Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Isbandziau ala sveikuoliskas bandutes biggrin.gif Vnz tie patys tinginio varskeciai,tik kad vietoj miltu aviziniai dribsniai mirksiukas.gif Bet visai skanu mirksiukas.gif
http://skonis.lrytas...-internetas.htm
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas,
vakar vyras dar viena programa su angliskom pamokom atsiunte. Labai aiskiai mergiote desto, bet tik 5 pamokos dykai, sekancios po 10-15 dolcu. Gales ieskot toliau, nenusiteikusi as babkiu moket. Skupa sioj vietoj biggrin.gif Turiu kita kazkieno i youtube ikelta, bet ten tokia mimoza marmuriniu veidu aiskina pagal dainas, multikus. Bet ten tokie zodziai, kurie gyvenime nereikalingi. Pavargstu as jos beklausydama ir ziuredama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 04, 08:59)
Labas,
vakar vyras dar viena programa su angliskom pamokom atsiunte. Labai aiskiai mergiote desto, bet tik 5 pamokos dykai, sekancios po 10-15 dolcu. Gales ieskot toliau, nenusiteikusi as babkiu moket. Skupa sioj vietoj biggrin.gif Turiu kita kazkieno i youtube ikelta, bet ten tokia mimoza marmuriniu veidu aiskina pagal dainas, multikus. Bet ten tokie zodziai, kurie gyvenime nereikalingi. Pavargstu as jos beklausydama ir ziuredama mirksiukas.gif

O Puzzles nebandei? Nesiunciau?

Laba
Atsakyti
Siuntei, turiu, nebandziau.
As dabar ivardziu, valgimu, traukiniu, darbu....stadijoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 04, 09:32)
Siuntei, turiu, nebandziau.
As dabar ivardziu, valgimu, traukiniu, darbu....stadijoj biggrin.gif

Supratau, valgyk, keliauk, dirbk bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas

Sapniuk,o kam tu cia ta anglu mokinies?Varysi i emigracija?Siaip jei nenaudoji kalbos,ji labai greit pasimirsta ax.gif BAndyk ziuret filmus angliskai,kad ir multikus mirksiukas.gif Yra toks Pepa Pig,ten labai aiskiai sneka angliskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 03 04, 12:35)
Labukas

Sapniuk,o kam tu cia ta anglu mokinies?Varysi i emigracija?Siaip jei nenaudoji kalbos,ji labai greit pasimirsta ax.gif BAndyk ziuret filmus angliskai,kad ir multikus mirksiukas.gif Yra toks Pepa Pig,ten labai aiskiai sneka angliskai mirksiukas.gif

neemigruosiu, seip smegenus pamankstint biggrin.gif Pig - kiauliuke?
Nu ku man veikt? Va sedziu ant sofkes, kompai du ijungti, vienam SM ,kitam anglu klb. pamoka. Nieks negali pasakyt, kad tinginiauju biggrin.gif Nors nieks niekada man nieko nesako, kaip ir as mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 04, 11:32)
neemigruosiu, seip smegenus pamankstint biggrin.gif Pig - kiauliuke?
Nu ku man veikt? Va sedziu ant sofkes, kompai du ijungti, vienam SM ,kitam anglu klb. pamoka. Nieks negali pasakyt, kad tinginiauju biggrin.gif Nors nieks niekada man nieko nesako, kaip ir as mirksiukas.gif

Cia taip aukleji save? bigsmile.gif valia ugdai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 03 04, 13:48)
Cia taip aukleji save?  bigsmile.gif valia ugdai  mirksiukas.gif


neturiu as valios, bevale biggrin.gif
bet visokiu yr, visokiu reik ax.gif
Sukaisiojau pomidorus, lai dygsta.
Atsakyti
Nuvijo vyrai nuo kaladžių krūvos, pasikeisdami skaldo, o aš ant tvoros keturis veidrodžius pritvirtinau, sugebėjau įsipjaut. Nemaniau, kad jų tiek daug, dar penki liko, pritrūkau kabliukų.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 03 04, 13:53)
Nuvijo vyrai nuo kaladžių krūvos, pasikeisdami skaldo, o aš ant tvoros keturis veidrodžius pritvirtinau, sugebėjau įsipjaut. Nemaniau, kad jų tiek daug, dar penki liko, pritrūkau kabliukų.

Merri, tavo kiema ir nežinant, kur gyveni bus vien pagal veidrodžius atpažint galima mirksiukas.gif
Atsakyti