Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2017 03 04, 09:32)
neemigruosiu, seip smegenus pamankstint biggrin.gif Pig - kiauliuke?
Nu ku man veikt? Va sedziu ant sofkes, kompai du ijungti, vienam SM ,kitam anglu klb. pamoka. Nieks negali pasakyt, kad tinginiauju biggrin.gif Nors nieks niekada man nieko nesako, kaip ir as mirksiukas.gif

Aga,pig-kiaule biggrin.gif Baisiai nupiestas tas multikas,net kazko. isi vaikai alpsta del jo.. Rubai su ta Pepa,kuprines,patalai... Bet ten tikrai aiskiai sneka,vis kazkuom uzsiima ir gali viska suprast mirksiukas.gif Taip ir mokaisi kalba mirksiukas.gif

Na va,pasportavau,pirtelej pasedejau,jakuzzy pamirkau,.. Pavalgom ka ir varom i shopingus.. Reikia uzuolaida atnaujint,reikia draugeliui ka dovanu nupirkt.. Sunku kazka sugalvot,kai zmogus visko turi,pinigu kaip sieno.. Gal kazkoki juokeli,gal pagalvele ar maike su jo atvaizdu.. Gal pasivazinejima su kokiu ferariu..
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 04, 14:13)
tavo kiema ir nežinant, kur gyveni  bus vien pagal veidrodžius atpažint galima  mirksiukas.gif

Tvora užstoja biggrin.gif
Kažin kaip prasisukt, kad nieko valgyt nedaryt.
Vakar pirkau parūkytų dešrelių kg, tai diedas rūpužė per naktį šaltas suputo rolleyes.gif
Eisiu niką pasikeisiu, nes tuoj žagsėti pradėsiu, kitoj temoj vis jį amsi ir amsi. Gerai, kad nieks nebereaguoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 03 04, 14:09)
Tvora užstoja  biggrin.gif
Kažin kaip prasisukt, kad nieko valgyt nedaryt.
Vakar pirkau parūkytų dešrelių kg, tai diedas rūpužė per naktį šaltas suputo  rolleyes.gif
Eisiu niką pasikeisiu, nes tuoj žagsėti pradėsiu, kitoj temoj vis jį amsi ir amsi. Gerai, kad nieks nebereaguoja  biggrin.gif


??? g.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 04 kovo 2017 - 16:06
QUOTE(Merii @ 2017 03 04, 16:09)
Tvora užstoja  biggrin.gif
Kažin kaip prasisukt, kad nieko valgyt nedaryt.
Vakar pirkau parūkytų dešrelių kg, tai diedas rūpužė per naktį šaltas suputo  rolleyes.gif
Eisiu niką pasikeisiu, nes tuoj žagsėti pradėsiu, kitoj temoj vis jį amsi ir amsi. Gerai, kad nieks nebereaguoja  biggrin.gif


Tai cia uz gera -geru atsilyginama blush2.gif Jeigu ne ta amsinti tai butum neturejus pinigu nei tu malku nei tu kelniu nusipirkti,ilgai tylejau ,bet jau iki tokio lygio,,,Gaila nera a.a.Ogistos,oi
kaip ji graziai butu parasius.
Atsakyti
QUOTE(Bebre @ 2017 03 04, 16:08)
Tai cia uz gera -geru atsilyginama blush2.gif Jeigu ne ta amsinti tai butum neturejus pinigu nei tu malku nei tu kelniu nusipirkti,ilgai tylejau ,bet jau iki tokio lygio,,,Gaila nera a.a.Ogistos,oi
kaip ji graziai butu parasius.

o kas būsit ? Iš senujų super vyresniuju jau ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 03 04, 14:26)
Aga,pig-kiaule biggrin.gif Baisiai nupiestas tas multikas,net kazko. isi vaikai alpsta del jo.. Rubai su ta Pepa,kuprines,patalai... Bet ten tikrai aiskiai sneka,vis kazkuom uzsiima ir gali viska suprast mirksiukas.gif Taip ir mokaisi kalba mirksiukas.gif

čia kažkas panašaus, kaip Kakė Makė g.gif
Papildyta:
QUOTE(Merii @ 2017 03 04, 15:09)
Eisiu niką pasikeisiu, nes tuoj žagsėti pradėsiu, kitoj temoj vis jį amsi ir amsi. Gerai, kad nieks nebereaguoja biggrin.gif

deja, nekeičia dabar kurį laiką, panašu neribotą schmoll.gif
man durnai paaiškinkit, kurių galų tie veidrodžiai g.gif , ar čia iš mandrumo tipo kiemą puošti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 04, 17:31)
o kas būsit ? Iš senujų super vyresniuju jau ?  unsure.gif

aš čia irgi kažko nepagaunu hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 04, 17:41)
man durnai paaiškinkit, kurių galų tie veidrodžiai g.gif  , ar čia iš mandrumo tipo kiemą puošti

atidavė krūvą veidrodžių, ir kur juos dėt, gulėjo gulėjo ir sugalvojau googlėje prisižiūrėjus biggrin.gif
Dar ten buvo atsispindintis fontanėlis. Gal kada ir tą sugalvosiu.
Kokie čia pavydelnykai vaikšto? Jokių kelnių nepirkau, ar tos iš humanos už eurą? Jau kad sujuokino thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau iš viso nieko nebe suprantu??? ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Idomu kaip veidrodžiams lietus , sniegas? Nebijo jie tokiu dalyku?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 03 04, 18:07)
atidavė krūvą veidrodžių, ir kur juos dėt, gulėjo gulėjo ir sugalvojau googlėje prisižiūrėjus  biggrin.gif
Dar ten buvo atsispindintis fontanėlis. Gal kada ir tą sugalvosiu.
Kokie čia pavydelnykai vaikšto? Jokių kelnių nepirkau, ar tos iš humanos už eurą? Jau kad sujuokino  thumbup.gif

Merginos, „Gruodžio namučiuose'' prašiau nevystyti šitos temos. Prašau ir čia. Meri mane taip koneveikia. Lai, jei gerai nuo tojaučias. Nepradėkim piktumų. Pavasaris, saulutė tuoj nušvis, yra smagesnių temų, nei piktumus iš temos į temą nešiot.
Ačiū, už supratimą. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 03 04, 18:21)
Aš jau iš viso nieko nebe suprantu??? ax.gif  4u.gif  4u.gif

nu, matyt mes priešistorijos nežinom biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu, ko jus nesuprantat? Man lyg viskas suprantantama. Lietuviskai visos rašom mirksiukas.gif dar vis lietuviskai bigsmile.gif
Atsakyti