pavalgius kugelio, jokie pusryčiai jau nebedomina bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif

Einu toliau rožes atidenginet mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus irgi kugelis buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 03 05, 14:51)
Pas mus irgi kugelis buvo. mirksiukas.gif

pas mus nieko snd. nebuvo.
As kai nervinuosi nieko needu, o kiti valgo ka randa biggrin.gif Na tik babuliukui paduodu, nes vaistai reik gert tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 05, 14:19)
pas mus nieko snd. nebuvo.
As kai nervinuosi nieko needu, o kiti valgo ka randa biggrin.gif Na tik babuliukui paduodu, nes vaistai reik gert tongue.gif

Laimingas žmogus smile.gif, pas mane voina voinoi, obied po rosporidky biggrin.gif
nu kažkas tokio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 05, 13:19)
pas mus nieko snd. nebuvo.
As kai nervinuosi nieko needu, o kiti valgo ka randa biggrin.gif Na tik babuliukui paduodu, nes vaistai reik gert tongue.gif

Kas nutiko? blink.gif
Atsakyti
vakar paskambino anytos kaimyne, kad anyta neatsiliepia i skambucius. Paskambino i duris 0, nuejo paziuret i langus - uzdengtos uzuolaidos. Skambinu vyrui, nuvaziuoja po darbo 21val, motina para nugriuvus, apsisisinus. Sutvarke viska, pampersa uzdejo- VYRAS. Snd. nuvaziavom, ismaudem, vaiksto tragiskai ax.gif Jauc man babuliukas antras nusmato.
Klausimas Ingridai biggrin.gif
man dabar paklaust kada anyta vesim i seneliu namus.
jauc po tokio klausimo as patapciau buvusia....zmona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 05 kovo 2017 - 17:42
Niu ne Sapniuk.Aš sąmoningai,kol pilno proto pasakau vaikams,kad negailėtu ir vežtu į senelių namus.Ar geriau parą pragulėti vienai?Tai Sapniuk,jei tavo mb prieš tai net neužsimink. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 05, 16:41)
vakar paskambino anytos kaimyne, kad anyta  neatsiliepia i skambucius. Paskambino i duris 0, nuejo paziuret i langus - uzdengtos uzuolaidos. Skambinu vyrui, nuvaziuoja po darbo 21val, motina para nugriuvus, apsisisinus. Sutvarke viska, pampersa uzdejo- VYRAS. Snd. nuvaziavom, ismaudem, vaiksto tragiskai ax.gif Jauc man babuliukas antras nusmato.

4u.gif 4u.gif blink.gif be zodziu, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 03 05, 17:54)
Niu ne Sapniuk.Aš sąmoningai,kol pilno proto pasakau vaikams,kad negailėtu ir vežtu į senelių namus.Ar geriau parą pragulėti vienai?Tai Sapniuk,jei tavo mb prieš tai net neužsimink. 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 05 kovo 2017 - 19:18
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
Ingrida, nu tu ar as kol sveiko proto ir apynaujes moteros, tai galim pasakyt apie seneliu namus, del saves, bet as nenoriu. O, kai pasensim, jauc net tu nebesakysi, kad negailekit, vezkit.
Vakarykstis atvejis: vyras kazkaip netaip ten sueme keldamas i vonia, anyta pasipiktino. Vyras sako: kai bus tau aukle, tai ne taip dar suims. Anyta: nereik man jokios aukles, esi tu blink.gif Aiskiai ir konkreciai.
Atsakyti
mano baba ir rėkia, kai dukra atėjus maudo ir rengia, o su manim nei garso. Aną dieną į vonią įkėliau, nes dukra vėlavo. Tik ta pasirodo ir prasideda...ojė...ojė.... blink.gif
Atsakyti